Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Alınır Mı ?

Muazzez

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
532
0
0
Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan En Düşük Fiyat Nerede?
Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Şu Andaki Fiyatı 399.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Memnuniyet Oranı Nedir?

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Hakkında yaklaşık 5736 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Detaylı Açıklama

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Ürününün Satıcısı, Garbalia Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan ürününü 399.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Kullanıcı Geri Dönüşleri
399.9 Tl ye satışta olan Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5736 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: sevgilime dogum gunu hediyesi aldim bayildi resmen ayrica hemen geldi kalitesi de muhtesem alin aldirin
İsim: z** e**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GARBALIA

Yorum: biricik bebeğim eşime aldım çok istiyordu zaten çok beğendik düzgün paketlenme için de teşekkürler
İsim: n** u**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı erkek arkadaşıma almıştım hediye olarak çok memnun kaldı paketleme de çok iyiydi ilginiz için teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Çok kaliteli duruyor. Paketlenmesi çok güzeldi. Babama aldım beğendi. Gözlerinin fazla olması avantaj. Teşekkürler.
Tarih: 19 Mayıs 2022

Yorum: Çok kaliteli bir ürün erkek arkadaşıma almıştım çok beğendi paketlemesi falanda çok dikkatli ve özenliydi
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: teşekkürler çok güzel ve kaliteli kargo desen çok hızlıydı eşime aldım çok beğendi severek kulaniyor
İsim: Ö** s**
Tarih: 12 Haziran 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldım gayet güzel kaliteli kullanışlı
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak almıştım paketlemesine de cüzdana da bayıldım. Erkek arkadaşımda çok beğendi tavsiye ederim 😊
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Çok hızlı kargo :) çarşamba sipariş verdim perşembe elime ulaştı. Ellerinize sağlık
İsim: M** G**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: eşim için aldım çok beğendi. dokusu yumuşacık ve gerçekten hakiki deri✌🏻
İsim: M** g**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: merhaba.. üründen memnun kaldım,hediye almıştım eşime eşimde beğendi 😊 paketlemisi de şıktı tesekkur ederim.teslimatta iyiydi
İsim: h** ö**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Eşime hediye olarak aldim çok begendi.Kaliteli şık bir ürün
İsim: M** E**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel bir şekilde paketlenmişti kalitesi de mükemmel satıcıya çok teşekkür ederim
İsim: Ş** K**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: doğum günü hediyesi olarak aldım paketlemesi ve kalitesi gerçekten çok iyi güvenerek satın alabilirsiniz
İsim: Eda I.
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: Nişanlım için aldım. Çok tereddüt etmiştim ama o kadar kaliteli ve o kadar özenle paketlenmiş ki gerçekten bu kadar beklemiyordum bende nişanlımda çok beğendik iyi ki tercih etmişim. Alın aldırın :)
İsim: A** Ş**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım çok beğendi bende çok beğendim paketlemedik vs çok özenliydi
İsim: M** Ö**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Kalite olarak güzel. Paketleme muhteşem, kargı hızlı geldi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
İsim: S** H**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Yeni yılda erkek arkadaşıma kaban hediye aldığım için aile üyelerime hiçbir şey almamak içime batmıştı açıkcası ve babam için de bi hediye araştırması yapıp bu cüzdanı almak istedim , paketleme çok güzel özenli ve gösterişliydi. Babam hem ne gerek vardı diyip hem heyecanla paketi açacak buna eminim. Babalar hep böyledirler zaten 🤦🏼‍♀️
İsim: Buse G.
Tarih: 30 Aralık 2022

Yorum: cok kaliteli bir urun esim icin aldim cok guzel tavisye ederim kalite bir duruşu var
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Ürün için satıcıya teşekkür ederim, çok hızlı bir şekilde sağlam resimde göründüğü gibi ulaştı. Eşime hediye almıştım oda çok beğendi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz 🌸
İsim: E** G**
Tarih: 13 Ekim 2022

Yorum: oğlum için aldım severek kullaniyor
İsim: F** ç**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Siparişimden 1 gün sonra geldi. kalitesi hediye paketi harika. artık cüzdanları Garbaliadan alacağım çok teşekkürler.
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: nişanlım için aldım çok güzel paketlenmiş ve kargo cuk hızlı
İsim: T** A**
Tarih: 11 Ocak 2023

Yorum: oğlum için aldım çok memnunum
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Eşime doğum günü hediyesi olarak aldım, çok beğendi çok güzel. güzel paketlenmiştir, kargoda tam zamanında getirdi, teşekkürler
İsim: Özlem C.
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım severek kullanıyor, kargo paketlemesi çok güzeldi.
İsim: D** S**
Tarih: 25 Ekim 2023

Yorum: Damat bohçası için aldım memnun kaldım
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Babama hediye almıştım Çok beğendi bende çok beğendim doğrusu Özenle paketlenmişti Teşekkürler 💐
İsim: İ** N** Y**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Hem ürün hem paketi çok başarılı hediye olarak aldım çok beğenildi.Tavsiye ederim.
İsim: Tuna T.
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma sevgililer günü hediyesi aldım. Ertesi gün geldi daha 1 ay var ama olsun. Benim için önemli olan cebe sığması, bozuk para bölmesi olması ve kartlık kısmının fazla olmasıydı. Beklentimi karşıladı. Paketlemesi de çok güzeldi
İsim: N** B**
Tarih: 18 Ocak 2023

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: merhaba ben hediye paketinde istiyorum öyle mi geliyor yoksa ayrı olarak kutu mu eklemem gerekiyor sepetime
Cevap: Merhaba, hediye paketli geliyor efendim. Sevgiler...

Soru: isim yazdırıyor mu
Cevap: Merhaba, maalesef Trendyol'da kişiselleştirme yapılamamaktadır. Sevgiler.

Soru: მე მსურს თქვენი პროდუქტის შეძენა საჩუქრად და ხარისხი ხომ საუკეთესო აქვს?
Cevap: Merhaba, anlayamadık talebi efendim. Sevgiler

Soru: Merhaba,ürün özel paketleme(mühürlü) mi olacaq bu fiyata? yoxsa mühürlü paketlemeyide mi sifariş vermeliyim?
Cevap: Mühürlü olarak gelecektir. Sevgiler.

Soru: İyi günler. Cüzdanın üzerine isim soyisim yazıla bilir mi???
Cevap: Merhaba, maalesef Trendyol'da kişiselleştirme yapılamamaktadır. Sevgiler.

Soru: hediye alacağım lütfen güzel paket yapar mısınız
Cevap: merak etmeyiniz sevgiler

Soru: Hediye olarak alıyorum, paketlemeye dikkat edebilir misiniz? Teşekkür ederim 🙏🏻
Cevap: Görseldeki gibi gelecektir. Sevgiler

Soru: Merhabalar yine sormak istedim ama hediye paketli olarak geliyor değil mi
Cevap: evet efendim

Soru: ölçüler nedir
Cevap: 11x9 cm dir efendim

Soru: mrb urun hakiki sigir derisindenmi yapilma
Cevap: Merhaba, ürünümüz 1. sınıf kaliteli hakiki dana derisi ve yüksek standart işçilik ile titizlikle üretilmiştir. Sevgiler.

Soru: mrb urun hakiki sigir derisindenmi yapilma
Cevap: Merhaba, ürünümüz 1. sınıf kaliteli hakiki dana derisi ve yüksek standart işçilik ile titizlikle üretilmiştir. Sevgiler.

Soru: Merhaba fotoğraftaki gibi mühürle paketleme yapabilir misiniz ?
Cevap: Merhaba, görseldeki gibi mühürlü şekilde gönderim sağlanmkatdır. Sevgiler

Soru: Birisi için hediye alıcam da rica etsem özenli paketleme yapar mısınız şimdiden çok teşekkürlerrrr
Cevap: Merhaba, merak etmeyiniz. Sevgiler

Soru: eşime hediye olarak alıyorum paketlemesi özenli olursa sevinirim

Soru: cebe konmasında sıkıntı olur mu
Cevap: Merhaba, herhangi bir sıkıntı olmaz efendim fakat arka cebe koyulmasını önermiyoruz. Sevgiler...

Soru: Merhaba ürünün ölçüleri nedir? Teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürünün özellikler kısmında detaylı bilgi mevcuttur efendim. Sevgiler...

Soru: Merhaba ürün üzerine isim yazılabiliyormu

Soru: merhaba suni derimi acab
Cevap: Merhaba, hayır hakiki deridir. Sevgiler...

Soru: MERHABA CÜZDAN VE KARTLIK ALDIM. YURT DIŞINA HEDİYE OLARAK GÖNDERECEĞİM. ÜRÜNÜN ALTINA (ALİ. RIZA. GÖKSU'YA SEVGİLERİMLE) İTALİK OLARAK YAZILIP HEDİYE PAKETİNİN ÖZENLİ OLMASI MÜMKÜN MÜ? OLURSA ÇOK SEVİNİRİM.

Soru: hediye olarak alicam güzel şık bir paketleme yapar mısınız bide içine not yazıyor musunuz

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan Görsel Galerisi

Jackson Hakiki Deri Bozuk Para Gözlü Rfıd Engelleyici Naturel Siyah Cüzdan En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü