Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Alınmaya Değer Mi ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Şimdiki Fiyatı Ile 1299.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Hakkında yaklaşık 829 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürün Bilgisi

_x000D_

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürününün Satıcısı, Mavi Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 ürününü 1299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Kullanıcı Değerlendirmeleri
1299.99 Tl ye satışta olan Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
829 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Güzel şık geçerli tereddütsüz alınır tam beden neyse onu alın
İsim: Z** G**
Tarih: 24 Nisan 2022
Beden: Beden:34/32
Satıcı: Mavi

Yorum: Beden olarak büyük alın
İsim: Hakan Ö.
Tarih: 06 Mayıs 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz, kullanışlı bir ürün.
İsim: B** U**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Kasım 2022

Yorum: aldığım pantolon tam bedene göre çok beğendi oğlum severek giyiyor teşekkürler trendyol
İsim: Fatma Ö.
Tarih: 24 Ekim 2023
Beden: Beden:28/30

Yorum: maalesef iade ettim kendi bedeninizden bir beden büyük alın
İsim: e** İ** ö**
Tarih: 25 Eylül 2021
Beden: Beden:34/34

Yorum: Renk tam siyah. Orta kalınlıkta bir kumaşı var kışın biraz ince olabilir. Tam bedeniniz almanızı tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: küçük oldu 👎. Duruşu çok güzel
İsim: D** T**
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: tekrar bir adet daha siparis verdim. Ürün çok güzel. kendi beden numaranızda alabilirsiniz.
İsim: Feyzan S.
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: kaliteli tam beden
İsim: h** C**
Tarih: 10 Eylül 2022
Beden: Beden:31/30

Yorum: Mavi kalitesi tartisilmaz bedeniniz neyse onu alin
Tarih: 25 Mayıs 2022
Beden: Beden:33/32

Yorum: tam bedeninizi alın teşekkürler.
İsim: İ** A**
Tarih: 28 Şubat 2022
Beden: Beden:32/32

Yorum: Mavi kalitesi👍🏻oğluma aldık güzel jean, tam beden alınmalı
İsim: E** E**
Tarih: 19 Şubat 2022
Beden: Beden:27/30

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** Y**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: Bir beden büyük alin
Tarih: 02 Ekim 2021
Beden: Beden:29/30

Yorum: eğer 34 giyiyorsaniz 44 alın o kadar ki kalıbı küçük ben normalde 34 giyerim geniş olsun diye 36 aldım o bile en az 2 beden küçük oldu
İsim: mehmet d.
Tarih: 09 Temmuz 2021
Beden: Beden:36/32

Yorum: tam beden alın sevgilime almıştım
İsim: R** S**
Tarih: 23 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Bayağı kaliteli duruyor nişanlıma aldım beden konusunda tereddütlüyüm yorumlara göre aldım umarım olur
İsim: G** H**
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Beden:32/30

Yorum: Normal bedenim ufak geldi,iade ettim
İsim: C** A**
Tarih: 17 Eylül 2022
Beden: Beden:29/32

Yorum: harika bir ürün. mavi kalitesi tartışılmaz bir beden büyük alın kalıbı dar
İsim: G** K**
Tarih: 18 Şubat 2022

Yorum: Dokusu saten gibi. Beden olarak erkek arkadaşıma tam oldu
İsim: İ** M**
Tarih: 08 Aralık 2022
Beden: Beden:32/34

Yorum: eşim çok beğendi tam üstüne göre oldu
Tarih: 17 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: mavi kalitesi her zamanki gibi tam beden alabilirsiniz
İsim: E** o**
Tarih: 26 Mayıs 2022
Beden: Beden:30/28

Yorum: Tam isabet
İsim: J** S**
Tarih: 20 Kasım 2022
Beden: Beden:33/30

Yorum: Çok güzel tam beden
İsim: P** G** S**
Tarih: 23 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bedenine göre değil aşırı dar en az 2 3 benden büyük alın
İsim: A** Ç**
Tarih: 17 Ocak 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: cok iyi urun l
İsim: J** W**
Tarih: 26 Mayıs 2022
Beden: Beden:33/34

Yorum: beden küçük geldi faturamı alamadım ilgilenirseniz sayın satıcı
İsim: S** Ç**
Tarih: 08 Şubat 2022

Yorum: Tam bedeninizi alın,çok güzel bir ürün mavi kalitesini bilen bilir.
İsim: Y** A**
Tarih: 30 Nisan 2022
Beden: Beden:31/30

Yorum: mavi kalitesi. kenbi bedeninizi alınız. dizde yukarlsı biraz skinny amma duruşu güzel
İsim: K** R**
Tarih: 22 Mayıs 2022

Yorum: Kalıp dar bir beden büyük almanızı öneririm.
İsim: İ** T**
Tarih: 08 Nisan 2022
Beden: Beden:34/34

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: yazlikmi ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün İlkbahar koleksiyonuna ait olup, her mevsim kullanabilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: boru paçami
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sormuş olduğunuz Jake model ürün özellikleri normal bel, skinny, dar paçadır. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba riklalımıdır
Cevap: Merhaba Urun likrali kumastir Ilginiz icin tesekkurler

Soru: renk nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün görseldeki gibidir. Ancak çekimde ışıktan dolayı az da olsa ton farklılıkları oluşabilmektedir. Saygılarımızla,

Soru: Çok tşk...
Cevap: Değerli Müşterimiz, Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye biz teşekkür eder, ürünlerinizi sağlıklı günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

Soru: 1.80 83 kg 32/30 beden olur mu
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünün kalıbı normal kalıp Kendi bedeninizi alabilirsiniz

Soru: 30/30 beden varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Şu anda mevcut stoklardan yararlanabilirsiniz. Stok/ürün güncellemesi belirli aralıklarla sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştirilmektedir. Aralıklarla Trendyol 'u ziyaret etmenizi öneririz. Saygılarımızla.

Soru: 182 boy 86 kğ
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 178 cm 90 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Likra li m
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün %99 Pamuk %1 Elastandır. Saygılarımızla,

Soru: 160.boy 66 kilo kaç beden uygun
Cevap: Merhabalar, pantolonlarda boy ve kilo ölçüsünden ziyade bel ölçüsü önemlidir efendim. Bel ölçünüz kaç cm ise ona göre tercih yapabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz. 29/30 olabilir tahminen efendim

Soru: Xl için kaç numara almam lazım
Cevap: Merhaba Kilo belirtirseniz daha kolay yardimci olabiliriz

Soru: 1.85 boy 80 kg hangi beden uygun acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzu da platform üzerinden maalesef paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri ve beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: 36/32 gelecek mi
Cevap: Yeni sevkiyat geldi ancak haftaya sanırım stok güncellenir içinde olup olmadığını ancak sevkiyat açılınca görebiliriz efendim

Soru: merhabalar boy 1.85 kilo 81 sizce hangi beden almam lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzuda maalesef platform üzerinden paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri be beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba boy 190 kilo 70 hangi beden uygundur

Soru: Ürünümün rengi soldu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’yle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyimden ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünleri fatura tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde inceleme talebiyle bize gönderebilirsiniz. Tekstil ürünlerinde garanti bulunmamaktadır. Kalite kontrol ekiplerimizin yapacağı inceleme sonucunda üretim kaynaklı hata tespit edilmesi durumunda iade/değişim yapılabilmektedir. Saygılarımızla.

Soru: Merhaba 1.90 boy 94 kg hangi beden almalıyım ?
Cevap: Merhaba Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba kolay gelsin
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Talebiniz anlaşılamamış olup detaylı bilgi vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Soru: boy 170 klo 78 kaç beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Mavi’ye göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Beden yönlendirmesi tarafımızca yapılamamaktadır. Beden tablomuzuda maalesef platform üzerinden paylaşamamaktayız. Ürün sayfasında bulunan model ölçüleri be beden tablosuna tıklayarak ortalama bilgi edinebilirsiniz. Saygılarımızla.

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 Ürüne Ait Resimler

Jake Siyah Black Jean Pantolon 0042221320 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü