Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Alınmaya Değer Mi ?

Nil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
528
0
0
Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro En Düşük Fiyat Nerede?
Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Güncel Satış Fiyatı 8499.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Memnuniyet Oranı Nedir?

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Ürün Bilgisi

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Ürününün Satıcısı, east medical Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro ürününü 8499.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Yorumlar Ve Değerlendirmeler
8499.99 Tl ye satışta olan Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Sorunsuz teslim edildi. Gerçekten harika.
İsim: Ö** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mart 2023
Satıcı: East Medical

Yorum: Paketlenmesi sağlamdı eksiksiz aldım kullanıyorum memnunum
İsim: Zeynep P.
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün teslimatı cok hızlı. Sıparis verirken cok tereddütle vermıstım. Ürün cok sağlam geldi. Cok kaliteli. Jel ve tornivida için tesekkur ederim. Ayrıca makınesı ve hortumu cok sağlam. Uzun sure kullanılabılır. Gonul rahatlıgıyla sıparıs edebılırsınız.
İsim: Yeliz B.
Tarih: 02 Mart 2023

Yorum: Paketleme çok özenli. Ürün oldukça kaliteli duruyor. İçinde imzalı garanti belgesi de mevcut.Ve ertesi gün elime ulaştı. Hızınız ve özeniniz için teşekkür ediyorum.
İsim: Asuman K.
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Sorunsuz geldi . Süper satıcı
İsim: M** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Ürün geldi güzel paketlenmiş ve çok güzel beğendim kendilerine çok teşekkür ediyorum
İsim: e** G**
Tarih: 21 Ocak 2024
Satıcı: Beauty Love

Yorum: Ürünü 6 kez kullandım ve şuan cihaz çalışmıyor başlığı dönmüyor 12 ay garantılı demıstınız yardımcı olurmusunuz
İsim: Duygu B.
Beden: 21 Eylül 2024

Yorum: Kliniğimize almıştık ..Paketler ve ürün herşey çok güzel teşekkür ederiz ..
İsim: E** A**
Beden: 14 Aralık 2023

Yorum: ürünü çok iyi sipariş verdim ertesi gun elimdeydi teslim hızına bayıldım tebrik ederim
İsim: A** Y**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Sorunsuz olarak elimize ulaşti kaliteli satıcı
İsim: K** Y**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Çok teşekkür ederim
İsim: K** B**
Beden: 09 Ağustos 2024

Yorum: çok başarılı bir ürün gayet sağlam bir şekilde ulaştı
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: gayet sağlam ve kaliteli kullanışı
İsim: y** b**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: ben bu bebeğe bayıldım:) daha öncesinde 2 kez 10ar seanstan bölgesel zayıflama paketi almıştım ve totalde 4bin lira harcadım evet faydasını görmüştüm ama yeterli olmuyor evet incelme sağlıyor ama deri sıkılaşması için daha uzun vadede bu bebeği kullanmak gerekiyor benimde sorunum tam olarak buydu zaten doğum sonrası sarkmalar için gidiyordum şimdiDevamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Hızlı teslimat oldu ve sorunsuz gözüküyor beğendim
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: Harika bir şey 2 dk denedim kurduktan sonra (kurulum oldukça basit) müthiş dinlendirici. Bölgesel sorunum yok sıkı yapım var ama baya gerdi hissettirdi yani.. Ayrıca beyefendiye (satıcıya) hediyesi için çok teşekkür ediyorum çok nazik hiç kırmadı hemen koymuş saolsun. Artı pakette kurulum için anahtar ve tornavida koymaları da ayrı bi incelik. SüpeDevamını Oku
İsim: A** S**
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: Bayıldım, haftada iki kere yapıyorum, tek kelime ile muhteşem. Hem masaj hem selülit konusu çözülecek.
İsim: G** K**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: kargo paketi biraz hasar almıştı ama üründe bir sıkıntı yok neyse ki. bir günde elime ulaştı. hemen kullanmadım eğitimini alıp öyle denemek istedim. eğitimi alınca en başta kendimde denedim. eşimin yardımı ile ilk seansta bile sıkılaşma fark ediliyor. karın kaslarimda sıkılasmayi fark ettim. ilerleyen zamanlarda yorumu guncellerim farkı yazmak içinDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: Sağlam şekilde geldi
İsim: D** P**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: makina gerçekten de çok güzel ve güçlü hem sipariş verdiğim günün ertesi gün teslim edildi hemde paketlemesi guzeldi
İsim: S** S**
Tarih: 30 Haziran 2023

Yorum: güzellik merkezlerine para yatırmaya gerek yok çok kullanıslı
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: gerçekten etki gördüm🫶🏼🤌🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: zamanla güncellerim işe yarar umarım
İsim: N** Ö**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı. göründüğü gibi çok kaliteli, almak isteyenlere tavsiye ederim. Firmaya teşekkür ederim.
İsim: İ** K**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: çok harika
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Teşekkür ederim memnun
İsim: G** E**
Tarih: 23 Ekim 2023
Satıcı: AMORFİA KOZMETİK

Yorum: Hızlı teslimat çok ıyı bır makına
İsim: M** K**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Çok iyi, sağlam 2 günde geldi.
İsim: L** O**
Beden: 22 Ağustos 2024

Yorum: süper tavsiye ediyorum
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Güzel, ama ben aldıktan sonra fiyatı 350 lira daha ucuz oldu
İsim: O** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Merak Edilen Konular

Soru: “bu cihazların bir tane başlıkta motor olanlar var, bir de kasada motor olanlar var”… Bir satıcı ürünle ilgili böyle bir açıklama yapmış. Sizin cihazın motpru bailıkta mı, kasada mı?
Cevap: Bizim ürünlerimiz kasanın içerisinde efendim. Başlıkta olanlar eski modeller ve kullanımı zordur. Saygılarımızla

Soru: Cihaz kaç watt
Cevap: 100 watt efendim

Soru: garantisi var mi
Cevap: 12 ay efendim

Soru: kaç yıl garantili var
Cevap: 12 ay efendim

Soru: Eğitim bilgisi veriyor musunuz?
Cevap: Ürün alındıktan sonra online eğitim ve kurulum desteği verilmektedir

Soru: Anladım asıl merak ettiğim model ya da özellik farkı var mı biri üst diğeri alt model mi ya da watt farkı var mı?
Cevap: Motor gücü ve halat kalite farkı vardır illaki efendim. Ama diğer firmaların ürünleri hakkında bilgilimiz yoktur. Yorum yapmamızda etik olmaz. 10 yılı aşkındır sektördeyiz. Cihazlarımızın tamamı garantilidir. Saygılarımızla…

Soru: ürünü alınca yanında yağ da geliyor mu acaba
Cevap: Yok maalesef efendim

Soru: Merhaba kaç watt gücünde ve kaç devirli
Cevap: Firmamız ithalatçı firma olup en güçlüsüdür. 1950 devir 100watt efendim. Saygılarımızla

Soru: Merhaba beş başlıkta mevcut mu?
Cevap: Evet efendim uygundur

Soru: garantisi varmı
Cevap: Merhaba evet var

Soru: 20 dakikada çok ısınıyor normal mi? devam etmem gerekiyor etsem bozulur mu
Cevap: 30 dk kullanıp 15-20 dk dinlendirmenizi tavsiye ederiz. Devir 60 watt, uygulama yaparken çok bastırmayalim bundan dolayı ısınma yapmış olabilir. Saygılarımızla

Soru: Merhabalar cihazın kullanım kılavuzu varmıdır içerisinde birde ne kadar süre garantisi vardır ?
Cevap: MERHABA EFENDİM KULLANIM KILAVUZU VARDIR 1 YIL GARANTİSİ BULUNMAKTADIR

Soru: Makinayı yeni aldık motoru çalışıyor ancak başlığı dönmüyor sebep nedir
Cevap: Sabah irtibata geçilecektir efendim. Saygılarımızla

Soru: g5 cihazlere tamir yapıyor musunuz servis bize gelebilir mi
Cevap: Yer neresi efendim

Soru: merhaba ürününüz kaç watt gücünde
Cevap: Merhaba efendım 100 watt gücündedir. İthal Üründür. İthalatçı firmayız.

Soru: Merhaba Makinem bugün geldi fakat içinde garanti belgesi yok artı kurulum içinde bı kitapçık vs yok unutuldumu yoksa garanti belgesi yanına koymuyormusunuz
Cevap: merhaba mail ile gönderilmekte

Soru: merhaba east medikal ürünü degilmi gelecek ürün
Cevap: Evet efendim. Cihazın arkasında yazıyor, ithalatçı firmadır. Saygılarımızla

Soru: meraba ben bilmiyorum kullanmayi yatarak mi kullaniliyo destek alsam olur mu
Cevap: Merhabalar efendim. İkinci bir kişiden yardım alacaksanız yatarakta kullanabilirsiniz. Yapacağınız bölgeye göre oturararakta yapabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: merhaba bu aleti kullanırken jel veya hangi yağı kullanmak gerekir
Cevap: su bazlı olmayan yağ ve jelleri kullanabilirsiniz

Soru: başlık kullanımda dönüyormu
Cevap: G5 cihazlarında dönme olmaz efendim. Vibro titreşim şeklindedir. Saygılarımızla

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro Ürün Resimleri

Ithal G5 Masaj Yeni Model Bölgesel Ve Selülit Cihazı 1950 Devir Vibro En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü