Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Alanlar Memnun Mu ?

Asuman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
248
0
0
Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Güncel Fiyatı 111.39 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Memnuniyet Oranı Nedir?

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Hakkında yaklaşık 208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Ürün Hakkında Bilgi

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Ürününün Satıcısı, ODESE DESIGN Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef ürününü 111.39 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Hakkında Yapılan Yorumlar
111.39 Tl ye satışta olan Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
208 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Cok begendim muhtesemler kalitesi paketlemesi cok ideal😍😍markanin sahibi hanimefendi cok yardimci oldu ve musterilere karsi cok dusunceli tanidigima cok memnun oldum hediyye icin ayrica tesekkurler 😍♥ yeni siparislerimi kisa zamanda yapacagim♥boyle muhtesem urunler hazirlayan kadin girisimcileri gormek cok mutlu ediyor💖
İsim: F** A**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ODESE DESIGN

Yorum: Saçlarım oldukça gür olmasına rağmen tokaları çok rahat kullandım. Rengine özellikle bayıldım:) Kutusunun böyle güzel gelmesi, her sipariş için bu kadar özenilmesi de ayrıca hoşuma gitti. Ellerinize sağlık ♥
İsim: K** N** A**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Gece rutinim için krem sürerken saçlarımın önüne gelmemesi için kullandım. O kadar büyülü ki parlıyor. Gönderdikleri notta kadın girişimci olduklarından bahsetmişlerdi. Kadınlarımızı her zaman her alanda desteklemek motive verici.
İsim: D** T**
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: O kadar özenli bir paketleme yapmışlar ki! Ve ürüm göründüğünden de kaliteli, sağlam bir metal tokası var ve rengi inanılmaz güzel. Hediye için de teşekkür ederim.
İsim: C** Ü**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Bayıldım paket çok özenli teşekkür ederim
İsim: G** S** S**
Tarih: 09 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim ayrıca hediye için teşekkür ederim
İsim: H** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Keşke bir kaç tane daha alsaydım çok beğendim ve pakatlemesi çok güzeldi
İsim: R** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Şubat 2023

Yorum: Severek kullaniyorum a
İsim: **** ****
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Ürün süper hediyeniz içinde teşekkürler
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: sık ve güzel
İsim: M** A**
Beden: 03 Aralık 2022

Yorum: Saçı önden tutturmak için toka arıyordum ve bu gerçekten ideal. Birkaç tane daha alabilirim çok beğendim. Biraz daha büyük olabilirmiş ama böyle de güzel.
İsim: S** Y**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ben çok beğendim gönderdiğiniz hediye için de teşekkürler
İsim: y** ö**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Ürün güzel paketlenmesi de iyiydi
İsim: G** B**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok tatlış
İsim: B** K**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Çok tatlılar çok işime yarıyor makyaj yaparken kullanıyorum
İsim: B** D**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Sağlam kaliteli bir toka makyaj yaparken saçlarımı tutturuyorum güzel tutuyor
İsim: P** K**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: görüntü olarak çok güzel ama kullanım açısından küçük çocuklar için toka kısmı keşke biraz daha büyük olsaymış toka mandal kısmı saç tutması bir tutamlık
İsim: Y** I**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Çok tatlı ve kaliteliler.Kadın girişimcinin başarısı olması beni çok mutlu etti keşke hediye de olsaydı
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: guzel😍😍😍

Yorum: Çok güzeller

Yorum: daha kullanmadan ayrıldı
İsim: D** K**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Bu özenli ve harika kutuyu çekmeden edemedim. Başarılarınız daim olsun 🙏❤
İsim: B** Y**
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: inanılmazz güzell çok tatlı birde not koymuşlar aşırı güzell kesin alın kaliteside iyi ben çok beğendim teşekkür ederim💗🌸
İsim: E** T**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Bayıldım. Sedefli yapısı çok güzel. Ayrıca güzel notunuz ve hediyeniz için teşekkürler Deniz Hanım :)) Başka alışverişlerde görüşmek üzere.
Tarih: 06 Temmuz 2023

Yorum: Cok tatli pakerlemesi cok ozenliydi hediyeyle geldi yaninda tesekkur ederim
İsim: İ** T**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Çok güzeller hediye için de teşekkürler ☺
Beden: 17 Ocak 2023

Yorum: Paketlenmesi vebicinden çıkan not çok hostu. Kaloyeli diriyor tokalar. Beğendim
İsim: G** F** Ö**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Saçımı güzel tutuyor rengi de çok güzel. Güzel paketlenmişti bol kazançlarr
İsim: Ş** Y**
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: buradan ilk alışverişimdi çok beğendim kaliteli
İsim: Y** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023

Yorum: Çok zarif ve şık
İsim: S** D**
Tarih: 16 Şubat 2023

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Merak Edilenler Neler?

Soru: İndirim olmayacak mı fiyatlar artmış da?
Cevap: Merhabalar, klips tokalarımız ithal olduğu için satın alınan dönemin döviz kurlarına göre fiyatları değişebilmektedir. Kampanya döneminde ürünlerimizde çeşitli indirimler olacaktır. Bu ürün özelinde kesin bir şey şu an için söyleyemiyoruz. Mağazamızı takip ederseniz, indirimlerle ilgili bildirimler alabileceğinizi hatırlatmak isteriz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: bunu dışarıdada kullanabilir miyim çok güzel duruyoda
Cevap: Merhabalar, günlük hayatta kullanmayı tercih eden müşterilerimiz de var tamamen size bağlı. 🤗 Tutuculuğu timsah dişli klipsler kadar yüksek olmadığı için bazı saç modellerinde uygun olmayabilir, geri kalan modeller için neden olmasın. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

Soru: merhaba kırmızı ve yeşili gelecek mi
Cevap: Merhabalar, yakın bir zamanda kırmızı ve nil yeşili renkleri eklenecek. İlginiz için çok teşekkür ederiz. Sevgiler.

Soru: teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar, ilginiz için biz teşekkür ederiz. Sevgiler.

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef Detaylı Fotoğraflar

Iz Yapmayan 2’li Saç & Makyaj & Cilt Bakımı Klips Toka Seti Beyaz Sedef En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü