Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Alınmaya Değer Mi ?

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn En Düşük Fiyat Nerede?
Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Güncel Fiyatı 1499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Memnuniyet Oranı Nedir?

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Hakkında yaklaşık 326 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Teknik Açıklamalar

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Ürününün Satıcısı, Defacto Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn ürününü 1499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Kullanıcı Değerlendirmeleri
1499.0 Tl ye satışta olan Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
326 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: 163 boy 63 kilo l beden aldım tam oldu. içi pamuklu baya sıcak kargo gecikti. ama tavsiye ederim kesinlikle alın
İsim: B** D**
Tarih: 09 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: DeFacto

Yorum: çok güzel kalın bir ürün tam kışlık. duruşu kalıbı da çok güzel. 1.65 boy 70 kiloya L beden aldım tam oldu.
İsim: O** T**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: kendi bedeninizi alın çok güzel
İsim: Tuğba k.
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Çok güzel içi polarlı çok beğendim ama S beden almama rağmen yine de büyük oldu malesef o zmn beden değişim yapacağım üzülerek 1.55 boy 48 kiloyum ama alacak olanlar XS almalarını tavsiye ederim çok beğendim
İsim: E** B** o**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Tam beden alın içi yünlü çok güzel
İsim: C** Y**
Beden: Boy:162cm

Yorum: 1 beden küçük aldım tam oldu güzel
İsim: S** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Kasım 2023

Yorum: Ben normalde s m giyiyorum xs vermeme rağmen 1 tık bol oldu ama kötü değil yinede beğendim ürünün kalıbı büyük kesinlikle 1 beden küçük alın 48 kilo 62 boy zaten aldım ama paçaları biraz kısa kalıbını daha iyi bekliyordum
İsim: M** B**
Tarih: 01 Mayıs 2024
Beden: Boy:62cm

Yorum: boyum 1.53 53 kiloyum bol olsun istedim L beden aldım beli bol ve boyu dogal olarak uzun oldu ben zaten owersize dursun istiyordum eger normal dursun diyorsaniz kendi bedeninizi alabilirsiniz. onun disinda urun kalitesi gercekten guzel ve pamuklu
İsim: m** m**
Tarih: 14 Kasım 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: yumuşacık güzel
İsim: c** u**
Beden: Beden:L

Yorum: Kalıbı çok büyük 160ım ve aşşırı uzun geldi alacaksanız bile bir beden küçük alın
İsim: M** İ** B**
Beden: 22 Kasım 2023

Yorum: bol olsun diye bir beden buyuk soyledim tam oldu onun disinda guzel bir beden buyugunu siparis vericem
İsim: A** Y**
Tarih: 23 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz çok beğendim
İsim: R** C**
Tarih: 20 Kasım 2023

Yorum: Harika dileyen bir beden büyük alabilir kalıp kalite çok guzel basenli olduğum halde 84 kiloya L oldu
İsim: S** f**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: L aldim 170 70kiloyum ama ona ragmen bol geldi de giyilmeyecek gibi degil cok guzel kapkalin
İsim: H** E** D**
Tarih: 16 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Bir beden küçük almanızı tavsiye ederim m bedeni l gibi ama malı güzel
İsim: B** Ç**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:145cm

Yorum: ürün çok iyi sıcacık tutuyor bedeninizi alın ben 1 tane aldım sonra bitane daha aldım harika keşke farklı renkleri de olsaydı
İsim: Ö** M**
Tarih: 23 Kasım 2023
Beden: Boy:166cm

Yorum: Çok tüyleniyor sevemedim en küçük bedeni almama rağmen büyük
İsim: R** H**
Beden: 30 Kasım 2023

Yorum: bi beden büyük almanızı öneririm yorumlara bakıp kendi bedenimi aldım ama hata etmisim
İsim: y** k**
Tarih: 07 Nisan 2024
Beden: Beden:XS

Yorum: kalin cok.guzel s beden bana buyuk geldi bol geldi cok iade edip xs alacagim kalip olarak buyuk
İsim: Ö** E** Y**
Tarih: 22 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: M beden aldım tam oldu bol istiyorsaniz 1 beden büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 05 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Yorum: boyum 160 s aldim biraz uzun geldi ama guzel gorunuyor ve ici yumusaciiiiiiiikk asiri rahat bayildimm
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz gayet güzel içi şardonlu
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Aşırı beğendim asla eskimedi bayadır giyiyiorum
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Şık severek giyiyorum
Beden: 15 Eylül 2024
Satıcı: Rahu Store

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: z** ö**
Tarih: 13 Aralık 2023

Yorum: xs alsaymisim keske neyse umarim kilo alirim
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: bir beden küçük alınabilir
İsim: R** K**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kaliteli ama bir beden küçük alınmalı
İsim: M** S**
Tarih: 02 Aralık 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kendi bedeninizi alın
İsim: M** T**
Tarih: 17 Aralık 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok beğendim, yumuşacık, tam oldu
İsim: M** K** E**
Beden: 21 Kasım 2023

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: iplik limi
Cevap: Merhaba, ürün 3 ipliktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün oversizemi?
Cevap: Hayır standart kalıp

Soru: Yazlık mı?
Cevap: Evet Ürünümüz yaz mevsimi için de uygundur.

Soru: içi pamuklu mu
Cevap: Merhaba, ürün şardonludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Hangi kargoyla gonderiyosunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express, MNG ve Aras, PTT Kargo ile anlaşmamız vardır. Hangi kargo ile geleceği sipariş oluştuktan sonra uygunluk durumuna göre belli olmaktadır. Siparişleriniz genelde yol ve yoğunluğa göre "tahmini teslimat tarihi" içerisinde teslim edilmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Yüksek bel mi
Cevap: Merhaba, Normal bel. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tüylenme yapar mı
Cevap: Merhabalar, Ürünle ilgili sorun yaşamamanız için iç kısmında dikili olan yıkama talimatına uygun olarak temizlemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: uc iplik mi
Cevap: Merhaba, ürün 3 ipliktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yıkama talimatı nedir
Cevap: Merhabalar, Ürünle ilgili sorun yaşamamanız için iç kısmında dikili olan yıkama talimatına uygun olarak temizlemenizi öneririz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: renk açık gri mi
Cevap: Merhabalar, ürün rengi görseldeki gibidir çekimden kaynaklı ton farkı olabilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mankenin kilosu kaç acaba??
Cevap: Merhabalar, manken bedeni ürün açıklamalarında yazmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: siyahi yok muydu bunun
Cevap: evet sadece gri renk stoklarımızda mevcuttur.

Soru: İyi çalışmalar eşofman m beden stokta nezaman olur
Cevap: Merhabalar, Ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. İstediğiniz bedenin üzerine tıklayıp "Gelince Haber Ver" butonunu kullanarak ürün geldiğinde bildirim alabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s razmelin uzunglu ne kadar
Cevap: Merhabalar, Ürünün ağ kısmından başlayıp paça ucuna kadar olan iç bacak boyu şu şekildedir;s beden 68 cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xl bin uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhabalar, Ürünün ağ kısmından başlayıp paça ucuna kadar olan iç bacak boyu şu şekildedir; xl/68cm Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Efendim ürünün uzunluğu kaç cm
Cevap: Merhaba, ürün boy ölçüsü 68 cm. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: içi tüylü mü eşofmanın
Cevap: Merhaba, ürün şardonludur. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mağazasındaki ürün kodu nedir
Cevap: Merhaba, ürün kodu S7370AZ23WN'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bedeni ne zaman gelir

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn Resim Ve Fotoğraflar

Jogger Standart Fit Esnek Bantlı Paça Kalın Kumaş Uzun Boy Eşofman Altı S7370az23wn En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü