#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Alanlar Memnun Mu ?

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
641
0
0
#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Tavsiye Edilen Yer Neresi?
#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Mevcut Fiyatı 1375.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Kullanıcılar Memnun Mu?

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Hakkında yaklaşık 2592 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Ürün Hakkında Bilgi

Beden: S Boy: 177 cm, Göğüs: 84 cm, Bel: 59 cm, Kalça: 89 cm; Dikişsiz ve iz bırakmayan yapısıyla gün boyunca konfor ve rahatlık sağlayan, balensiz, şık görünümlü New Bralette.; >_x000D_
_x000D_

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Ürününün Satıcısı, Penti #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürününü 1375.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Yorumlar Hakkında Bilgi
1375.0 Tl ye satışta olan #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2592 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kendi bedenimden bir beden büyük aldım tam oldu çok hafif rahat gerçekten
İsim: F** K**
Tarih: 21 Ağustos 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: Penti

Yorum: Alıp alabileceğiniz en rahat sütyen nett 👌 bedenim 75b tam oldu kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: T** S**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: Efsane bir sütyen adı üstünde hiç yok gibi bir beden bedenden küçük alınabilir baya esnek hissiyatı süper cidden özellikle yazın çok çok rahat olacağını düşünüyorum
İsim: N** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Şubat 2024

Yorum: Mükemmel bir rahatlık 💕 tam aradığım bralet her kuruşunu hakediyor bence
İsim: ece o.
Tarih: 27 Mayıs 2022
Beden: Beden:85C

Yorum: gerçekten çok rahat ve konforlu tam bedeninizi alın
İsim: F** Y**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:155cm

Yorum: gerçekten muhteşem... yumuşacık çok kullanışlı...kesinlikle tavsiye ederim..tam bedeninizi alın..
İsim: N Ö.
Tarih: 18 Mart 2024
Beden: Beden:80B

Yorum: Çok beğendim güzel 85b tam oldu
İsim: N** Ş** O**
Tarih: 13 Mart 2023
Beden: Beden:85B
Satıcı: Summer & Winter

Yorum: Tek kelimeyle harika👌 Yumuşacık tam beden aldım
İsim: Nazlı G. O.
Tarih: 30 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: müthiş hafif ve toparlayan bir kalıp tam beden alın
İsim: Z** Ö**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: çok rahat kendi bedenimi aldım
İsim: Z** Ş**
Tarih: 26 Haziran 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bir gece indirimyle aldım cok cok iyi. Keske 2sini bundan alsaydım cok rahat kumaşı yok gibi bir dokuda. Takipteyim tekrar indirimde diğer renk ve bundan alıcam yine. Penti lotus da 85B bedenimdi bunda 80C aldım tam oldu
İsim: Y** P**
Beden: 24 Aralık 2022

Yorum: İlk deneme için rahat, kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: M** K**
Tarih: 29 Mayıs 2022
Beden: Beden:75B

Yorum: Çok rahat bir ürün tam kalıp yok gibi gerçekten hiç rahatsız etmiyor sıkmıyor iz bırakmıyor bu zamana kadar çile çekmişim eğer uzun ömürlü olursa fiyat normal karşılanabilir herkesin dolabında olması gereken bir ürün
İsim: A** S**
Tarih: 21 Nisan 2023

Yorum: rahat bir ürün, yok gibi. Büyük bedenler de tercih edebilir.
İsim: Ö** K**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: bir cup büyük aldım bedenimden tam oldu, çoook rahat
İsim: Y** Ş** T**
Tarih: 02 Aralık 2022
Beden: Beden:80C

Yorum: gerçekten çok rahat çok beğendim bir beden büyük alınmalı
İsim: F** B**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: en büyük bedenini aldım.yok gibi çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Gerçekten çok rahat. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: h** a** s**
Tarih: 26 Aralık 2022

Yorum: 75b giyiyordum 80 aldım yorumlarda dar olduğunu söyledikleri için ama kendi bedenimi alsaydım da olurmuş gibi geldi açıkcası bu bedeni de oldu iade etmicem. Ürün gerçekten çok başarılı beyaz gömleklerin içine giymek için aldım kesinlikle dışardan belli olamamasıyydı beklentim ve kesinlikle beklentimi sonuna kadar karşıladı. toparlama özelliği yoDevamını Oku
İsim: n** y**
Tarih: 17 Mart 2023
Satıcı: Summer & Winter

Yorum: cok iyii tam beden alin
İsim: A** A**
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Beden:80C

Yorum: çok güzel çok beğendim tam beden alın
İsim: A** K**
Beden: 06 Kasım 2023

Yorum: Severek kullanıyorum, pentide bedeniniz neyse onu alabilirsiniz.
İsim: P** Y**
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: gercekten yok gibi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ş** T**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: 75B giyiyorum yorumlara bakarak 75C aldım tam oldu. Çok hafif ve rahat, yok gibi. Tişört içinden belli olmuyor. Çok iyi gerçekten.
İsim: A** K**
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel gercekten hiç yok gibi. Ama 1 beden büyük tercih edebilirsiniz
İsim: B** B**
Beden: 16 Kasım 2023

Yorum: Hayatımda bu kadar rahat birşey görmedim yokmuş gibi bedeni büyük geldi indirimlerde hemen küçüğünü alacağım kesinlikle harika…
İsim: A** Ç**
Tarih: 22 Kasım 2021
Beden: Beden:75C

Yorum: kadinlaryaziyor.com da tavsiye ediliyordu , oradan görüp aldım gayet rahat yalnız 1 beden büyük alınmalı.
İsim: Erhan B.
Tarih: 20 Temmuz 2023

Yorum: Çok rahat varlığını hissetmiyorsunuz. Tam bedeninizi alabilirsiniz. Başka renkleride olmalı
İsim: N** E**
Beden: 26 Temmuz 2023

Yorum: Yumuşacık normalde 75b giyiyorum 75c aldım
İsim: B** Ç**
Beden: 22 Temmuz 2024

Yorum: 5 yildiz bile az. Cok guzel sutyen. Yorumlara bakarak iyiki buyuk beden almisim. Normalde 85B giyerim ama 85C aldim ve tam oldu. Indirim oldugunda stoklamak lazim👏👏. Tesekkurler
İsim: B** G** Y**
Tarih: 12 Ocak 2023

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: lotus 80B giyen biri bu modelde hangi ölçüyü almalı
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ben mağaza denemiştim ama bumuydu emin değilim, etikette şu yazıyordu, Non-Wıred T-Shırt Bra/Bilensin T-Shırt sütyeni Sutien T-shırt Fara Armatura bu yazıyordu aynı ürünmü acaba
Cevap: Merhaba , ilettiğiniz bilgiler ile #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen model ürünümüzü tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs altı 88 cm, göğüs çevresi 102 cm. hangi bedeni almalıyım
Cevap: Merhaba , #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürün modelimizde 90 B beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar Göğüs altı 87, göğüs 106-107 arası hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs altı:86-87 göğüs çevresi:97-98 hangi beden almalıyım

Soru: Merhaba göğüs altı 80 göğüs üstü 87 hangi bedene tekabül ediyor
Cevap: Merhaba , #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürün modelimizde 80 B beden tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Lotus modelinde 80 c kullanıyorum bu modelde kaç almam gerekiyor

Soru: Merhabalar yazın çok sıcaklarda yakmayan ve içten belli olmayan hangisini alabilirim çok sıcaklarda hangisinde rahat edebilirim
Cevap: Merhaba, dilerseniz #hiççamaşırı serimizdeki sütyen ürünlerini tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kumaşı nedir
Cevap: Yuzde 59 polamid yuzde 49 elastan dir efendim 🙏

Soru: 85 b nin bi beden kucugu hangi beden oluyor biraz bol geldi 85 b

Soru: dolgulumu urun
Cevap: Merhabalar efendim,ürün dolgusuzdur,mutlu günler dileriz.

Soru: iyi günler..minimazer kullanıyorum..bu üründe toparlayınız özellik varmi
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürünümüzün toparlayıcı özelliği mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 90c bedeniniz varmi
Cevap: Merhaba , #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürün modelimizde 90 C beden bulunmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Normal sutyenlerde 95 giyiom bunda kac beden tercih etmem gerekiyor

Soru: Toparlayıcı özelliği varmi lotus içi boş model de 75 c kullanıyorum bunda kaç beden almalıyım küçültücü özelliği vardır umarım
Cevap: Merhaba, #hiççamaşırı Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen ürünümüzün toparlayıcı özelliği mevcut değildir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba lotus da 80a kullanıyorum bu sütyende kaç beden almalıyım

Soru: merhaba ürün yıkamasi nasıl olacak teşekkürler
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürünün iç etiketinde yer alan talimatlara uygun şekilde ürünü kullanmanızı rica ederiz. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 95 beden yokmu
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen model ürünümüzde 95 beden bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 75D giyiyorum ama burada yok hangi beden almam lazim
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen model ürünümüzde 85 B bedeni tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: lotusda 75d kullaniyorum hangi bedeni alsam olur

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen Resim Ve Fotoğraflar

#izbırakmaz Balensiz Dikişsiz Görünmez Sütyen En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü