#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
618
0
0
#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Alanlar Memnun Mu?
#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Mevcut Fiyatı 337.49 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Kullanıcı Yorumları Nasıl?

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Hakkında yaklaşık 130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Detaylı Açıklama

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Ürününün Satıcısı, Penti #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot ürününü 337.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Kullananlar
337.49 Tl ye satışta olan #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
130 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok beğendim tam ve ya bir beden küçük alın
İsim: S** N**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:167cm
Satıcı: Saten

Yorum: Tam bedeninizi alın. Ben ped de takıyorum koruyucu olarak giyiyorum tam sarıyor ve sıkı tutuyor.
İsim: F** D** Ö**
Tarih: 08 Ocak 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Penti

Yorum: severek kullanıyorum. bir beden küçük tercih edilebilir
İsim: G** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Şubat 2024

Yorum: Tam bir hayat kurtarıcı ya mukemmel bir sey
İsim: G** e** O**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: 167 boy 51kg s beden tam oldu fakat kasık kısımları biraz etimi kesiyor o açıdan biraz rahatsız
İsim: E** O**
Beden: 10 Nisan 2023

Yorum: Elime yeni geçti . Çok rahat edeceğimi düşünüyorum
İsim: z** k**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Pentinin regl kulotları hayat kurtarıyor 4 tane aldım gunluk kullanıp yıkıyorum pedle kullanıyorum coksa, son gunlerde pedsız. Normalde ıccamasırlarımı rahat olsun diye m alırkm, bunları s alıyorum ki sarsın alacaklar ona gore alabilir
İsim: F** O**
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: uyurken giyiyorum çok rahat
İsim: ö** b**
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Artık regli günlerimin vazgeçilmezi
İsim: A** E**
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Güzel rahat
İsim: N** A**
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: yüksekliği kalitesi çok hoşuma gitti rahat kullanmak için M Aldım S bedende olur ama sıkı olsun istemedim 67 kg gayet rahat ikinci siparişi verdim başka renk kalmamış
İsim: B** N**
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Daha önce almıştım o yüzden diğer kızıma da pentiyi tekrar tercih ettim çok iyi
İsim: B** B**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: çok hızlı ve kaliteli paketleme ile geldi
İsim: H** S** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: CRAZY BUTİK

Yorum: Ben memnun kaldım ped ile kullanıyorum kendimi rahat hissediyorum
İsim: Y** K**
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Daha denemedim ama güzel kaliteli duruyor
İsim: M** K**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: bir değil iki beden küçük alınmalı bence oldukça esnek. Bana da longer period slip değil normal period slip geldi ama bu da epey yüksek belli. dokusunu sevdim çok ince yok gibi
İsim: N** Ş**
Beden: 18 Ağustos 2024

Yorum: Çok çok çok iyi
İsim: A** K**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Stokladım çünkü çok rahat
İsim: M** Ç**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: çok beğendim. Hediye için tekrar aldım.
İsim: d** p**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: çok kurtarıcı özellikle yeni ergenler için
İsim: G** N** T**
Beden: 07 Mart 2024

Yorum: Tam bir kurtarıcı parça ,fiyatı düşer düşmez aldım.
İsim: T** B**
Beden: 09 Eylül 2024

Yorum: Çok beğendim kendi bedeninizi alabilirsiniz çok güzel sarıyor kumaşı da hoşuma gitti
İsim: **** ****
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: daha önce almıştım beğendim. bi tane daha sipariş verdim
İsim: C** Ö**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Bence rahatlık için çok ideal
İsim: M** A**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Regl dönemi için çok iyi hem sarıyor hem korse gibi
İsim: V** E** K**
Beden: 12 Ağustos 2024

Yorum: Alın stoklayın kaliteli ve uyurken pedin katlanmasını engelliyor. Farklı şekillerde yatmaktan korkmuyorsunuz kotexin ve molpedin tek kullanımlık regl külotlarından rahat ve sıkmayan hali
İsim: E** B** N**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Çok kullanışlı olacak gibi bir kaç tane daha alacağım
İsim: N** g** E**
Tarih: 19 Şubat 2024

Yorum: denemedim ama iyi görünüyor
İsim: e** y**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Çoook güzel, regli günlerim kabusa dönmüyor artık
İsim: A** K**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: ilk defa denicem memnun kalmazsam editlerim .Bütün ürünlerin fiyatı çok değişken o biraz rahatsız edici
İsim: Ö** P**
Beden: 06 Eylül 2024

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Tek kullanımlık mı?
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz tek kullanımlık değildir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: bunu kullanırken aynı zamanda orkid de kullanıyoruz değil mi? kanamanın olduğu bölgenin oradaki kalın kısım dışındaki yerler sıvı geçiriyor mu? en büyük sorunum gece sırt üstü yatarken taşma yaşamak.
Cevap: Merhaba, Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz dilerseniz hijyenik ped ile kullanıma uygun olup, sıvı geçirmez, sızıntı yapmayan kumaş özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mankenin üzerindeki sütyen hangisi?
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot ürün modelimizin sütyeni bulunmaktadır. Ürün kodu; PLWLFSVL22IY-BK3 şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba regl haricinde normal günlerde de havuz için kullanıma uygunmudur
Cevap: Merhaba, talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir. İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerine eklemelerin yapılması istenmiştir. İyi günler dileriz.

Soru: 180 boy 100 kg xl olurmu?
Cevap: Merhaba , beden tablosu yardımıyla size uygun bedeni seçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bu ürünü kullanınca ped kullanmıyoruz değil mi?
Cevap: Merhabalar , ürün hijyenik ped ile kullanıma uygun olup sıvı geçirmez sızıntı yapmayan kumaş özelliğine sahiptir.İyi günler dileriz.

Soru: siyah boxer period slip modelin arka kısmı nın bele kadar koruması var mı? Ten rengi de mevcut mu?
Cevap: Merhaba, Siyah Boxer Period Slip model ürünümüz ten rengi stokları bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: denize girilir mi
Cevap: Merhabalar tercih edilmez

Soru: LONGER PERİOD NE DEMEK
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüzde longer period daha uzun süre anlamına gelmektedir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Dışarıdan belli oluyor mu kalınlığı nasıl acaba
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz dikişsiz, koku kontrollü ve iz bırakmaz özelliğe sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bele kadarmı koruması
Cevap: Merhaba, Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz dilerseniz hijyenik ped ile kullanıma uygun olup, sıvı geçirmez, sızıntı yapmayan kumaş özelliğine sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba denize girmek için uygun mudur
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz deniz kullanımı için uygun değildir. İlginize teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: selamünaleyküm bunu giyince ped takmaya gerek varmı ped takmadan olur mu
Cevap: Merhabalar pedsiz kullanıma uygun değildir

Soru: Denize girilir mj
Cevap: Merhaba Evet, regl külodu ile denize girmek mümkündür. İyi günler dileriz

Soru: Bunu kullanınca pede gerek yok mu?
Cevap: Merhaba, #izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz özel yapıştırma tekniği sayesinde sızıntı yapmaz. İlginiz için teşekkür ederiz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Longer olduğu yazıyor ama bir çok yorumda da destek külotu gönderildiği yazıyor acaba doğrusu hangisi ?Benim ihtiyacım longer .Birde kızım165 boy ve 50 kg hangi bedeni daha uygun ?
Cevap: Regl destek efendim

Soru: Makinede yıkanır mı? Elde mi yıkamak durumundayız?
Cevap: Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkamanız önerilir

Soru: Havuz içinde kullanılması uygun mu regliyken
Cevap: Hayır efendim

Soru: Denize girilir mi bu ürünle
Cevap: Merhabalar , deniz icin uygun bir ürün degildir.İyi alışverişler dileriz.

Soru: Regl destek külodu ile farkı nedir
Cevap: Merhaba , Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot model ürünümüz pedli özelliğe sahiptir , Siyah Yüksek Bel Regl Gece Külodu model ürünümüz gibi arka kısmı pedli özelliği bulunmamaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.Keyifli alışverişler dileriz.

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot Görseller

#izbırakmaz Siyah Yüksek Bel Longer Period Slip Regl Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü