Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Mevcut Fiyatı 399.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Hakkında yaklaşık 1953 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Açıklama Ve Özellikler

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Ürününün Satıcısı, Garbalia Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan ürününü 399.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Kullanıcı Yorumları Nasıl?
399.9 Tl ye satışta olan Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1953 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Eşime aldım çok memnun kaldı çok kullanışlı şık bir cüzdan
İsim: Betül A.
Tarih: 11 Ağustos 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GARBALIA

Yorum: Eşime hediye aldım, çok beğendi..! ben zaten beğenek almıştım, paketlemesi güzeldi. Tesekkür ederim...
İsim: M** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: eşime aldım çok şık tam istediğim gibi geldi
İsim: özlem k.
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: ürün mükemmel. firma kargoyu çok iyi paketlemisti. eşime hediye olarak aldım o da çok begedi. tavsiye ederim.
İsim: E** E**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: çok güzel eşime aldım çok beğendim kaliteli
İsim: Pınar G.
Tarih: 21 Aralık 2021

Yorum: Harika. Eşime aldım çok memnun!
İsim: **** ****
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: cok sik bi urun. kardesime aldim cok kaliteli
İsim: r** h**
Tarih: 05 Aralık 2021

Yorum: 3 günde çok hızlı kargo teslimatı siparişim teslim edildi, iyi paketlenmişti, cüzdanın kendisi yumuşak ve çok asil görünüyor, birçok kredi kartı cebini beğendim, arkadaşım çok sevindi tavsiye ederim.
İsim: Dilnoza A.
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: eşime hediye aldım çok beğendi.Alacak arkadaşlara tavsiye ederim.kahverengi olanını almıştım
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: İndirimden aldım çok şık ve kaliteli bir ürün çok memnun kaldım
Tarih: 03 Şubat 2022

Yorum: Güzel hediye seçeneklerinden biri. Satıcı firmaya da çok teşekkür ederim. Aynı gün kargoya verildi. Özenli paketlenmişti. Tavsiye ederim. 😊
Tarih: 02 Temmuz 2022

Yorum: Daha önce de manyetik kartlı cüzdanlarını almıştım bu sefer de nişanlıma alıyorum bu sitedeki en kaliteli cüzdanları satıyorlar cüzdanların kutuları da oldukça güzel hala saklıyorum :)
İsim: D** a**
Tarih: 08 Mayıs 2022

Yorum: Sevgilime aldım doğum günü hediyesi olarak. Çok beğendi oldukkça memnun kaldı. Derisinin vintage bir görüntüsü var. Tavsiye ediyoruz.
İsim: c** u**
Tarih: 28 Ekim 2021

Yorum: Babama Doğum günü hediyesi aldım..Aynı gün kargoya verildi.Mükemmel bi ürün ayrıca paketleme kusursuz ve özenli çok teşekkür ederim ilgi ve alakanızdan dolayı 🌹🌸
İsim: C** I**
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: Ürün üç gün içerisinde elime ulaştı. Cüzdan kutunun içerisinde paketlenmiş bir şekilde geldi. Hediye için de çok teşekkür ederim. Cüzdan beklediğimden biraz daha kalın ve sert çıktı. Fazla kart taşıyan biri olarak rahatlıkla bütün kartlarımı yerleştirebildim. Paralar dışarı çıkıyor diye yorumlar okumuştum. Bütün bankotları denedim fakat dışarı taşmDevamını Oku
İsim: C** Ç**
Tarih: 08 Ekim 2021

Yorum: sevgililer günü hediyesi aldım. Nişanlım çok beğendi. kesinlikle kaliteli
İsim: r** s**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: babam için hediye almıştım paketlenmesi baya iyiydi beğendim babamda cüzdanı beğendi oldukçada şık tasarım bence fiyatına değer bir cüzdan
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mart 2023

Yorum: Kargolama mükemmekdi hediyeniz için çok teşekkür ederim rahatlıkla alabilirsiniz hersey için çok teşekkür ederim
İsim: turan k.
Tarih: 11 Ekim 2021

Yorum: Çok güzel bir ürün. Hediye almıştım çok beğenildi. Özenli paketleme , ilgili satıcı :)
İsim: B** B**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: çok güzel bir cüzdan. Erkek arkadaşıma aldım ve çok beğendi . Ayrıca paket çok özenliydi teşekkür ederim
İsim: e** h**
Tarih: 10 Aralık 2022

Yorum: Çok hızlı kargo, özenli paketleme, güzel bir ürün kocama aldım bayıldı 🤣 şiddetle önerilir.
İsim: e** s**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Ocak 2022

Yorum: Eşim için hediye aldım. Çok şık ve kullanışlı bir cüzdan. Çok beğendi. Yapanın ellerine sağlık. Teşekkür ederiz.
İsim: J** S**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: çok beğendik eşim için aldım içi dolunca katlanması zor oluyor onun dışında çok iyi paket çok özenli teşekkürler
İsim: F** D** Ç**
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: Abimi hediye aldım, çok beğendi, paketlemesi çok iyi ve çok hızlı geldi teşekkürlerrr
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: paketleme çok özenli ve güzeldi gayet kullanışlı gerçekten çok beğendim
İsim: Z** D**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: kardeşime aldım çok begendi
İsim: k** d**
Tarih: 29 Ocak 2023

Yorum: Yıllar sonra kendime kaliteli bir cüzdan almak istedim. Uzun ömürlük, güzel bir cüzdan. Sunum, paketleme çok elit.
İsim: H** u**
Tarih: 07 Nisan 2022

Yorum: Mükemmel paketleme ve çok kaliteli ürün. teşekkür ederim
İsim: Fatma G.
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: Cüzdan güzel ve kullanışlı, yeni işe başladığım için kendime aldım 5 aydır kullanıyorum dokusu ve tasarımı harika
İsim: E** B**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Beklediğimden çok güzel geldi, peketleme çok şıktı, teşekkür ederim.
İsim: Y** P**
Tarih: 02 Temmuz 2022

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Sıkça Sorulan Sorular

Soru: selamlaraleykum
Cevap: Merhaba buyrun lütfen

Soru: tek bölmeli mi yoksa çift bölmeli kağıt para koyma yeri
Cevap: Çift bölmelidir efendim

Soru: Erkek için uygunmudur
Cevap: Merhaba, evet efendim

Soru: cuzdan cebi 2 mi 1 mi
Cevap: Merhaba, ürünün özellikler kısmında detaylı bilgi mevcuttur efendim. Sevgiler...

Soru: İsim yağdırabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba, maalesef Trendyol'da kişiselleştirme yapılamamaktadır. Sevgiler.

Soru: Olcu yazardinuz
Cevap: Merhaba, 11,5 cm x 8,5 cm ölçülerine sahiptir. Sevgiler...

Soru: Merhaba ne derisi?
Cevap: Merhaba, ürünümüz 1. sınıf kaliteli hakiki dana derisi ve yüksek standart işçilik ile titizlikle üretilmiştir. Sevgiler.

Soru: Gerçek derimi
Cevap: Merhaba, evet efendim

Soru: isim yazarmısınız
Cevap: Merhaba, maalesef Trendyol'da kişiselleştirme yapılamamaktadır. Sevgiler.

Soru: merhaba bu ürünün ölçüleri 11.5 x 8.5 sayfamızdaki diğer cüzdanın ölçüsü 10.5 x 8.5 siz hangisini önerirsiniz o biraz daha mı küçük, çok arada kaldım. çok teşekkür ederim 🙏🏻
Cevap: Merhaba, cüzdan modellerini söylermsiniz hangileri arasında kaldığınızı. Sevgiler...

Soru: isim yazdırılabiliyormusunuz

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, Aras Kargo veya Trendyol Express ile gönderim sağlanmaktadır. Sevgiler.

Soru: kac santim
Cevap: 9x11 cm dir

Soru: Cemal uslu
Cevap: Merhaba sorunuzu anlayamadım

Soru: isim yazdirabilirmiyiz

Soru: İçine 100 200 sığıyormu
Cevap: Merhaba, evet sığmaktadır. Sevgiler.

Soru: hediyesi varmı
Cevap: Merhaba, kampanya ve indirimler için mağazamızı takip etmenizi ve ilginizi çeken ürünleri favorilerinize ve sepetinize eklemenizi tavsiye ederiz. Sevgiler

Soru: Ürün indirime girecek mi acaba? Çünkü uzun zamandır favorilerimde birkaç ayda fiyatı 40-50 tl arttı
Cevap: Merhaba, bu konuda mağazamızı takip etmenizi tavsiye ederiz fakat maalesef mevcut şartlardan dolayı fiyatlar revize edilmek zorunda kalınmaktadır. Sevgiler

Soru: merhaba harf yazdirabiliyomuyuz?
Cevap: Merhaba, maalesef Trendyol'da kişiselleştirme yapılamamaktadır. Sevgiler

Soru: Merhaba, cüzdanın iç rengi yani fileli kısmının ve para koyma yerinin iç rengi gri olarak geldi cüzdanın rengi kahverengi içi gri cok kotu duruyor ve daha önce aldığımın içi kahverengi resimde de kahverengi. Kahverengi cüzdanların hepsi iç rengi artık grimi acaba Teşekkürler İyi çalışmalar
Cevap: hepsi gri renk efendim artık tüm yeni yapılan cüzdanlarımız tek renk

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan Resim Ve Fotoğraflar

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Kahverengi Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü