Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Simal

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
586
0
0
Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Satın Alır Mısınız?
Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Şu Anki Fiyat Aralığı 199.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Hakkında yaklaşık 326 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Ürün Hakkında Bilgi

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt ürününü 199.99 Tl'den Satılmaktadır.

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Yorumlar Ve Değerlendirmeler
199.99 Tl ye satışta olan Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
326 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kalibi guzel bir beden küçük alinmali
İsim: S** K**
Tarih: 11 Şubat 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: 66 kiloya m aldım bol oldu beğendim
İsim: Ö** d**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: bir beden küçük alınabilir. kumaşı ve duruşu güzel
İsim: P** T**
Tarih: 20 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: rengi çok hoş bi beden küçük aldım
İsim: S** K**
Tarih: 08 Ekim 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok kaliteli bir kumaş, çok güzel ve rahat bir kesim. 163cm boy, 52 kiloyum, S beden aldım, gayet iyi oldu.
İsim: A** K** D**
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: rengi çok tatlı bir beden küçük alın
İsim: m** a**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kaliplari cok genis bence bir beden ufak alinmali
İsim: Ş** N** Ö**
Tarih: 01 Haziran 2023
Beden: Boy:1cm

Yorum: Kendi bedeninizi alın kesim olarak zaten salaş bir ürün
İsim: B** A**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Güzel ama biraz biyük kendi bedeninizi alın
İsim: F** T**
Tarih: 16 Ekim 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Güzel gerçekten kumaşı ve kalıbı. Ama baya geniş oldu. 173 e 78 im L beden bol oldu ama beğendim. Başka renkleride alıcam
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2023

Yorum: Kumaş kalitesini çok beğendim. Bedeni çok büyük olduğu için değiştireceğim.Xl aldım. L alacağım o bile dökümlü durabilir. L aldım o da dökümlü oldu. Kollarını biraz kıvırınca iyi duruyor. Yoksa kalıbını çok beğenmedim.
İsim: P** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: kumaşın kalitesi güzel ama aşırı büyük kendi bedenimden 4 beden küçüğünü aldım
İsim: D** C**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: ürün harika çok beğendim fakat bana büyük geldi s beden 160/53kg
İsim: **** ****
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel oversize s beden aldım ama omuzlardan bi tık düşük duruyor kumaşı kaliteli
İsim: R** C**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: bayıldım kumaşı müthiş ve pamuklu üç tane almadığıma pişman oldum hemen sipariş geçiyorum. tam beden aldım güzel durdu hafif bol ama ideal
İsim: A** A**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: 160 boy 64 kilo M büyük oldu. çok güzel çok kaliteli
İsim: f** a**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Rengine kalitesine bayıldım çektiğim fotoğrafta çok açık görünüyor bu kadar açık değil çok tatlı bir tonu var
İsim: B** Ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: çok geniş büyük, iade etmeye üşendim
İsim: d** p**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: sorunsuz geldi
İsim: H** S**
Beden: 28 Ağustos 2024

Yorum: bebe mavisi renginde çok güzel
İsim: H** I**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Güzel bir Mavi tonu güvenle alabilirsiniz
İsim: Z** Y**
Beden: 27 Ağustos 2024

Yorum: Guzel tshirt, bir beden kucuk ala bilirsiniz. Ben normalde s aliyorum bunu ama xs aldim o bile bana buyuk oldu. Rengi,kumashi guzel
İsim: G** X**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Malesefki bu üründe kusurlu bir tarafı diğer yerden 3 cm daha uzun kötü duruyor rengi çok güzel penyesi siyah ve beyaza göre daha ince ve iç gösteriyor çok beğenerek almıştım ilk beyazda böyle sorunlar yaşamamıştım ama bu alışverişim hüsran oldu
İsim: Z** E**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: kalıbı çok geniş 2 beden küçük alinabilir
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Bir beden küçük sipariş edin çok geniş kalıp
İsim: H** A**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: guzel begendim
İsim: E** K**
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: Kalıbı çok geniş m beden çok büyük oldu
İsim: B** Ş** ö**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok memnunum bu tshirtlerden
İsim: İ** K**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Beğendim kumaşı fiyatına göre baya iyi 64 kg 169 boy m aldım
İsim: F** O**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Kullanışlı güzel
İsim: R** p**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:187cm

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 48 bedenim olurmu
Cevap: Malesef efendim

Soru: hangi kargoyla göndereceksiniz
Cevap: Merhabalar, Sendeo ile anlaşmalıyız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Mankenin şortu için bilgi alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim malesef mevcut değildir

Soru: Gün içerisinde yollayacağım
Cevap: İletebilirsiniz.

Soru: Asistana yazıp açtım. Dogrumu?
Cevap: Evet efendim

Soru: Small bedeninde stok günceller misiniz ?
Cevap: Talebiniz üretime iletilecektir,

Soru: 160 boy 48 kg hangi beden alınmalıdır?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XS beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba,stoklar ne zaman yenilernir?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: gri renginin stogu yenilecek mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Görsel mavi ama lacivert yazıyor maimi lacivert mi
Cevap: Mavi efendim

Soru: mankenin uzerindeki sort nerden acaba ??
Cevap: Merhaba efendim bize ait değildir

Soru: merhaba yorumlara gore acik mavi aldim ama m beden L olabilirmi tereddut ettim bol durmasini istiyorum beyazinida aldim L beden onda sorun yok acik mavi olani L yollarsaniz sevinirim.
Cevap: kılonuz nedır efendim

Soru: başka renkleri gelecek mi lacivert gibi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir.

Soru: xs ne zaman gelir

Soru: salam. bu t shirtlərdə iç göstərir?
Cevap: Merhabalar, ürünümüz %100 pamuktur. İç göstermemektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bedenler arası boy farkı ne kadar acaba
Cevap: Merhaba efendim 2 cm dir

Soru: nerhaba modelin üzerindeki şort nerden?
Cevap: merhabalar efendım bize ait değildir marka bılgısı veremıyoruz

Soru: 1.55 boy 62 kilo kaç beden almalıyım?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.73 boy 65kg kaç beden tercih edebilirim
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 165 boy,80 kg için hangi beden uygundur.
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt Detaylı Fotoğraflar

Jemmy Kadın Relaxed Kalıp Bisiklet Yaka %100 Pamuk Kısa Kollu Basic Açık Mavi T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü