Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Alınır Mı ?

Ayten

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
629
0
0
Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Şu Anki Değeri 573.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Kullanıcılar Memnun Mu?

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Hakkında yaklaşık 142 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Ürün Detayları

Kalıp:BİR NUMARA BÜYÜK TERCİH EDİNİZ._x000D_
Malzeme: Suni Deri_x000D_
İç Malzeme: Suni Deri_x000D_
Taban Yüksekliği: 4 cm-Günlük hayatınızın her anında tarzınızı ve rahatlığınızı ön planda tutan bu özel ayakkabı, BeBeQ Store’un el işçiliği ile ürettiği birinci sınıf ürünlerden biridir. BeBeQ markası olarak, kaliteden ödün vermeden moda trendlerini takip ediyoruz ve müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu ayakkabıyı seçerek hem tarzınızı yansıtabilir hem de gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemeler ve birinci sınıf el işçiliği ile üretilen bu ayakkabıyı alarak, modayı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. -Bu ayakkabı, her mevsim giyilebilme özelliğiyle ve kendine özgü tarzıyla öne çıkıyor. Sokak stilinizden ofis kombinlerinize kadar birçok farklı tarza uyum sağlayabilecek olan bu ayakkabı, rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. Online alışverişlerde özel indirim fırsatlarıyla bu zamansız ayakkabıyı hemen sipariş edebilirsiniz.

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Ürününün Satıcısı, BeBeQ Store Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet ürününü 573.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Yorumlar Hakkında Bilgi
573.0 Tl ye satışta olan Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
142 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Kargolama hızlıydı. Ürün göründüğü gibi, rahat bir ayakkabı. Bir numara büyük alın diyenler olmuş ama ben kendi numaramı aldım ve tam oldu. F/P ürünü. Teşekkürler 🤩
İsim: B** B**
Tarih: 16 Haziran 2022
Beden: Beden:38
Satıcı: BeBeQ Store

Yorum: Çok rahat çok konforlu bir ayakkabı gerçekten aşık oldum hem Hem şık görünümlü hem spor ayakkabı konforuna Sahip 38 numara ayakkabı giyiyorum normalde ama 37 söyledim ve ancak oldu onun için bir numara küçük söylenebilir aklınızda kalsın alın aldırın harika bir şey
İsim: Nisa D.
Tarih: 23 Ağustos 2022
Beden: Beden:37

Yorum: bayildimm kesinlikle 1 numara buyuk tercih edilmeli 38 kalmadigi icin 39 almak zorunda kaldim tam oldu
İsim: N** T**
Beden: Beden:39

Yorum: çok rhaat kendi numaranızı alın
İsim: ş** t**
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: Arkadaşıma hediye için sipariş ettim bayıldı! Çok rahat olduğunu söyledi ve aşırı şık duruyor hızlı kargo için de ayrıca teşekkürler gönlümüz mest oldu✨
İsim: C** Ö**
Tarih: 30 Haziran 2022

Yorum: Ben çok beğendim bi numara büyük alınmasını öneriyorum tam istediğim gibi oldu tavsiye ederim
İsim: B** P**
Tarih: 15 Eylül 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Kesinlikle cok cok güzel sadece bir numara büyük alın 🔥
İsim: H** N**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel teşekkür ederim 37 giyiyorum 37 aldım çok rahat ☺
İsim: burcu b.
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Cok guzel ve de rahat durusu falan ayrı guzel fakat bır numara buyuk alın 38 gıymeme ragmen 39 aldım tam denk geldı
İsim: S** Ç**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Siparisim gelmis harika bisey cok iyi tam 37 olcu tam oldu cok harika tewekkurler ederim
İsim: mujgan N.
Tarih: 11 Ağustos 2022

Yorum: Çok güzel 38 numara aldım yazın vazgeçilmez parçası oldu
İsim: A** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ocak 2023

Yorum: tam oldu,çok güzel😍
İsim: **** ****
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: Mükemmel ve aşırı rahat kendini numaranızı alabilirsiniz tam kalıp
Tarih: 09 Temmuz 2022

Yorum: İpləro çox uzundur, amma yumuşaq və gözəldir. Paketlənməsi əla idi.38 geyinirəm,38 aldım tam oldu
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Arkadaslar numaranızı alın 37 tam oldu cok rahat ve hediyeleriniz icinde cok tesekkur ederim❤
İsim: Dilay T.
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Çok rahat, çok zarif ba-yıl-dım bayram öncesi olmasına rağmen 2 gün içerisinde elimde ulaştı ve kesinlikle 1 numara büyük alınmalı ben öyle yaptım 🌸
Tarih: 09 Temmuz 2022

Yorum: buyuk almakda fayda var
Tarih: 27 Ağustos 2022

Yorum: Güzel bir ürün ama zor giyiliyor kendi numaramı aldım tam oldu
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı ama 1 numara büyük alınmalı
İsim: Aslı K.
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: ürün çok güzel tereddüt etmeden alın
İsim: S** Ç**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok güzel bir ayakkabıı kendi ayak numaranızı alın
İsim: E** A**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel ve rahat ,ama evet 1 numara büyük istenmeli.Yorumlara göre norml numaramızı aldık,olöayınca büyüğünü 150 lira daha fazlaya sipariş verdik.Buna üzüldük.
İsim: n** ç** h**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: Düğün ayakkabısı olarak kullanacağımm aşırı rahat bir ayakkabıı bir numara büyük alın, 1 puanı bağcıkların ucundaki plastıkler daha bağlarken koptuğu için kırıyorum
İsim: F** K**
Tarih: 11 Haziran 2022

Yorum: Ürün harika,kalitesi iyi, ipler yumuşak rahatsız etmiyor, en iyi satıcı müşteri hizmetleri 10 numara çok teşekkür ederim.
İsim: Sorour S. n.
Tarih: 27 Mayıs 2022
Beden: Beden:40

Yorum: Gerçektennn bayııııllldımmm o kadar güzel rahat bi sandalet ki ve bi o kadar şık!! bi numara küçük alabilirsiniz kalıbı geniş..
İsim: N** S**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Bayılarak giyiyorum
İsim: n** B** Y**

Yorum: indirimli almıştım gayet rahat
İsim: B** E**
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: kesinlikle mükemmel taraklı bir ayağım var ama çok güzel oldu kendi tam numaranızı alın bu arada BB krem ve güneş kremi için teşekkür ederim.
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: çooox gözəldi bəyəndimm😍
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Çok beğendim hediyeler için teşekkür ederim
İsim: Ece B.
Tarih: 11 Haziran 2024

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba en kısa sürede gönderebilir misiniz acil lazım
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ Depomuza belirttim 🙏

Soru: Sipariş adım Duygu Yaman
Cevap: Tamam Duygu hanım size yeni bir çift ip göndereceğiz 🙏

Soru: merhaba ürünün bej rengi var mı?
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺Ürünün bej rengi mevcuttur, Jagger bej olarak mağzada aratabilirsiniz 🙏

Soru: olmazsa iade oluyor mu
Cevap: Merhaba iade mevcuttur, ürün kalıbı 1 numara küçüktür, ayak numaranıza göte 1 numara büyük tercih ediniz

Soru: başka renkler yok mu ??
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ siyah beyaz bej turuncu ve yeşil renkler mevcuttur

Soru: ipin uzunluğu kaç metre
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ ip uzunluğunu bilmiyorum ama 2 m civarı gibi

Soru: Təşəkkürlər
Cevap: Ben teşekkür ederim 🙏

Soru: Selam! 37 ya da 38 numara ne zaman gelir acaba? 😔
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ 1-2 gün içinde tekrar stokta olacaktır, gelince bilgi ver butonunu aktif edebilirsiniz 🙏

Soru: Ayağım 22 cm kaç numara olur
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ 36 numara tercih ederseniz uygun olur

Soru: Merhaba 36 bedeni güncellenicekmiiiii 🥺
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ Birkaç gün içinde tüm numaralar güncellenecektir 🙏

Soru: Hangi kargoyla gönderim yapıyorsunuz?
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ Yurtiçi kargo veya trendyol express ile gönderim sağlıyoruz

Soru: Merhaba 40 numarası ne zaman gelir
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺Ürün yarın tekrar stokta olacaktır, gelince haber ver butonunu aktif edebilirsiniz 🙏

Soru: Merhaba 37 numara ne zaman gelir acil almam gerekiyor
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ beyaz renkte stoklar bayramdan sonra güncellenecektir

Soru: 38 den sadece 1 tane kalmis olarak gozukuyor sali gunu alicam onu satilirsa daha yokmu depoda falann
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺Şu an İçin tüm ürünler stokta görünen kadar var.Extra depoda ürün yok maalesef

Soru: 38 numarası gelecek mi
Cevap: Ürünün stokları 1 hafta içinde güncellenecektir.Trendyol’da gelince haber ver butonunu kullanabilirsiniz.İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar. kalıplar tam mı acaba.
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ ürünün kalıbı 1 numara küçüktür , 1 numara büyük tercih edebilirsiniz .

Soru: Yeni uzun bi ip gönderirseniz çok sevinririim ☺Sipariş mesajı olarak nasıl talep etmem gerekiyor
Cevap: Siparişinizin içinde satıcıya soru sor olarak iletebilir veya trendyol destek ekibine yazabilirsiniz.Eksik ürün talebi oluşacak ve yeni bir çift ip göndereceğiz

Soru: Merhaba urunun 38 bedenı gelır mı?
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ Üründe 38 numara geldi ve stoğa eklendi 🙏

Soru: 35 numara varmı 36 büyük geldi birde bagcığındaki aparatın biri yok derken kutudan çıktı
Cevap: Merhaba Ecem ben , size yardımcı olmak için buradayım ☺ En küçük numara 36 , aslında üründe kalıpta küçük 1 numara.Aparat takılabilir , dilerseniz aparatla veya aparatsız kullanabilirsiniz 🙏

Soru: 36 numara ne zaman gelicek ?
Cevap: Ürünün stokları birkaç gün içinde güncellenecektir.Trendyol’da gelince haber ver butonunu kullanabilirsiniz.İyi alışverişler dileriz.

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet Ürüne Ait Fotoğraflar

Jagger Beyaz Ipli Kadın Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü