Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Mujde

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
580
0
15
Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Tavsiye Eder Misiniz?
Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Şu Anki Satış Fiyatı 1950.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Kaç Kişi Memnun?

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Hakkında yaklaşık 55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Teknik Açıklamalar

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Ürününün Satıcısı, NOMİNATİON Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade ürününü 1950.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Kullanıcı Yorumları Nasıl?
1950.0 Tl ye satışta olan Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
55 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok güzel şık bir bileklik hızlı bir şekilde gönderildi 2 gün icerisinde elimde oldu. Gümüş rengi olanı da çok hoş onu da aldim yanında gönderdiğiniz parfum hediyesi için teşekkür ederim.
İsim: A** B**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:17
Satıcı: NOMINATION ITALY AQUA VOLERGİFT

Yorum: Çok beğendim metalik gümüş olandan almıştım. Bu rengi de harika 👍 minik hediyeniz için de ayrıca teşekkür ederim 😍
İsim: S** B**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: O kadar güzel ki.. hediye aldım ve bayıldım. Özenle hazırlanmış bunun için ayrıyeten teşekkür ederim. Yanında ise parfüm hediye göndermişler hayran kaldım ilginize. Çok teşekkürler Nomination ! ❤🫶🏻
İsim: N** Ş**
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Beden:18

Yorum: Kendime gold olanı eşime de gümüş olanını aldım. O kadar güzel ki nasıl parlıyor anlatamam. Satıcı çok ilgili ve kibardı. Hediye paketi seçeneği çıkmamasına rağmen ricam üzerine kırmadı yaptı çok teşekkür ederim
İsim: R** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım biz çok beğendik, not isteğimi kırmamışlar ve yanında da minimal parfüm hediye göndermişler çok teşekkür ederiz 🌸❤
İsim: A** n** M**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:20

Yorum: Ürün çok çok güzel çok harika 🤩 satıcıya da teşekkür ederim dün sipariş vermiştim 😍
İsim: Fatma B. Ş.
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Hediye olarak aldım ürün çok güzel satıcı çok ilgiliydi teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:19

Yorum: Çok kaliteli ve şık bir ürün
İsim: D** D**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Harika hediye için çok teşekkürler
İsim: Ş** K**
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Çok çok güzel bi ürün , küçük hediyeniz için teşekkür ederiz❤
İsim: Y** S**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Ürün yanında hediye parfüm gönderilmemişti. Paketleme daha özenli olabilirdi .
İsim: H** A**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: ışıl ışıl harika.
İsim: B** A**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: M** E** B**
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok güzel satıcı çok ilgiliydi teşekkür ediyorum
İsim: S** C**
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem 🥰
İsim: B** S**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: her gün takıyorum, çok güzel bir ürün
İsim: M** K** G**
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü sevgilime hediye olarak aldım çok beğendi severek kullanıyor. Sadece bazen linkler derisini çekiyor ama çokta memnun 😇
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel, kaliteli 🫠
İsim: a** a**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: Ürünüm tertemiz çok hızlı geldi yanında ki hediyeler için çok teşekkür ederim
İsim: H** M**
Beden: 19 Temmuz 2024

Yorum: Bir gümüş bir altın alarak bu şekilde kullanmayı tercih ettik. Çok güzelleeeerr
İsim: Ceren Ş.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Urun fotografta gordugum gibi piril piril geldi kutusunda. Soylenildigi gibi 15cm bilek olcum 17 olanini aldim.
İsim: E** S**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: İki gün içersinde teslim edildi çok teşekkür ederim öncelikle kalitesi ise 14 ayar bilekliklerim ile aynı tonda ve çok şık ☺👍🏻
İsim: N** A** G**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bayıldım
İsim: D** k**
Tarih: 10 Temmuz 2024
Beden: Beden:21

Yorum: Çokkk güzeel bayıldıkk anlatmaya gerek yokk😍😍
İsim: E** O**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Her şeyden önce Nomination Volergift çalışanlarına hediye notundaki kalp emojisini unutmadıkları için❤ ve hediye parfüm için teşekkür ederimm. Bilekliğin kalitesine ise diyecek söz yok.🎀✨️🧚🏻‍♀️🌟🌟🌟🌟🌟
İsim: A** A**
Tarih: 21 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok şık bir bileklik. Paketlemesi de çok iyiydi. Sadece ben ölçü almayı beceremedim büyük geldi. 1 taneyi çıkardık.
İsim: B** S**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: sevgilimle takım olarak aldık çok şık ve hoş duran bir bileklik asla çıkarmıyorum
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: E** y**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel bileğinize göre alın
İsim: B** Ç**
Beden: 27 Haziran 2024

Yorum: O kadar güzel o kadar kaliteli kiii 🥰 Birkaç ricamı da kırmadığımız için çok teşekkür ediyorum 🥰 Emeklerinize sağlık 🙏🏻
İsim: A** Y**
Tarih: 12 Haziran 2024

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Merak Edilenler Neler?

Soru: hediyesi nedir
Cevap: Merhabalar efendim küçük bir yılbaşı süsü gönderiyoruz. İlerleyen dönemlerimizde hediye olarak parfüm vb. ürünler göndermeyi planlıyoruz. Mutlu günler dileriz 🤗

Soru: Merhabalar rengi 14 ayar gold gibi mi
Cevap: Merhabalar efendim ürün görseli ve ürün yorumlarında daha net görebilirsiniz.

Soru: altın kaplama mı?
Cevap: Merhabalar, hayır efendim. Ürünlerimiz biyomedikal uygulamalarda kullanılan Cerrahi Paslanmaz Çelik ve bazılarının üzerinde tüm değerli markalarca kullanılan PVD kaplama vardır. İtalya’da özel üretilip gönderilir. Duşta, havuzda, denizde kararma yapmaz. Düzenli olarak yumuşak yüzeyli bir bezle temizler-silerseniz ömür boyu aynı parlaklığıyla kullanabilirsiniz. 🤗 VolerGift mağazamızı takip ederek ve bir yorum bırakarak bizleri de çok mutlu edersiniz. Mutlu alışverişler dileriz :)

Soru: Bununla diger gold olan farkı nedir
Cevap: Merhabalar efendim ürünler aynıdır sadece birinin altında diğer renk varyantlarını görüntüleyebilirsiniz🙏Keyifli alışverişler dileriz 🤍

Soru: Bu ürüne E harfı eklemek istiyorum ama nasıl yapacam yada harflı olan var mı yönlendirebilir misiniz
Cevap: https://www.trendyol.com/nomination/italy-composable-klasik-paslanmaz-celik-gold-bileklik-ve-altin-e-harfi-p-817443418?merchantId=680577&filterOverPriceListings=false

Soru: Merhabalar büyük gelmesi durumunda kendimiz kısaltabiliyor muyuz
Cevap: Evet efendim kısaltabilrisiniz 🌸

Soru: üründe gold rengi atma oluyor mu? ve çelik kodu nedir efendim
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz biyomedikal uygulamalarda kullanılan Cerrahi Paslanmaz Çelik ve bazılarının üzerinde tüm değerli markalarca kullanılan PVD kaplama vardır. İtalya’da özel üretilip gönderilir. Duşta, havuzda, denizde kararma yapmaz. Düzenli olarak yumuşak yüzeyli bir bezle temizler-silerseniz ömür boyu aynı parlaklığıyla kullanabilirsiniz. Çelik kodu 375 dir efendim Mutlu alışverişler dileriz :)

Soru: Gold mat mı parlak mı?
Cevap: Bu ürün parlaktır efendim🤍🙏

Soru: Ürüne S harfi ekletebilir miyim?
Cevap: https://ty.gl/1nrcocfxdephy s harfli gold bilekliğimizin linkini gönderiyorum efendim 🙏🏽

Soru: Aqua flora avm den mi gönderim yapacaksınız
Cevap: Hayır efendim depomuzdan gönderim saĝlıyacağız🤍🙏

Soru: Merhabalar bu ürün ve kişiselleştirilebilir yazan diğer gold rengi bileklik arasındaki fark nedir acaba bundada parça eklenip cıkarılabiliyormu ve parfüm vs ürünlerde kararma yaparmı
Cevap: Hic nir fark yoktur efendim. Sadece rebk varyantlarını daha düzgün görebilmeniz adına nu şekilde varyantlı olarak tanımlanmıştır. Aynı ürünü gönderiyoruz. İyi günler dileriz 🤗

Soru: Merhabalar her bir charm 1cm mi
Cevap: Evet efendim yaklaşık olarak 1 cm dir

Soru: Altın mı kaplama mı ürün?
Cevap: Efendim base linkler pvd kaplamadır charmlarımızda 18K altın 9K rose gold 925 ayar gümüş ürunlerimiz vardır🙏🤍

Soru: Merhaba kutusu ne renk olucak?
Cevap: Sarı veya Kırmızı hangi renk talep ederseniz ona göre gönderim sağlıyoruz efendim. Mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba bu ürün ile altın sarısı yazan ürün arasında ki fark nedir
Cevap: Herhangi bir fark yoktur efendim sadece tüm renk varyantlarını tek sayfada görebilmeniz icin dizayn edilmiştir. Aynı ürün gönderilmektedir

Soru: Merhabalar taşsız S harfi var mı? Charm
Cevap: Ne yazık ki tükendi ama yakın zamanda gelecektir efendim

Soru: Merhaba büyük geldiginde charm çikarma işlemini yapabiliyormuyuz g
Cevap: tabi efendim tüm linkler tak çıkar sistemindedir. Kolayca tak çıkar yapabilirsiniz. Ürün üzerinde videoları vardır

Soru: merhabalar... Gold bileklik üzerine harf seçenegi var mı acaba?
Cevap: Evet efendim bu tasarımları bu hafta ici dizayn ederrk yüklemeyi düşünüyorum. Ancka dilerseniz sizler de ayrı ayrı satın alabilir bize nasıl dizilmesini istiyorsanız yazabilirsiniz. O şekilde dizerek size gönderebiliriz.

Soru: Merhababileklik dışında bir soru soracaktım :) ürünün yanında gönderdiğiniz parfümü çok beğendim markası numarası nedir acaba
Cevap: Merhabalar efendim ne yazık ki buradan paylaşamıyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz 🙏🏼

Soru: Merhabalar, ürünün kaç yıl garantisi var ve sertifikasını gönderiyor musunuz ?
Cevap: Merhabalar efendim, mağazamız Nomination Italy markasının resmi yetkili satıcı mağazasıdır. Tüm ürünlerimiz italyada üretilir. Tüm dünyada geçerli garanti sertifikasıyla ve müşterilerimiz ekstra talep etmedikçe kutusuyla gönderilir. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantili ve sertifikalıdır. Mutlu alışverişler dileriz 🤗 Bir yorum bırakarak bizleri de çok mutlu edersiniz.

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade Ürüne Ait Resimler

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gold Rengi Sade En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü