Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Bu Ürünü Almalı Mı ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Alanlar Memnun Mu?
Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Güncel Satış Fiyatı 169.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Ürün Detayları

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Ürününün Satıcısı, YNS LEATHER Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan ürününü 169.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Kullanıcı Yorumları
169.99 Tl ye satışta olan Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Cüzdan kaliteli. Kargo çok hızlı. Omix telefonum kalın kabıyla gayet içine girebiliyor. Teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DERİSİPARİS

Yorum: bı işe yaramaz hemen dağıldı fermuar ı kayboldu hiç kullanılmadı.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: hediye paketi diye sardiginiz karton ne yav dalga geçer gibi hediye paketimi olur iki ürün aldım birinide A4 kağıdını kesip sarmissiniz hocam bak hediye patetinde değilim de en azından oyoe yazmayın ürüne gelince üründe çok iyi dagil idare eder
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: ÇOK BEĞENDİM TEŞEKKÜR EDERİM BEKLENTİMİ KARŞILADI
İsim: h** b**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Anneme aldım aşırı güzel kullanışlı
İsim: S** E**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre gayet kaliteli memnuniyetle kullanıyorum kargo hızlı geldi ve güzel paketlenmişti teşekkür ederim☺
İsim: Selim s. K.
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: Ürünüm geldi çok kaliteli çok güzel beğendim teşekkür ederim
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim 2 gün içinde ürün elimde oldu çok güzel ürün tavsiye ederim
İsim: S** d**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: resmi note 10 pro sığıyor ben çok beğendim teşekkürler
İsim: G** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Tamam fiyatı uygun fazla bir kalite beklememek gerek ama gerçekten baya kalitesiz.
İsim: E** K**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Çok kalitesiz
İsim: i** T**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: deri çok kaliteli değil
İsim: ş** y**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Ürüne Dair Sorular

Soru: Apple 11 sığar mı ?
Cevap: Sıgar sorunsuz

Soru: İphone 13 pro max sığar mı
Cevap: Evet efendim

Soru: merhabalar cüzdanın dış bölümünde ele oturtmak için parça varmı?
Cevap: Merhaba efendim hayır yoktur

Soru: merhaba samsung a23 için uygun mu aldıktan sonra isim soyisim yazdırmak icin ne yapmamız gerekiyor ve hangi kargo firması ile gonderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim telefonunuz sığacaktır ancak kaba kalın bir kılıfınız var ise bilemiyorum. Siparişten hemen sonra 19 ile başlayan sipariş no ile birlikte iletmeniz yeterli olacaktır istediğiniz ismi. Aras kargo ile gönderim yapıyoruz .

Soru: merhabalar. daha buyuk boyutu varmi cuzdanin
Cevap: Maalesef efendim

Soru: merhaba baska rengi var mi ve isin yaziyor musunuz
Cevap: Maalesef efendim

Soru: her telefon sigarmi benimki geniş bir tlefon vivo V29 light
Cevap: Sığar efendim

Soru: Samsung a70 telen sigarmi sigarsa almak isterim
Cevap: Kalın bir kılıfınız yok ise sığar

Soru: oppo pro kılıfı ile sığar mı
Cevap: Evet efendim

Soru: Tek renk mi ve yazıyı baskı şeklinde mi yazıyorsunuz
Cevap: Siyah tek renk baskı

Soru: #1963315222 DOĞUKAN DEMİR
Cevap: Tamamdır efendim siparişiniz hazırlanıp hediye paketi yapılıp pazartesi gün içinde kargoya verilecektir. Güzel yorumlarınızı bekliyor olacağız. Lütfen bu andan itibaren siparişinizi iptal etmeyin. Teşekkürler.

Soru: 2253049992 Nəbiyev.A
Cevap: ə harfi elimizde mevcut değil efendim

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan Fotoğraf Ve Görseller

Isim Baskılı Telefon Bölmeli Unisex Vegan Deri Kartlık Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü