Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Alınır Mı?
Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Şu Anki Fiyat Aralığı 787.4 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Hakkında yaklaşık 99 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Teknik Detaylar

Türkiye'nin ilk patentli regl dönemi kıyafet markası Peddon'dan Classic Midi Regl Külodu 3'lü Paket _x000D_
Paket İçeriği: 3 Adet Classic Midi Regl Külodu _x000D_
OEKOTEX Sertifikalı & Lisanslı Orijinal Peddon Markalı _x000D_
Türkiye'de ilk PED gerektirmeyen Yıkanabilir ve Çevreci Gün Boyu Etkili Regl Külodu _x000D_
Regl destek külodu değildir. Tek kullanımlık ped kullanmadan Tek Başına TAM KORUMA Sağlar. _x000D_
Hijyenik ped ya da tampon kullanmanıza GEREK YOKTUR. Ped gerekmeksizin normal iç çamaşırı gibi giyerek özgürce hareket edebilirsiniz. _x000D_
Classic Maxi Modeli: Orta Belli Hijyenik Emici Kumaşlı - Akıntının Orta-Az olduğu dönemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. _x000D_
Hem Konforlu Hem Emici: Sızdırmaz, Koku Yapmayan, Sıvı Geçirmez, Ter Tutmayan Özel Patentli Organik Kumaş _x000D_
Tek kullanımlık hijyenik pedlerin aksine terletmez ve tahriş etmez. Normal iç çamaşırlarınız gibi rahattır. _x000D_
Benzerleri gibi naylon hissi vermez ve hışırtı yapmaz. Ultra havalı özel patentli kumaşıyla gün boyu güvende ve rahat hissettirir. _x000D_
Tek kullanımlık regl ürünlerinden daha hijyenik ve aynı zamanda organik çevre dostudur. _x000D_
Avrupa Birliği Sürdürülebilir Kalkınma Programı kapsamında geleneksel ürünlerden daha fazla fayda sunup aynı zamanda çevreye zararsız ve sürdürülebilir olmayı başaran az sayıda üründen biridir. _x000D_
Avrupa Birliği ülkelerinde tek kullanımlık pedlere göre kullanımı gün geçtikçe hızla artmaktadır. _x000D_
Nem Emici + Yüksek Emici + Su Geçirmez Katmanlarıyla Gün Boyu Güvendesiniz. _x000D_
Gün Boyu Tamamen Kuru Peddonlar, sıvıyı emer ve özel nem bariyeri ile hapseder. Özel sızdırmaz tabakası ile kıyafetlerinizi ıslaklıktan korur. Gün içerisinde tamamen kuru kalırsınız, ıslaklık hissi bırakmaz. _x000D_
Vücuda temas eden yüzey antibakteriyel ve cildin nefes almasını sağlayan organik bambu kumaştır. İç kısmında ise lisanslı ve tescillenmiş süper emici astar bulunur. _x000D_
Peddon regl külotlarında, hijyenik pedlerde kullanılan boya, parfüm, parafin, dixoin gibi toksik maddeler asla bulunmaz.Sağlığa zararlı kimyasal bulunmadığı bağımsız laboratuvarlarca test edilmiştir. _x000D_
Özel ve akıllıca tasarlanmış, patentli kumaş kullanılır. Bu özel kumaş tasarımı sayesinde, Peddon şişme yapmaz ve ağırlaşmaz. _x000D_
Sağlıklı, ultra hijyenik ve çevreci. Çöp üretmek yerine iç çamaşırınız gibi uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uyarak kullanmanızı öneririz. _x000D_
Yıkama Talimatı: 40° altında makinada hassas program-düşük devirde yıkanabilir. Yıkama esnasında yumuşatıcı kullanmayınız. Kurutma makinesi ve ütü kullanmayınız. Güneşte ya da ev içinde oda sıcaklığında asarak kurutulması önerilir. Yaz mevsiminde 5 saatte, kış mevsiminde 12-14 saatte kuruyacaktır. _x000D_
Yıkama talimatına uygun yıkandığında 200 yıkamaya kadar ilk günkü etkisini korur. _x000D_
Peddon regl külotları yumuşak, nefes alabilen, dayanıklı organik pamuk, elastan ve polyester karışımından geleneksel dikiş ve son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. _x000D_
Özel dikişi ve formu sayesinde tayt veya dar pantolonlardan belli olmaz. Normal iç çamaşırı formundadır. Hijyenik ped gibi şişme yapmaz. Bol hareket gerektiren aktiviteler dahil ( spor, fitness vs. ) günlük hayatın her alanında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. _x000D_
Genç kızlar için de PEDDON: Peddon regl külotları ilk kez regl olacak genç kızlar için de harika bir tercihtir. İlk regl için kızlarına Peddon alan annelerden çok güzel geri dönüşler alıyoruz! _x000D_
Beden seçiminizi fotoğraflarda yer alan beden tablosuna göre yapabilirsiniz. İki beden arasında kalmanız durumunda normal bedeninizi seçmenizi öneririz _x000D_
Peddon hijyenik regl külodu ürünleri hijyenik ürün sınıfında olduğu için iade / değişim kabul edilememektedir. Hijyenik ürünler için genel bir kural olan bu durum markamıza özel değildir. _x000D_
Peddon regl külotları kötü kokuları ve bakterileri etkisiz hale getiren patentli bir tasarımla üretilmiştir. Ayrıca, sizi taze ve kuru tutmak için süper emici ve ter tutmaz. _x000D_
Sağlığa zararlı kimyasal, boya, parfüm, parafen, dixoin gibi toksik maddeler içermez. _x000D_

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Ürününün Satıcısı, PEDDON Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet ürününü 787.4 Tl'den Satılmaktadır.

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Hakkında Yapılan Yorumlar
787.4 Tl ye satışta olan Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
99 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kızım icin aldim herkese tavsiye ederim harika kurtarici bir ürün bedeninizden bir beden küçük alirsaniz daha iyi olur
İsim: Sevil K.
Tarih: 09 Mart 2023
Beden: Beden:XS
Satıcı: Peddon

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem mmm. Daha önceden tanışmadığıma çoook üzüldüm ama geç kalmış sayılmam dedim. İnanılmaz büyük rahatlık.... Evet kuruması geç oluyor ama malum havalar da serinledi normal...52kiloyum S beden aldım inanılmaz rahat ettin şiddetli olarak tavsiye ederim. Kaşıntı yok koku yok ıslaklık yok...
İsim: e** m**
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Bir beden küçük alınabilir. Beğendim
İsim: g** g**
Tarih: 29 Kasım 2021

Yorum: süper bir ürün.kızıma aldım. çantası ve sabun hediyesi vardı içinde.teşekkür ederiz.
İsim: A** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Temmuz 2024

Yorum: kızım için aldım iyi görünüyor
İsim: d** y**
Tarih: 24 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kızıma aldım çok kaliteli duruyor
İsim: N** D**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kızım için almıştım, çok memnun kaldım.
İsim: G** E**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XS

Yorum: 40 yasinda aradigim konfora ulastim. once tekli alip denemistim indirimde 3 lu paket aldim. yogun bir adet donemim yoktur ama 2 gunu rahatlikla gecirdim, kesinlikle alinmali.
İsim: s** e**
Tarih: 04 Aralık 2021
Beden: Beden:M

Yorum: 8-9 aydır kullanıyorum inanılmaz harika bir ürün, tüm aile için aldık herkes çok memnun yaşasın Peddon❤❤❤
İsim: F** Ş**
Tarih: 15 Eylül 2022

Yorum: kaliteli, elime hızlı ulaştı ve hediye de göndermişler. Teşekkürler. Bir puan kırma sebebim M'ye göre bir tık fazla büyük geldi bana. Yine de sağolun.🤍
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Korkmadan kullanın. Bildiğiniz tüm konforlu alternatifleri unutun. Bir giyin, bir daha başka bir şey kullanmayacaksınız. Hediye olarak gelmişti, önce şüphe duydum ama inanamadım. Sonuç harika! Koku yok, ıslaklık yok, leke yok. Temizlemesi çok kolay: şöyle bir yıkıyorum, makineye atıyorum. Yakın arkadaşlarıma, kuzenlerime ve kızıma da aldım.
Tarih: 26 Aralık 2021

Yorum: bedeni çok küçük xl almalıymışım ama güzel tutuyor
İsim: b** z**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: Rossmandan bir tane denemek icin almistim , o kadar memnun kaldim ki sonra trendyoldan 3'lu paket siparis ettim. Totalde 3-4 gun regl oluyorum 4 tane Peddon' um var artik. Hijyenik pedi kullanmayi tamamen biraktim. Saticiya bu urunu urettigi icin tesekkur ederim, ayrica arkadaslarim bikini altini kullaniyor simdi onu alacagim yaz icin cok rahat olaDevamını Oku
İsim: İrge Ö.
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: Yaklaşık 5 - 6 aydır peddon kullanıcısıyım. 2. ve 3. günlerinde kanamam fazla olduğu halde maxi külodu 2 kez değiştirmem yetiyor. (öğlen arası ve akşam çıkışta) Ne zamandır jenny ler çıksın diye bekliyordum. Çıkar çıkmaz aldım. kumaş kaliteleri çok güzel.Her kadın bu rahatlığı yaşamalı. çok çok teşekkür ederim.
İsim: Aybikem K.
Tarih: 14 Ekim 2021

Yorum: Arkadaş tavsiyesiyle aldım henüz kullanmadım ama ürünün kalitesi hemen anlaşılıyor. Temiz bir gelecek için tüm kadınların kullanması gerekiyor. Hediye için teşekkürler çok zarifsiniz
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: Kızım voleybol oynuyor, bu yıl ilk reglisini oldu ve ikinci siklusta aldım. Antrenmanlarda çok mutlu ve memnun. Kaygı yaşamadan oynayabiliyor. Tavsiye ederim 👌🏻
İsim: Ayşegül K.
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Kızıma aldım, süper. Bayıldı. Kalite süper, küçük sabun ve regl çay için ayrı bi teşekkür
İsim: R** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Büyük rahatlık ve kolaylık
İsim: Y** O**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Yoğun günümde bile iyi idare etti, kesinlikle tavsiye ederim 💐
İsim: L** U**
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: daha önce kendim için aldim.kullandim.cok memnun kaldim.kizlarim için de aldim şimdi.cok güzel ürün.
İsim: A** A**
Tarih: 15 Mayıs 2022

Yorum: Harika bir ürün keşke daha erken tanışsaydım rahatlığı ve regl olduğunu unutturmasi çok iyi😍
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Süper ürün.
İsim: T** S**
Tarih: 23 Ağustos 2022

Yorum: Kızım için aldım regli günlerinde rahat etti bugüne kadar herhangi bir sızma yapmadı sadece 2 gün de ancak kuruyor o yüzden stok yapmak lazım
İsim: S** U**
Tarih: 27 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: ürün çok beğendim kargo hızlı geldi çok teşekkür ediyorum ürün pamuklu kumaş olması benim için çok güzel beğendim
İsim: n** Y**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: benim popom var basenim geniz degil daha cok dogum göbeğim var 164/ 77 kg ama gobekten kilolu bacaklqrim ince oldugu icin keske m alsaydim birde regli iken insan Biraz daha sıkı canasir istiyor ondan keske m alsaydim harici kullanmadim henuz bakip gorecez
İsim: E** y**
Tarih: 04 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Denemedim ama paketleme paketi i açarken ki koku muhteşem içindeki hediye için teşekkür ederim 🌺teşekkür ederim
Tarih: 23 Ekim 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: yoğun parfüm kokusu ve ilk yıkamada akan boya hoş değil.78 kiloyum xxl almıştım, karnımı belimi içine almadı hiç rahat edemedim. aldık artık... iade de almazlar... dikişleri kumaşı lastikleri falan iyi duruyo ama giyemeyeceğim...
İsim: D** Y**
Tarih: 11 Mart 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: harika ürün tavsiye ederim
İsim: İ** k**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürünü ilk basta yıkayıp gıymek ıstedım.acaipp bır sekılde sımsıyah boya aktı halada akıyor bır turlu gecmedı.bu kadar boya hıjyen urununde bence olmamalı.6-7defa suyunu degıstırdım hala sımsıyah su cıkıyor:(bide beden olarak 1 hatta 2 beden kucuk almak daha mantıklı esnek bı kumas sankı daha sıkı olsa daha ıyı olur.small gıyıorum xs aldım keske bıDevamını Oku
İsim: P** O**
Tarih: 01 Aralık 2021

Yorum: cok kullanisli
İsim: H** K**
Tarih: 12 Aralık 2022

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Merak Edilenler Neler?

Soru: yoğun günler için uygunmu
Cevap: Evet efendim yygundur

Soru: Kullanım süresi olma sebebi hijyen için mi yoksa sızıntı sebebiyle mi? Az yoğun günlerde 8 saatten fazla kullanabilir miyiz?
Cevap: Tabii ki kullanabşlirsiniz, 24 saate kadae sakıncası yok hijyen acısından ama yogun günde dikkatli olmak gerek

Soru: Regli günü direk bu çamaşırmı kullanılıyor
Cevap: Evet efendim

Soru: 162cm boy 56 kilo ve 13 yaşında kızım 153 boy 43 kilo hangi beden almalıyım?
Cevap: L beden size ; xs kızınıza uygun

Soru: merhaba kızım 11 yaşında 37 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Boy nedir?

Soru: merhaba 1 tanesinin bedenini farklı almak istiyorum not kısmında belirtsem 1 tanesini farklı beden gönderebilir misiniz?
Cevap: Tabii ki wfendim

Soru: merhaba 1 tanesinin bedenini farklı almak istiyorum not kısmında belirtsem 1 tanesini farklı beden gönderebilir misiniz?
Cevap: Tabii ki efendim

Soru: İyi günler, kolay gelsin bambu kumaş oranı nedir
Cevap: %99 bambo %1 ea

Soru: yaş 11 boy 151 kilo 37
Cevap: xxs uygundur

Soru: merhaba 3 lü renkli paket alacaktım siyah dışında diğer renklerin farklı penye olduğu yazıyor, yorumlarda, bu konuda bilgi alabilir miyim ayrıca kızım 11 yaşında deneyim döneminde hangi modeli önerirsiniz
Cevap: Siyah olan pandora kumaş, renkliler micromodal; hepsi pamuklu ama cesitleri farklı. Jenny, cherry, katy, almy modeller kızınız için daha uygun olur

Soru: Regli dışında idrar kaçırmada da kullanılabiliyor mu
Cevap: aktif mesane problemi ileri derece değil isei öksürme hapsurma ile idrar kacırmalarda kullanabilirisniz

Soru: Merhaba; kızım 155cm. 40kg. Hangi bedeni almalıyım
Cevap: xxs uygundur

Soru: merhabalar ürünün koruma süresi ne kadar acaba ,kac saat koruma sağlayabiliyor?
Cevap: Merhaba efendim regl sürenize göre dğeişiklik göstermekte; Her kadının regl düzeni farklıdır. Ortalama bir Kadın 5 gün regl olduğunu düşünürsek; bu Kadın yoğun günlerde 6–8 saat Maxi Peddon’u kullanırken; 6 ve daha fazla gün regl olan kişilerde yoğun günlerde kullanım süresi daha kısa olacaktır; 4 ve daha az gün regl olan kişilerde yoğun günlerde kullanım süresi daha uzun olacaktır.

Soru: kac kere kullanilabiliyor
Cevap: 200 yıkama efendim

Soru: Merhaba hangi kargoyla gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba trendy ol Express veya MNG kargo ile gönderim sağlıyoruz

Soru: şimdi 1adet alıyorum kullaniyorum akşam yıkıyorum sonra normal pede geçip kurmasını mi bekliyorum yoksa çabuk kurmu ozelligi varmı 🤣
Cevap: merhaab yedekli alırsanız ped'e gerek kalmaz yoksa evet kurumasını beklemeniz gerek :/

Soru: merabalar pedkini ile aynı beden mi alınmalı kalıpları aynı mı pedkini için M olur demiştiniz bunu da mı M almalıyım
Cevap: Boy kilonuz nedir?

Soru: merhaba 164 boy 54 kilo kalça 100 cm bacak içi 56cm hangi beden olur acaba.cok sıkmasın ama rahat olsun istiyorum.ill günler yoğun oluyorum hangisini tavsiye edersiniz. bide bikini altı alacağım onda hangi beden almalıyım ayrı ayrı yazarsanız sevinirim
Cevap: M beden size tam istediğiniz gibi olacaktır

Soru: 3'lü alımlarda yıkama filesi gonderdiginizden bahsetmissiniz fakat bizim pakette çıkmadı!!!
Cevap: Merhaba 1 yıldır göndermiyoruz yorumlar eski, maliyetler arttığından beri satışa açtık fileyi artık gönderilmiyor :/

Soru: suda kulkanım için mesala havuz içşn hangi ürünü almalıyım
Cevap: Pedkini ürünü

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet Detaylı Fotoğraflar

Jenny 3'lü Fırsat Paketi Süper Emici Ultra Hijyenik Sızdırmaz Yıkanabilir Regl Külodu 3 Adet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü