Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulsum

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
253
0
0
Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Güncel Fiyatı 2203.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Detaylı Açıklama

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Ürününün Satıcısı, NOMİNATİON Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi ürününü 2203.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Kullanıcı Geri Bildirimleri
2203.0 Tl ye satışta olan Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: sevgilime doğum günü hediyesi aldim paketlemesi cok güzeldi bayildimm ❤
İsim: **** ****
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Beden:20
Satıcı: NOMINATION ITALY AQUA VOLERGİFT

Yorum: Kargo aşırı hızlıydı. Dilediğim paketleme ve notla beraber geldi memnun kaldım.
İsim: S** D**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Beden:22

Yorum: Hediye almıştım çok iyi şekilde ulaştı
İsim: S** G**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:21

Yorum: Aşırı hızlı kargo çok minnoş paketleme ve minik hediyeler için de ayrıca teşekkürler
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Beden:17

Yorum: Eşimle bir örnek takabileceğimiz bileklik arıyorduk tamda istediğimiz gibi geldi. kalitesine ve duruşuna bayıldık💛
İsim: S** Ö**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:22

Yorum: Erkek arkadaşımın isminin baş harfini aldım ve araya sarı linklerle kombinledim çok sevdim.
İsim: Rabia Ş.
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ama bir tık büyük oldu ama yine de çok beğendik içinden hediye çanta boy parfüm çıktı hediye çok güzel kokuyordu
İsim: E** s** K**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:18

Yorum: çok güzell
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:19

Yorum: Kargolama ve hızı harikaydı üründe sağlam gayet güzel
İsim: İsmail E. D.
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Çok beğendik
İsim: N** G**
Tarih: 02 Şubat 2024
Beden: Beden:20

Yorum: Çok şık kaliteli
İsim: S** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Temmuz 2024

Yorum: Severek kullanıyorum
İsim: S** E** Ç**
Tarih: 01 Mayıs 2024

Yorum: Üstünde küçük çizikler var ama çok şık biraz büyük geldi
İsim: S** Y**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:19

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Merak Edilen Konular

Soru: Ç HARFİ VARMI
Cevap: Maalesef Efendim Ç harfimiz yoktur

Soru: Merhaba garantisi var mıdır
Cevap: Merhabalar efendim, mağazamız Nomination Italy markasının resmi yetkili satıcı mağazasıdır. Tüm ürünlerimiz italyada üretilir. Tüm dünyada geçerli garanti sertifikasıyla ve müşterilerimiz ekstra talep etmedikçe kutusuyla gönderilir. Tüm ürünlerimiz 1 yıl garantili ve sertifikalıdır. 🤗 VolerGift mağazamızı takip ederek ve bir yorum bırakarak bizleri de çok mutlu edersiniz . Mutlu alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba kişiselleştirmek için çarm ekstradan mı almak gerekiyor ve mağazada fotoğraf baskısı gibi kişiselleştirme yapıyormusunuz ya da tarih yazan çarm oluşturmak istersek ?
Cevap: Merhaba efendim charm alıp takabilirsiniz. fotoğraf baskısı yapamıyoruz. Tarih için charmlarımız vardır🤍🙏

Soru: beden 20 de kaç charm var
Cevap: 20 link/charm var efendim. Her bir link(charm) tak çıkar yapısındadır. Beden charm adedini gösterir. Cm cinsinden bilek ölçünüze 2 ekleyerek bedrninizi bulabilirsiniz

Soru: Ben bu bilekligin mavi rengini almak istiyorum. Boyle bir ayarlama yapilabiliyor mu?
Cevap: Efendim tekli charm + bileklik olarak alabilirsiniz🤍 https://ty.gl/hlzi5lqilg

Soru: Merhaba bana hediye geldi bileğime sıkı geliyor ek alabilirmiyim
Cevap: Evet efendim 4’lü satılan linklerden dilediğiniz renkte alıp ekleyebilirsiniz 🙏🏽🌸

Soru: merhaba tek s harfli charminiz bu değil mi
Cevap: Hayır efendim 5 farklı harf charm ı vardır. Altın gümüş zirkon taşlı süslemelerle farklı modeller mevcuttur

Soru: Merhaba s harfi gri renkte yapabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba efendim modellerimizde gri rengi e harfi yoktur dilerseniz rose gold silver ve gold vardır 🤍🙏

Soru: 20 cm kalmış bileğim ondan küçük acaba çıkartma yapabilir miyim küçülmesi için
Cevap: Diğer bedenleri de açıldı efendim 10dk ya sisteme yansır

Soru: merhaba, O harfli charm da yapabiliyor musunuz
Cevap: Aynı sayfada mevcut efendim. Rebk varyanlarına bakarsanız bulabilirsiniz. https://www.trendyol.com/nomination/italy-composable-klasik-paslanmaz-celik-bileklik-gumus-rengi-ve-18k-altin-o-harfi-p-786615376

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi Görseller

Italy Composable Klasik Paslanmaz Çelik Bileklik Gümüş Rengi ve 18k Altın S Harfi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü