Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı En Düşük Fiyat Nerede

Zehra

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
591
0
0
Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?
Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Şu Anki Satış Fiyatı 313.6 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Teknik Detaylar

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, camaiore Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı ürününü 313.6 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Yorum Ve Değerlendirmeler
313.6 Tl ye satışta olan Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
563 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Tam bedenimi aldım beklediğim gibiydi çok hoş durdu teşekkürler
İsim: Ş** U**
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ferzolaio

Yorum: Cok rahat ve cok şık bir ayakkabi gonul rahatligiyla kendi numa4anizi alabilirsiniz qyrica tatli not icin cok tesekkurler... kargo da cok hizli geldii
İsim: C** T** B**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Paketlemesi ozenli, cok tatliydi yaninda kucuk bir hediyede koymuslar tesekkurler. Ayakkabi cok guzeldi kendi ayak numaranizi almanizi oneririm baglamasi biraz zahmetli ama harika duruyor mezuniyet düğün gibi yerlerde giyilir cok sik durur.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: hızlı bir şekilde elime ulaştı. çok rahat ve özenli paketlenmiş. topuk boyu da çok ideal, ne çok uzun ne çok kısa. Tam kalıp oturuyor ayağınıza, kendi numaranızı alın. 🫶
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Mezuniyetim için aldım. Çok hızlı gönderiler. Acayip rahat bir ayakkabı. Hafif ve rahat. Çok içime sindi. Teşekkür ederim :) Tam numaranızı alabilirsiniz.
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Çok güzel ve çok rahat bu fiyata inanılmaz. kutusuna da bayıldım. gerçekten tam bir prenses ayakkabısı. bir numara büyük tercih ettim ayaklarım taraklı olduğu için ve çok rahat oldu. güzel notunuz ve minik hediyeniz için de teşekkür ederim ✨
İsim: İ** S**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: ayakkabıya bayıldım, 38 numara tam oldu ayak yapım biraz taraklı olduğundan biraz tereddüte kalmıştım ama çok güzel oldu. alın aldırın kargo çok hızlı geldi paketlenmesi ve küçük not yanında güzel bir süpriz için teşekkür ederim sağlıcakla kalın 🌸
İsim: S** Ö**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: Fotoğrafta durduğundan daha zarif bir ayakkabı geldi. 36 numara tam oldu. Küçük bir hediye ve güzel bir not eklenmiş teşekkür ediyorum.
İsim: A** B**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Ürün gayet hoş ve şık. 36 sını almıştım sol ayağıma biraz küçük geldi bu yüzden 37 sini aldım bu sefer de arkadan çok boşluk kaldı. En iyisi kendi numaranızı almak. Topuk boyu çok ideal günlük kullanım için. Hediye kahve de ince düşünülmüş teşekkürler.
İsim: M** E**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Teslim edilme hizi acayip derece yüksekti elime 16 saat içinde teslim edildi, paketlenisi mükemmel ötesiydi, VE İÇİNDE GELEN NOT COK GÜZEL HAZIRLANMIŞ GERÇEKTEN GÜZEL YAZILMIŞTI, cok teşekkür ederim hic kuşku altında kalmadan tam ayakkabı numaranızı seçerek tercih edebilirsiniz. ☺
İsim: S** B**

Yorum: tatlı notunuz için teşekkür ederim ayakkabı çok güzel ve şık teksorunu kalıbı küçük 38 giyiyordum iade edip 40 aldım tam oldu
İsim: E** Y**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel tam numaramı aldım
İsim: X** X**
Tarih: 07 Haziran 2023

Yorum: Ürün resimdeki ile aynı ve çok güzel. İp bağlarını istediğiniz şekilde yapıp güzel görünüm sağlayabiliyorsunuz. Ürünü bir gecede siparişe verdiler gerçekten çok hızlıydı. Ayrıca hediye için teşekkür ederim 🥺. Tam numaranızı almanız iyi olur
İsim: İrem K.
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: o kadar rahat ki anlatamamm ayağıma tam oldu bayıldımmm.

Yorum: Kızım için aldım. Çok beğendik, 1günde geldi kendi numaranızı almanızı tavsiye ederim. Hediye için de teşekkürler.
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün aşırı şık duruyor. Bantları sağlam ve kaliteli. Bağcıkları yeterince uzun istediğiniz gibi bağlayabilirsiniz. Ayrıca çok rahat. Hiç şüphesiz alın derim. Kargo çok hızlı geldi. Satıcı müşteri memnuniyetine çok değer veriyor. Not için teşekkür ederimmm.
İsim: B** Ç**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: anneme anneler günü hediyesi olarak aldım çok beğendi notunuz içinde ayrıca teşekkür ederiz 🌼🌼
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: harika bir ürün sadece ayak numaranızın bır küçük numarasını almanızı öneririm
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: AY ÇOK GÜZELLER gerçekten aşık oldum ayakkabıya ve aşırı rahatlar hiç deneyimi olmayan bile çok rahat yürür bu ayakkabılarla hediyeniz içinde teşekkür ederim fiyatıda bu zamanda bedavaya geliyo gibi bişey tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: b** m**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Kendi numaramı aldım hafif bol ama güzel rahat şuanlık
İsim: Ö** K**
Tarih: 16 Ağustos 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ayakkabı çok güzel geldi. hem rahat hem şık. kargo da hızlıydı teşekkürler
İsim: Ö** s**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Ayakkabi harika, duruşu ve sıklığıyla 10 numara.Kızımın mezuniyeti icin almıştım,iyikide almışım diyorum.Tam numaranızı almanızı tavsiye ederim Satıcıya cok tesekkur ediyorum, paketleme cok özenli ve acayip hızlı, siparisimden 2 gün sonra ayakkabı elindeydi,kahve içinde teşekkürler...
İsim: ö** s**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: kendi numaranızı alabilirsiniz , gayet şık bir ayakkabı. kargo hızlı ve sorunsuz geldi❤
İsim: S** B** D**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Gerçekten çok kaliteli bir ürün ve özenle paketlenmişti.Hasarsız kısa sürede elimize ulaştı.Ayrica kahve için teşekkürler.İyi Günlerrr 💓💕
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Ayakkabıyı çok beğendim, parlak ve sorunsuz. 36 giyiniyorum kendi numaramı aldım tam kalıp ve rahat oldu, güzel notunuz için de teşekkürler :)
İsim: B** Y**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: çok tatlı ve rahat normalde 38 giyiyorum. ama bu biraz. Bol oldu yine de iade ettiysem güzel ve şık
İsim: H** Ş**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: çok beğendim çok güzel elime hızlı ulaştığı için de size çok teşekkür ederim 🥰🥰
İsim: F** K**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: Hızlı gönderim için teşekkür ederim :) kaliteli ve güzel bir ürün kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz.
İsim: B** G**
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Tek kelimeyle mükemmel çok cool bir ayakkabı kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim.
İsim: A** D**
Tarih: 25 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Gerçekten çok şık çok güzel bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz çok rahat topuğu hiç rahatsız etmiyor Satıcının güzel notu trendyolda ilk defa yorum yapmaya sürükledi beni Çok memnun kaldımm teşekkür ederim her şey için 🌼
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Ürüne Dair Sorular

Soru: Gold rengi ne zaman gelir
Cevap: merhaba bayramdab sonra efendim

Soru: Merhaba 37 numarası ne zaman gelecek
Cevap: Merhaba yarın stokta olur efendim

Soru: ayakkabinn rengi kalkmis
Cevap: Merhaba sizi anlayamadık efendim

Soru: ipleri sağlam mı
Cevap: Asla kopmaz efendim

Soru: merhaba 38.5 ayak no hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba 38 alınız

Soru: Gold rengi ne zaman gelicek?
Cevap: Merhaba yarına yetişecek efendim

Soru: 39 numara kaç saate gelir
Cevap: Merhaba birazdan gelir

Soru: merhaba,36 numarası ne zaman gelecek?
Cevap: haftaya efendim

Soru: 38 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba birazdan sınırlı sayıda gelir efendim

Soru: Merhaba gold rengi mevcutmu
Cevap: Maalesef efendim

Soru: 39 numarası ne zaman gelir
Cevap: merhaba birazdan gelir efendim

Soru: stok ne zaman yenilenicek
Cevap: Merhaba yarın efendim

Soru: 36 numarası ne zaman gelir
Cevap: Haftaya gelir efendim

Soru: Gold ne zmaan stoğa girer
Cevap: Merhaba haftaiçinde efendim

Soru: kaç cm acaba
Cevap: Merhaba 6,5 cm efendim

Soru: Gold renkli olanı stoğa gelicekmi gelirse ne zaman gelir
Cevap: Haftaya gelir

Soru: Tam alacakken gitti ya 39 num ne zaman gelicek :(

Soru: 38 numara için Stok ne zaman güncellenir

Soru: 39 gümüş ne zaman stokta olur
Cevap: Stokta efendim

Soru: merhaba 40 numarası ne zaman gelir?
Cevap: merhaba hafta sonu efendim

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı Görsel Galerisi

Ipli Topuklu Ayakkabı Bilek Bağlamalı Topuklu Gümüş Renk Ortopedik Taban Kadın Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü