Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Tavsiye Eder Misiniz ?

RüyaGözleri

Bilgili
9 Ağu 2023
341
0
0
Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Şu Anki Fiyatı 244.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Gerçekten İyi Mi?

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Hakkında yaklaşık .

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Teknik Detaylar

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Ürününün Satıcısı, Koton Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli ürününü 244.99 Tl'den Satılmaktadır.

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Yorumlar Ve Değerlendirmeler
244.99 Tl ye satışta olan Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Ameliyat olacağım diye xl aldım çok rahat ettim bir iki beden büyük alınabilir
İsim: M** Y**
Tarih: 30 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Koton

Yorum: Çok güzel çok hoş tam bedende alınabilirim bir beden büyükte
İsim: H** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ekim 2023

Yorum: Güzell ürün
İsim: K** K**
Tarih: 04 Şubat 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Kumaşı gayet başarılı rengide güzel
İsim: F** E**
Beden: 16 Eylül 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Beklediğimden çok daha güzel bir kumaşa sahip, yumuşacık ve kalitesi çok belli. Beden eğitimi öğretmeniyim, tarz olarak koton eşofman altlarına dönmeye başladım. Çok başarılı çalışmaları var. Bu ürün için çok ince demişler ama değil. Ege ve Akdeniz'de Aralık ve Ocak dışındaki aylarda üşümeden giyilebilir. Renk de muhteşem. 1.68 boy, 57 kilo ile s bDevamını Oku
İsim: Ş** K**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: esofmann rengi ve kendisi çok güzel L beden aldım hafif bol oldu
İsim: **** ****
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Gayet güzel
İsim: H** A**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: mukemmel otesi bir esofman alti yanlarindaki detaylar ve serinlik verisi cok hosuma gitti
İsim: E** E**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Cok kaliteli kuması mevsimlik cok güzel kış için uygun degl sadece ben yazlık almıştım zaten cok tesekkürler 🙏🏻
İsim: KADRİYE S. K.
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: güzel aşırı kalın değil mevsimlik
İsim: s** y**
Tarih: 23 Haziran 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Trendyol

Yorum: güzel resimdeki gibi
İsim: H** S**
Beden: 26 Ekim 2023

Yorum: giyilmez yani rengi kötü duruşu kötü yanlarında neon renkli şerit var çok çirkin
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Sıkça Sorulan Sorular

Soru: içi polarli mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün üç iplik, şardonsuzdur. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: pamuk oranını öğrenebilir miyim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün %35 POLİESTER, %65 PAMUK'dur. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba tüylenme ve diz izi yaparmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünün iç barkod bilgisini baz alarak yıkama talimatlarına uygun hareket etmenizi rica eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba esofman altı kışlık bir ürünmü ? Tesekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün yaz içindir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 65 kilo ya s beden olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Koton'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünlerimiz için kişiye özel bilgiler üzerinden yönlendirme yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli Resim Ve Fotoğraflar

Jogger Eşofman Altı Nervürlü Cepli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü