Jack Black Black Güneş Gözlüğü Fiyatına Göre Alınır Mı

Elif Nur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
554
0
0
Jack Black Black Güneş Gözlüğü En Düşük Fiyat Nerede?
Jack Black Black Güneş Gözlüğü Şu Anki Fiyatı 576.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Alanlar Memnun Mu?

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Hakkında yaklaşık 1940 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Ürün Detayları

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Ürününün Satıcısı, Bilge Karga Jack Black Black Güneş Gözlüğü ürününü 576.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Yorumlar Hakkında Bilgi
576.0 Tl ye satışta olan Jack Black Black Güneş Gözlüğü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1940 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Eşime aldım çok beğendi Paketi, kutusu,ambalajı baştan aşağı bir emek ve kalite Kargo hızlıydı,gözlük güzel hafif. İşini böyle özenerek yapan insanlara hayranım. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bilge Karga

Yorum: Gözlük 10 üstü 10 cok beğendim tam istediğim gibi kılıfı paketlenmesi çok ozenilmis ilk defa bilge karga aldım çok başarılı... Bence rayban muadili arayanlara süper bir model 👌👌
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: bayıldım ya,kargo paketleme kalite...her şeyiyle mükemmel. ben 250 ye aldım.
İsim: Z** u**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Arkadaşlar bayıldım kendime ve anneme aldım çok kaliteli ve orijinal içiniz rahat sipariş edebilirsiniz ⭐
İsim: G** Ö**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: Harika bir gözlük tam bir rayban muadili🫶🏻
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Kargo ve paketleme çok özenliydi. Çok kaliteli ve şık bir duruşu var
İsim: k** ü**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Kutusu, paketlemesi, kalitesi harikaydı. Bu kadar özenli bir paketle karşılaşacağımı tahmin etmemiştim. Kesinlikle şans verilmeli.
İsim: Z** Ç**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Kalitesi , özenli paketlenişi ve hemen kargolanması . Harika bi satıcı herkese tavsiye ederim . Rayban muadili olarak süper tavsiye ederim kesinlikle
İsim: Ş** N** A**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: ÇOK GÜZEL BİR GÖZLÜK BAYILDIM PAKETLENMESİ DE ÇOK BAŞARILI TAM PUANNN HEP BURDAN ALICAM ARTIK🩷🩷🩷
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: Mükemmel güzel oldu bayıldımmmm ⭐⭐⭐⭐⭐
İsim: T** Ş**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Bayıldım cuk oldu
İsim: Dilek G.
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim,çok şık duruyor.Paketlemesi,kılıfı her şey çok özenli👌🏻
İsim: E** B**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Cokk güzel paketlenmis ürün de güzel anneme aldım
İsim: A** N** D**
Tarih: 12 Temmuz 2023

Yorum: Çok zarif , şık,kaliteli bir gözlük. Paketleme çok özenli. İşini severek yapan insanlara selam olsun. Gözlüğü tavsiye ediyorum.
İsim: A** B**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir gözlük,paketlemesi de çok güzeldi.rayban muadili kesinlikle
İsim: İ** Y**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Çok kaliteli duruyor gerçekten indirimde yakaladıkça diğer modellerinden de almayı düşünüyorum.
İsim: E** ***
Tarih: 05 Ekim 2022

Yorum: çok güzel bir ürün, yüzde duruşu cok hoş kargo hızliydı ve özenle paketlenmişti.
İsim: k** e**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Paketleme çok özenli. Kaliteli bir gözlük yüzüme de çok iyi oldu teşekkürler
İsim: B** N**
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Çok güzel bir gözlük marka kendine de kıymet veriyor ki özenle paketlenmiş kullanayım tekrar yorum yapacagim
İsim: ş** y** f**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: kalitesine modeline paketlemesine bayıldım alın aldirin
İsim: G** H**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Gözlük tam oturdu yüzüme, çok güzel. Bunun dışında inanılmaz özenli bir paketlemeydi. Bu kaliteye bu fiyat az kalıyor.
İsim: K** A**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Paketlemenize bayıldım. Kutusu, açılışı her şeyi çok özenli ve kaliteliydi. Gözlük de hem çok güzel duruyor hem de kaliteli görünüyor, hissi de öyle. Severek kullanacağım. Kargo da çok hızlıydı. Teşekkür ederim.
İsim: H** Ş**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Çok kaliteli ünlü marka muadili ayrica paketleme de cok ozenliydi
İsim: H** Ö**
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: Muhteşem big gözlük
İsim: M** E**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: çok güzel paketlenmisti çok beğendim
İsim: n** c**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: paketlemesi her şeyi çok güzeldi çok beğendim alın kesinlikle
İsim: Şirvan ç.
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Hayatımda gördüğüm en kaliteli gözlük olabilir beklediğimden çok çok iyi geldi duruşu paketlenmesi harika
İsim: M** Ü**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Çok şık ve paketlenmesi ziyadesiyle özenli bir şekilde idi, müşterisine fazlasıyla önem veren bir kuruluş, teşekkür ederiz 😎
İsim: A** Y**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim. Çok güzel duran bir gözlük. Kutusu ve kabı da çok hoş🥰
İsim: G** H** C**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: çok hızlı şekilde elime ulaştı. paketlemesi çok güzel çok özen verilmiş ürün de çok güzel ve kaliteli
İsim: N** A**
Tarih: 29 Nisan 2023

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Unisex demi
Cevap: Merhaba Ürünümüz unisexdir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mrb burunda iz bırakır mı başı gozlukler iz birakiyor
Cevap: Merhaba Ürünün burunda iz yapması ile ilgli bügüne kadar hiç geri dönüş alınmamıştır fakat bu durum sizin burun yapınız ve yüzünüze uygun olması ile bağlantılıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kaç ekartman
Cevap: Merhaba ürünümüzün ölçüleri Ekartman: 51 mm Köprü: 24 mm Sap: 150 mm şeklindedir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gözlük çok ağır mı estetikli burunda herhangi bir sorun yaratır mı? Canım arkadaşımın burnu çok önemli de
Cevap: Merhaba ürünümüz yaklaşık olarak 26 Gr ağırlığında olup ağır bir model değildir. Sizi kullanırken yormaz. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yanaklı bir yüzüm var jack black modelini mi yoksa tabbart modelini mi önerirsiniz çok kararsız kaldım 🥹
Cevap: Merhaba Tabbart modelimiz daha uygun olacaktır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: jack black green arasindaki fark nedir
Cevap: Merhaba cam rengi yeşildir keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba gecen yil wayfarer in cercevesi mavi siyah iki renkli modeliniz vardi. tekrar stoga girer mi ya da elinizde var mi acaba. tesekkurler.
Cevap: Merhaba Stokların güncellenme durumu ile ilgili net bir şey söylememiz doğru olmayacaktır. Sizden ricamız panellerimizi takipte kalmanız, stok güncellemelerinde aktif paylaşımlar ve güncellemeler yapılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 50 ekartman var mı acaba
Cevap: Merhaba ürünümüzün ölçüleri Ekartman: 51 mm Köprü: 24 mm Sap: 150 mm şeklindedir. Ürünlerimiz maalesef tek ekartmandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Mrb çerçeve kısmı mat mı parlak mı
Cevap: Merhaba Ürün çerçevemiz mat değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: tabbart modelinden farkı nedir iki gözlük arasındaki mesafe aynı mi bide cercevesi daha mı küçük camları yani
Cevap: Merhaba Jack modelimiz çerçeve olarak Tabbart modelimizden daha ince yapıda ve yükseklik olarak daha küçüktür. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: degrade midir?
Cevap: Merhaba Degrade değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Wayferer modelimi
Cevap: Merhaba ürünümüz benzer kalıplardadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba iyi günler bu modelin 50 ya da 49 ekartmanı mevcut mu
Cevap: Merhaba ürünlerimiz tek ekartmandır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: menteşesi rayban gibi metal mi?
Cevap: Merhaba ürünümüz metal menteşeye sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gozluk rb gibi egimli mi
Cevap: Merhaba ürünümüzün üst kısmı eğimlidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: polarize cammi
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin hepsi UV400 korumalı, Ce belgeli ve orijinaldir.Jack modelimiz polarize lense sahiptir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yüzüm küçük ve yuvarlak tabbart mı uygun olur
Cevap: Merhaba her iki modelimizinde uygun olacağını düşünmekteyiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: jack modeliniz mi tabbart modeliniz mi daha çok ray banın wayfarer modeline benziyor?
Cevap: Merhaba Jack modelimiz benzer kalıplardadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba polarize midir?
Cevap: Merhaba. Ürünlerimizin hepsi UV400 korumalı, Ce belgeli ve orijinaldir. Ürünümüz polarize cam a sahiptir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar, Jack model gözlüğünüzde kadın ve erkek arasında belirgin bir fark var mı?
Cevap: Merhaba ürün unisex’dir. Erkek ve kadın ölçü farkı yoktur sadece mankenler üzerinde görseller ayrılmıştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Jack Black Black Güneş Gözlüğü Resim Ve Fotoğraflar

Jack Black Black Güneş Gözlüğü En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü