Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 En Düşük Fiyat Nerede ?

Merve

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
5
Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Fiyatına Göre Alınır Mı?
Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Şu Anki Fiyatı 199.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Hakkında yaklaşık 9201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Ürün Özellikleri

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Ürününün Satıcısı, Flormar Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 ürününü 199.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Yorum Ve Değerlendirmeler
199.99 Tl ye satışta olan Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9201 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Buldukça stokluyorum
İsim: Z** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Şubat 2024
Satıcı: Flormar

Yorum: Mükemmel renk ve kalıcılık - indirimde bulunca yedekliyorum
İsim: R** T**
Tarih: 07 Mayıs 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: kesinlikle akmıyor stok yapacağım rengi de efsooo
İsim: T** G**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Mükemmel bir renk ve yapı, yumuşacık yap gibi kayıp hemen sabitleniyor akma bulaşma yapmıyor sadece yumuşak olmasından dolayı çabuk bitebilir o yüzden stokladım her renginden aldım, glitzy brown benim için en mükemmel rengi gözlerim ela harika duruyor, trendyol indirimi ile 39 liraya falan geldi şiddetle tavsiye ederim
İsim: Ş** A**
Tarih: 09 Şubat 2022

Yorum: en sevdiğim göz kalemi, stok yaptim
İsim: **** ****
Beden: 03 Ocak 2024

Yorum: ben Flormarın ürünlerini zaten hep severek kullanıyordum birde bu kalemi denemek istedim gerçekten çok memnun kaldım arkadaşlar göz kapağımın üstüne sürüyorum harika özellikle kahverengi gözlüler için çok uygun göz rengini ortaya çıkarıyor 🫶@kardelenyildirim tavsiyesiyle aldım🥰
Tarih: 14 Haziran 2023

Yorum: Çok iyi bir göz kalemi
İsim: A** S**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: çok güzel severek kullanıyorum indirime girdikçe stokluyorım
İsim: S** E**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Sürekli kullandığım ve stokladığım bir ürün, indirimde gördükçe 3er 5er alıyorum. Sürümü çok pratik, sabah işe giderken sürdüğümde gece makyajımı çıkarana kadar bozulmuyor. Hem üst hem alt kirpik diplerime uyguluyorum, dağılmıyor akmıyor, bulaşmıyor. Çok da güzel abartılı olmayan bir ışıltısı var. Bu kalemin farklı renklerini de aldım ancak en çokDevamını Oku
İsim: C** B**
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: İndirimden aldım stokladım mükemmel bir yapısı var
İsim: Y** G**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Akmayan göz kalemi denilince tek geçerim flormarın bu serisini renk skalası şahane severek tüm renklerini kullanıyorum
İsim: T** E**
Tarih: 30 Ocak 2023

Yorum: İndirim zamanları stokladığım bir kalem çok kolay sürülüyor rengi çok güzel zaten mac muadili ürün
İsim: B** Ö**
Beden: 04 Ağustos 2023

Yorum: Mükemmel bir renk , buğday ten ve koyu renk gözler için naturel bir makyaj malzemesi eksik etmeyin
İsim: C** A**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Bu kalemi dördüncü kez alısım kesinlikle harika hem renkli gözlülere hemde kahve gözlü kişilere hitap ediyor aşırı kalıcı kesinlikle dağılma. Akma bulaşma yapmıyorum çooookça memnunum kesinlikle alın aldırın ben çevremdeki lere hep aldırdım diyebilirim. Flormarın en başarılı kalem serisi kesinlikle harika bi bronz renk
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Muhteşem bir göz kalemi biraz hızlı bitiyor ama indirimde stoklanırr
İsim: Sude Ö.
Beden: 08 Eylül 2023

Yorum: Tam stoklamalıl bayıldımmmm
İsim: E** A**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Kullaninca diger toniklere eliniz gitmiyor. Icinde rerinol oldugu için savah kullanimlarinda mutlaka gunes kremi kullaniyorum. Tavsiye ederim, ışıl ışıl yapıyor anında
İsim: A** Ş**
Tarih: 17 Haziran 2023

Yorum: İndirimde stoklanmalı kesinlikle
İsim: İ** k**
Beden: 11 Ekim 2023

Yorum: Şahane göz kalemi
İsim: H** G**
Tarih: 29 Haziran 2023

Yorum: severek kullandığım ve sürekli stokladigim kalemlerim 😍 gözümden akmayan tek kalem tek sorunu açmak
İsim: M** S**
Tarih: 06 Haziran 2023

Yorum: Harika bir göz kalemi, sürümü çok kolay yumuşacık kayıyor. Suya dayanıklı asla akma yapmıyor. Ben 2 rengini aldım gerçekten çok güzel renkleri. Elimden bile zor çıkardım o derece kalıcı
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Dünyanın en güzel göz kalemi yumuşacık sürümü var ve asla akmıyor sedefli bir rengi var indirimde stok yapıyorum
İsim: R** K**
Tarih: 03 Haziran 2022

Yorum: Çok güzel bir göz kalemi asla akmıyor suya dayanıklı ben çok memnun kaldım
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: harika bı göz kalemi. kahverengi rimelle muthiş duruyor
İsim: A** Ş**
Tarih: 09 Mart 2024
Satıcı: Eymera

Yorum: Efsane bir göz kalemi, özellikle kahve gözler için
İsim: G** Ö**
Tarih: 27 Nisan 2024

Yorum: cok kullaniyorum stokladim
İsim: D** E**
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Tam bakır tonu ben beğendim sürmesi de çok kolay indirimde stoklanır
İsim: G** E**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: mükemmel bir yumuşaklık alın aldırın
İsim: B** S**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: İndirimden aldım
İsim: S** K**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Göz kaleminde tek geçerim
İsim: F** D** K**
Tarih: 05 Nisan 2023

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba göz içine sürülürmü??
Cevap: Merhaba efendim kullanabilirsiniz,Sağlıklı ve keyifli alışverişler dileriz

Soru: ürün veganmidir
Cevap: merhaba, ürünün vegan olduğu konusunda net bilgimiz yok, sizi yanıltmamak adına keisn bilgi veremiyoruz

Soru: rengi kahverengi mi bakır mı ? Bi de parıltılı mı var içinde . Ben simli olmayan düz kahverengi arıyorum da
Cevap: 2 numara acı kahve var ona bakabilirsiniz

Soru: Simlimi acaba
Cevap: Merhaba efendim simli bir ürün değildir,Işıltılı bir üründür keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kızıl kahve var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, iletmiş olduğunuz rengi deneyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba ürün simlimi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, ışıltılıdır. Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: Ürünü kullandıktan sonra üstüne abdest alsak yüzümüzü yıkasak altına su geçiriyor mu yoksa sürülen yerin altına su geçirmiyor mu
Cevap: Merhabalar efendim,size bu konuda bir şey söylememiz doğru olmaz.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünün asansörlüsü var mı
Cevap: Değerli müşterimiz, yoktur. İyi gnüler dileriz.

Soru: goz icine surulur mu? gozu yakma felan olur mu ?
Cevap: Efendim alerjik olabilir

Soru: 005 ne zaman gelir
Cevap: Merhaba takip edebilirsiniz efendim

Soru: Açılan bir ürün mü kalemtraşla
Cevap: Evet efendim kalemtraş ile açabilirsiniz .

Soru: 05 verry berry nezman gelir
Cevap: Değerli müşterimiz, Flormar’a ilginiz için teşekkür ederiz. Şu anda stok durumu ile ilgili tarafınıza net bir bilgi akışı sağlayamıyoruz. Stoğu biten ürünlerimiz için ekibimiz tarafından stok talebinde bulunulmuştur Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: göz içine sürülüyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: bu ürün ucu bitince nasıl açılıcak
Cevap: merhaba. ürünün arkasından iterseniz ucu yenilenir.

Soru: jel kalemler açtıkça kiriliyor neden
Cevap: Değerli müşterimiz, makyaj kalemtraşı kullanmanız gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Renk bakırmı
Cevap: Merhaba renk bakır değil. Glitzy brown ingilizcesi, Türkçeye çevirdiğimizde ışıltılı kahverengi şeklinde çıkıyor. İyi günler.

Soru: Merhaba bu kalem asansörlü mü yoksa kalemtraş ile mi açacağız?
Cevap: Merhaba kalemtraş ile açmanız gerekmektedir.asansörsüzdür. Sğlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba göz içine sürülüyor mu
Cevap: Değerli müşterimiz, kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: 160 dan nasıl oluyorda bı anda 270 lere çıkıyor anlaya mı yorum
Cevap: Değerli müşterimiz, güncel kampanyalar olmaktadır. Sağlıklı ve güzel günler diliyoruz.

Soru: renkli olanlar göz içine sürülebiliyomu
Cevap: Değerli müşterimiz kullanabilirsiniz. İyi günler dileriZ

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 Ürüne Ait Fotoğraflar

Işıltılı Kalıcı Göz Kalemi (BAKIR) - Extreme Tattoo Gel Pencil - 001 Glitzy Brown - 8682536028837 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü