Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Bu Ürünü Almalı Mı ?

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Alınmaya Değer Mi?
Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Şu Anki Fiyat Aralığı 16990.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Ürün Tanıtımı

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Ürününün Satıcısı, ALTIS Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp ürününü 16990.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Kullanıcı Yorumları Nasıl?
16990.0 Tl ye satışta olan Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: 1 haftadır kullanıyorum gayet güzel sesi çok değil kullanımı rahat
İsim: f** d**
Tarih: 12 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SPOR DÜNYASI DIŞ TİC A.Ş

Yorum: Ürün çok kısa sürede ulaştı. Kurulumu çok basit 30 dk sürüyor. Sessiz çalışıyor ve ev için oldukça ideal. Teşekkürler :)
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: kullanımı çok rahat fiyatını hakeden bir ürün kurulumda da hiç sorun yaşamadık yalnız görseldeki masaj bantı değil bize gelen görseldeki olsa 5 yıldız verecektim
İsim: E** D**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: ürün eksik gönderildi. mekik yerinin köpükleri gelmedi acil göndermenizi rica ediyorum
İsim: G** B**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Ürün hem farklı marka geldi hem de kurulum için hiçbir şekilde ulaşamadım sifir hizmet
İsim: K** Y**
Tarih: 27 Kasım 2023

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Ürüne Dair Sorular

Soru: elektriklimi
Cevap: Merhaba elektrikli dir.syg

Soru: Zemin esnek mi
Cevap: Merhaba, tartan zemindir.saygılar

Soru: Günde kaç saat çalıştırabilirim toplamda? Kaç saat sonra kaç dk dinlendirmem gerekiyor? Elektrik enerjisi azaltan bir sistemi varmı? Sesli mi çalışıyor?
Cevap: Merhaba, cihazı 35 dinlendirerek çalışabilirsiniz. Standart düzeyde rahtsızlık vermeyecek düşük ses düzeyine sahiptir..Elektrik sarfiyatı düşüktür.Ekstra enerji sarfiyatı için sistemi bulunmamaktadır.Saygılar

Soru: kurulumunu biz yapabilirmiyiz
Cevap: Merhabalar efendim tabii ki çok kolaydır kurulumları siz de yapabilirsiniz sorun yok

Soru: merhabalar yokuş özelliği var mi
Cevap: Merhaba evet var efendim

Soru: Bluetooth bağlantısı,esnek zemin özelliği,otomatik programlama dışında Manuel programlamasi da var mıdır acaba?teşekkürler.
Cevap: bluetooth yok, esnek zemin özelliği var. programlaması mevcut

Soru: En düşük hız kaç
Cevap: merhaba, 1-10 aralığındadır.syg

Soru: Merhaba katlanıyormu ürün
Cevap: Evet katlanır bir ürün

Soru: aynj ürün a 101 internet sitesinde farklı fiyat ...anlasmaniz gereğimi yoksa o site güvenilir degilmi
Cevap: A101e özel fiyat anlaşmamız mevcuttur.

Soru: merhaba kurulumu biz mi yapıyoruz
Cevap: Ücretsiz olarak servisimiz yapıyor.

Soru: Merhaba yedek parçaları bulunur mu sizde
Cevap: Merhaba maalesef efendim servisle görüşebilirsiniz

Soru: Ürün motorlu koşu bandını
Cevap: Evet motorlu bir ürün.

Soru: Su altında çalışır mı
Cevap: Merhaba maalesef efendim

Soru: iyi günler altis for life ürünün eğim ayarı var mı biz mi yapıyoruz
Cevap: merhaba,manuel eğim mevcut.syg

Soru: Max kaç kilo taşıma kapasitesi var acaba
Cevap: 100 KG TASIMA KAPASİTESİ VAR

Soru: bu urunun ayni markasi olan ile ne farki var acaba fiyati 4300 olan
Cevap: Hangi ürün için soruyorsunuz ?

Soru: Ankara'da kurulum için nereye başvur maliyim
Cevap: Spor Dünyası firmamız ile iletişime geçip teknik servis birimimize bağlanabilirsiniz. Numara paylaşmamıza trendyol sistemi izin vermemektedir.

Soru: taşıma kapasitesi akakçede 120 kg trendyolda 100 kg görünüyor net kaç kg ağırlığı kaldırabilir
Cevap: Merhaba 100 kg tasima kapasitesi var.syg

Soru: Ürün aldığımız zaman ordu da kurdura bilirmişiz servis hizmeti ne durumda sorun yaşarmiyum
Cevap: merhaba servisimiz bulunmaktadır.syg

Soru: merhaba ürünüm ne zaman kargoya verilir ve hangi kargoyla gelir
Cevap: Merhaba, ürün desi yüksekliği nedeni ile Horoz lojistik ile sevk edilecektir.Çıkış kontrolü yarın sağlanıp size bilgi vereceğiz.Saygılar

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp Ürüne Ait Fotoğraflar

Intensty Style M Masajlı Manuel Eğimli Koşu Bandı 2.25 Hp En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü