Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Ipek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
539
0
0
Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Alanlar Memnun Mu?
Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Şu Anki Fiyat Aralığı 98.11 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Hakkında yaklaşık 766 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Ürün Tanıtımı

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Ürününün Satıcısı, Nera Classy Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü ürününü 98.11 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Son Yorumlar
98.11 Tl ye satışta olan Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
766 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: cok gzuel tirnaklar sanki protez tırnak yaltirmis gibi oldu çok teşekkür ederim hediye için ayri teşekkür ederim 🫶🏼 torpulyince ayrı bi guzel oluyor
İsim: a** g**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: NERA CLASSY

Yorum: Çok güzel bence en iyi ve doğal duran takma tırnak eğer devamlı takma tırnak kullanıyorsanız kesinlikle ve şiddetle öneriyoruum😻😻
İsim: Z** K**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: tırnaklar gerçekten çok güzeller en ugunundan en pahalısına kadar denemiş biri olarak fp ürünüdür fiyatı da çok uygun kaliteli tırnaklar alınır stok bile yapılır
İsim: Ş** a**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Tek kelime ile bayıldımmm, senelerdir tırnak uzatıp kısa tırnakta takma tırnak kullanan birisiyim çeşitli markalarıda denedim ama böyle kaliteli olcağını tahmin etmemiştim üstüne nude bir oje geçtim ve hiçbir pürüz olmadı sanırım stok yapmak için mükemmel bir ürün 🤍🤍🫶🏻
İsim: Sena N.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Ben kesinlikle çok beğendim aynıları dışarda 200 TL den aşağı satılmıyor hem fiyatı çok uygun hem de ürün çok güzel kesinlikle çok beğendim tereddütte kalmadan alabilirsiniz aynı kendi tırnaklarınız gibi duruyor. Başka istediğim renklerden bulursam onlardan da alacağım burdan :))
İsim: E** Y**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Çok doğal duruyor
İsim: E** B** Ö**
Tarih: 25 Aralık 2023

Yorum: Arayıp bulamadığım renk, gerçekten protez etkisi veriyor. Hediyeler için ayrıca teşekkür ederim :)
İsim: G** Y**
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika kalitesi falan çok iyi ben yanında yapıştırıcısını da aldım o da gayet güçlü ve güzel almanızı şiddetle tavsiye ediyorummmm😻😻😻😻
İsim: D** Ö**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Bu ikinci alışım ürünler kaliteli. Özenli paketlenmişti. Hediyeler için de ayrıca teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla sipariş verenilirsiniz.
İsim: S** Ü**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmellll❤
İsim: İ** A**
Tarih: 13 Ocak 2024

Yorum: Paketlemesi kargosu her seyi cok güzeldi kesinlikle tavsiye ederimm ❤❤
İsim: Gamze S.
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: kızım için almıştım çok beğenerek kullanıyor
İsim: Kerime u.
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Harika , ustune oje surup minik bir nail art yaptim:)) Diger tirnaklarda oldugu gibi oje surunce puturlenmiyor. Protez tirnak gibi duruyor. Tek sorunu keske birkac boyutu daha olsaydi. Tirnaklarima boyutunu secerken cok zorlandim. Onun disinda cok guzel 💕
İsim: İlknur B.
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: uzun zamandır kaliteli bir tırnak arıyordum ve buldum kalitesi çok iyi tam bir fiyat performans ürünü
İsim: **** ****
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: ürün harika bayıldım yanında gelen küçük hediye içinde teşekkür ederim ☺
İsim: D** T**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel fiyat performans kargo da çok hızlıydı hediyeler için teşekkür ederim
İsim: Z** Ç**
Tarih: 28 Aralık 2023

Yorum: bir gunde elime ulasti dogal ve guzel duruyo hediye icin ayrica tesekkur ederimm💖
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim hediye için teşekkür ederim
İsim: L** D**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: Tek kelime ile müthiş teşekkür ederim 🙏🏻😍
İsim: Y** K**
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Çok güzel çok tatlı duruyorlar.Hediye için teşekkürler
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel gerçekten kendi tırnağım gibi harika. hediye içinde teşekkür ederim 😊
İsim: l** z**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Begendim, guzel ve zarif
İsim: J** A**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: böyle harika mükemmel bir protez tırnak görünümlü takma tırnak görmemiştim yanında gönderdiğiniz hediye yapışkan için çok teşekkür ederim 💗
İsim: S** K**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: tırnaklar efsanee çok doğal duruyo oje sürdüm pütür pütür olmadi alınır kesinlikle
İsim: ş** s**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Çok beğendim hediye için teşekkür ediyorum , herkese tavsiye ederim
İsim: E** a**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı gönderim, özenli paketleme hediyeler için teşekkür ederim.
İsim: s** n**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: Hmmmm guzel duruyo ama becerirseniz
İsim: U** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Ocak 2024

Yorum: Acayip güzell ben tırnağıma göre uzunluğunu istediğim gibi kesip kolayca törpüledim yapısı çok güzel stok bile yapılırr ayrıca minik hediye için de tesekkür ederim🫶🏻
İsim: E** D**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: Paketleme çok özenli tırnaklara bayıldım hediye içinde teşekkürler💗🌸🌸🌸
İsim: İ** G**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Cok guzel paketlenmis hediyeniz icin cok tesekkur ederiiimm
İsim: Nursena B.
Tarih: 08 Ocak 2024

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: mrb icinde yapistirici var mi
Cevap: merhaba malesef yok ayrı almanız lazım

Soru: En büyük tırnağın genişliği kaç cm? Teşekkürler
Cevap: Merhaba en büyük tırnağın genişliği 18 mm dir.

Soru: Hangi kargo ptt mng tex var mı
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz. İyi günler sevgiler

Soru: Merhaba hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyolexpress ile çalışıyoruz efendim

Soru: Hızlı cevabınız için teşekkür ederim iyi akşamlar
Cevap: Biz teşekkür ederiz ilginiz için iyi akşamlar sevgiler

Soru: yanında yapıştırıcı gönderiyor musunuz acaba ona göre alıcam da
Cevap: merhaba malesef yollamıyoruz ayrı almanız lazım. iyi günler sevgiler

Soru: normal tırnak yapıştırıcı ile olurmu
Cevap: Merhaba, tabi sıvı veya tak çıkar yapışkanla yapıştırabilirsiniz uygundur

Soru: yanında yapıştırıcı var mi
Cevap: Merhaba malesef efendim içerisinde yapıştırıcı yok. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: yanında yapıştırıcı gönderiyor musunuz
Cevap: Merhaba, malesef yok, ayrı almanız gerekiyor iyi günler sevgiler

Soru: yanında yapıştırıcı geliyormu
Cevap: Merhaba malesef yok efendim ayrı almanız gerekiyor. İyi günler sevgiler

Soru: yapıştırıcı varmı hala içinde
Cevap: Merhaba malesef yok efendim ayrı almanız gerekiyor iyi günler sevgiler

Soru: Yapıştırıcısı yanında dahil miydi
Cevap: Merhaba, hediye yapıştırıcısı 1 nisan itibariyle bitmiştir.

Soru: hangi kargo şirketi
Cevap: Merhaba, Trendyol Express ile gönderim sağlıyoruz. İyi günler sevgiler

Soru: tırnakları yapıştırdığımızda nekadar sürer elimizde kaç gün mesela kolay gelsin
Cevap: Merhaba öncelikle ilginiz için teşekkür ederim 7 ile 12 gün arası net kalıyor. İyi günler sevgiler

Soru: Tak çıkar yapıştırıcı ile mi yapıştırılıyor yoksa jel mi almalıyım?
Cevap: Merhaba ikisiyle de yapışır efendim. Ama jel yapıştırıcı daha uzun süreli Bi kullanım sağlar. Son karar sizin nacizane fikrimi söyledim. Keyifli alışverişler dileriz

Soru: Uzerine oje surmeye gerek var mi gorseldeki gibi mi geliyor ben seffaf istemiyorum
Cevap: Merhaba, ürün şeffaf renk değildir gördüğünüz renktir, (jel destekli pembe renktir) iyi akşamlar sevgiler

Soru: MERHABA SİZDEN TIRNAK ALDIM AZ ÖNCE GELDİ AMA İÇİNDE YAPIŞTIRICI YOK NORMALDE YAPIŞTIRICI GELMESİ GEREKMİYOR MU?
Cevap: Merhaba, öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz, 1 Mart - 1 Nisan itibariyle Hediye olarak gönderdiğimiz yapıştırıcı gönderme kampanyamız bitmiştir. Bunu çok belirttik ama bu yüzden 1 puan veren bize kızan çok müşterilerimiz oldu.

Soru: en küçük tırnağa uyan tırnaklar konulmamış bu tırnakları stok yaptığım için boyutlarını biliyorum
Cevap: Merhaba yarın öğlen yazarmısınız ben depoya geçicem kendim kontrol edicem

Soru: Kaçıncı alışım bilmiyorum o kadar tatlı güzel hediyeler de yolluyorsunuz ki cidden aşırı memnunum ve çok doğal çok teşekkür ederim aşırı mutlu oldum hediyenize
Cevap: Siz böyle güzel yazdıkça inanın bizde çok mutlu oluyoruz, kimin nekadar bizden alışveriş yaptığını görüyoruz ona göre hediye koyuyoruz. sizleri mutlu edebilmek bize gurur veriyor. güzel yorumlarınızı bekliyor olucam. lütfen bizim için çok önemli. SEVGİLER

Soru: Merhaba,yapıştırıcı ile beraber mi geliyor ürün?
Cevap: Merhaba bu ürünümüzün yanında yapıştırıcısı yok efendim ama aynı ürünün yapıştırıcılı olanı mağazamızda mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü Görseller

Jel Görünümlü Protez Etkili Takma Tırnak, Badem Takma Tırnak 100'lü En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü