Jojoba Yağı 20ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sude

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Jojoba Yağı 20ml Alınmaya Değer Mi?
Jojoba Yağı 20ml Güncel Satış Fiyatı 119.9 Tl'den Satılmaktadır.

Jojoba Yağı 20ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Jojoba Yağı 20ml Hakkında yaklaşık .

Jojoba Yağı 20ml Teknik Bilgiler

Jojoba Yağı 20ml Ürününün Satıcısı, Arifoğlu Jojoba Yağı 20ml ürününü 119.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Jojoba Yağı 20ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
119.9 Tl ye satışta olan Jojoba Yağı 20ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Paketleme çok güzeldi hızlı kargo saçım için aldım öncesindede kullanıyordum saçlarım canlandı ve hızlı uzamaya başladı diyebilirim kuşkusuz alın ve satıcıya güvenin teşekkür ederim 🙏
İsim: B** M**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Masala

Yorum: Cildim ve saçım için kullanıyorum yumuşaklık ve parlaklık veriyor
İsim: B** P**
Tarih: 28 Şubat 2023
Satıcı: ARİFOĞLU

Yorum: gece yatmadan e vitamini ile karistirip suruyorum yuzum sabah pamuk gibi yumusak ve canli duruyo gunduzde makyajimin altina nemlendirici olarak kullaniyorum gazyet guzel bir urun
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ekim 2021
Satıcı: Arifoğlu

Yorum: jojoba yağı kullandım, yüzümü nemlendirdi, saçlarımı yumuşacık yaptı,herkese tavsiye ederim
İsim: A** k**
Tarih: 14 Aralık 2021

Yorum: Zeytin yağı ile karıştırıp saç diplerime masaj yapmak için aldım çok faydasını gördüm ışıltı ve parlaklık sağlıyor saçlarıma
İsim: M** D**
Tarih: 04 Şubat 2022

Yorum: tırnaklarım için aldım, gayet iyi geldi. başka yağlar da almıştım, hepsini bir arada güzel bir paketleme ile göndermişler, teşekkürler.
İsim: M** M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Şubat 2023

Yorum: Sorunluz ulaştı teskler
İsim: Ö** C**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: paketleme ve gonderim çok iyiydi. kalitesine güveniyorum. damlalikli olması harika yüz yogası için kullanicam. umarım etkili olur. daha önce kullanmistim sivilce yapmıyor
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: cildine karışım yapmak için aldim bereketli urun
İsim: ceren a.
Tarih: 29 Ocak 2023
Satıcı: Tunalı Baharat

Yorum: çok beğendim stok yapmalık bir ürün
İsim: Z** T**
Tarih: 09 Temmuz 2023

Yorum: 2. defa alarak stok yaptim. Saç dökülmesi icin jojoba, biberiye, tatli badem, argan yagi, hepsini karistirdim ve haftada 2 defa kullaniyorum yaklasik 1 aydir kullanmaktayim gercekten dökülmem kayboldu diyebilirim avuc avuc dökulen saçim yok. yenisi cikiyormu onu fark edemiyorum, sac telllerim cok inceydi. kalinlasma fark ettim. tavsiye ederim.
İsim: M** h** Ç**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: sampuanima koydum yumuşacık oluyor saçlarım
İsim: Ü** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2023

Yorum: cildime kullanıyorum.cok memnunum parlaklık veriyor
İsim: f** t**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: gelir gelmez yüzümü yıkayıp 2 3 damlayla tüm yüzüme masaj yaptım. karma ciltliyim ama yüzüm çok güzel emdi ürünü. gayet memnun kaldım.
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: Ürün gerçekten organik ve ileri tarihli cilt ve saç için kullanıyorum paketleme çok iyi kesinlikle tavsiye ederim
İsim: M** A**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: gayet güzel bir ürün tirnaklarim için kullanıyorum düzenli kullanımda tırnaklarım sertleşmeye başladı öneririm
İsim: S** S** İ**
Tarih: 10 Ocak 2023
Satıcı: Nil Baharat

Yorum: Arkadaşım için aldim saç ve cilde çok iyi geliyor, nemlendiriyor. Tavsiyedir.
İsim: Z** K**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: Saçlarıma kullanıyorum yumuşacık yaptı 😍
İsim: A** B**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: çok iyi bir yağ cildimin ihtiyacını karşıladı tek başına
İsim: B** A**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Saçlarım için aldım çok memnunum, markaya sonuna kadar güveniyorum
İsim: E** A**
Tarih: 09 Ocak 2023

Yorum: Bence çok güzel bir ürün nemlendirici özelliğini kullanıyorum daha çok. ve saç maskesi yapıyorum saç diplerim yumuşacık oluyor . Teşekkürler tavsiyedir ürün hasarsız elime ulaştı
İsim: F** Y**
Tarih: 26 Kasım 2021

Yorum: Saçım için kullanıyorum.. yumuşacık yapıyor.. tavsiye ederim
İsim: M** D**
Tarih: 28 Ocak 2023
Satıcı: Masala

Yorum: Paketleme güzel saçlarım için almıştım çok iyi geliyor
İsim: G** S**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: 1 tanede hedıye gondermısler cok sevındım kokusu pek yok bıkac kere yapabıldım yumusak oldu tenım
İsim: h** g**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Kargolama ve paketleme iyiydi. Yüze uygulamak için aldım. Nemlendirici yerine kullanıyorum. Gayet yumuşacık yapıyor.
İsim: e** k**
Tarih: 16 Temmuz 2022

Yorum: muhteşem saça çok iyi geliyor
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: İyi paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: M** A**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: yumuşacık yapıyor paketlemede gayet iyiydi teşekkürler
İsim: Y** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Cildime sürmek için almıştım arkadaşıma hediye ettim. Şimdi tekrar satın alacağım. Kesinlikle yağlılık hissi bırakmıyor..
Tarih: 20 Aralık 2021

Yorum: Saçlara iyi geliyor. Tekrar alırım.
İsim: M** U**
Tarih: 06 Mart 2023

Jojoba Yağı 20ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Saç dökülmesine iyi gelir mi veya bunun için hangi yağı tercih etmeliyim ?
Cevap: Merhabalar, Detoks Saç Serumu; saçın ihtiyacı olan tüm değerli yağları içinde barındırır. Linkini iletiyorum. https://www.trendyol.com/arifoglu/sac-bakim-yagi-100ml-detoks-etkili-p-109890348?boutiqueId=605668&merchantId=123050&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: merhaba kokusu agir mi
Cevap: Merhaba ürün normal orijinal kokusundadır edendim

Soru: merhaba, saç icin kullanimda duş sonrasi saçı kurutup jöle yerine kullanilabilir mi ? yahut duş oncesi surulup yikanmali mi ?
Cevap: Merhaba, Duştan 40 45 dakika önce uygulama yapabilirsinz efendim.

Soru: Merhabalar saçların gürleşmesi ve dökülen saçların tekrar çıkması için ne kadar şampuana atmamız gerek ve hangi yağlar ile kullanılırsa daha etkili olur?
Cevap: Merhaba her 250 ml şampuana 20 damla damlatabilirsiniz. Çam terebentin, ısırgan tohumu, çörek otu, zeytin, badem gibi yağlar ile kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba saç çıkartmak için hangi yağları önerirsiniz
Cevap: Merhaba, Arifoğlu Saç Bakım Yağı 100 ml ürünümüzü haftada iki defa düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: saçlarım açıcidan kaynaklı yandı ve koptu. ayrıca çok kuru.Bu yağ ile birlikte ne kullanırsam yipranmayi azaltabilirim
Cevap: Merhaba, argan ve hindistan cevizi yağı ile birleştirerek kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba bu ürün soğuk sıkımmı?
Cevap: Evet efendim soğuk sıkımdır

Soru: yağ ne işe yarıyor saç ve yağlı ciltte kullanılır mi
Cevap: İyi bir nemlendiricidir. Saç ve yağlı ciltler için uygundur

Soru: Merhaba göz çevresi için kullanılabilir mi işe yarar mı
Cevap: Merhaba, göz çveresi için Arifoğlu Organik Göz Çevresi Kremi ürünümüzü tavsiye ediyoruz.

Soru: Merhaben ben saç dökülmesini engelleyip yeniden çıkması için hangi yağları kulanmam gerektiğini bilmiyorum ve ne kadar süreylede kullanmam gerektiğini lütfen yardımcı olur musunuz birkisel sampuan aldı saha yeni kullanmaya başladım yağında almak istiyorum kesin çözüm sunacagınız ürün karışımları dan varsa yardımcı olurmusunuz 🙏🙏🙏
Cevap: Merhaba efendim, ilgili yasa gereği ürünlerle alakalı endikasyon, fayda ve hastalık bilgisi paylaşamıyoruz. Doğru ürün satmak ile sorumluyuz , internette araştırabilir veya doktorunuza danışabilirsiniz. Uzman bilgisi almadan lütfen kullanmayınız.

Soru: içeriği %100 jojoba yağı midir ? bazi markalarda % 90 zeytin yağı % 10 jojoba yağı diye yazıyor şimdiden teşekkürler
Cevap: % 100 jojoba yağıdır.

Soru: merhaba içerisinde E vitamini var mı?
Cevap: Merhaba, doğal E vitamini bulunmaktadır. Bu sayede saç bakımı için çok ideal bir yağdır.

Soru: son kullanim tarihi nedir sacta etkilimidir
Cevap: Merhaba, ilginize teşekkür ederiz. Son Kullanım tarihi 12/2022'dir. Kıl ve kıl köklerini beslediğinden, saça olumlu etkisi vardır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Saç diplerine mi yoksa uçlarına mı? Diğer yağlarla aynı anda kullanabilir miyim? Kullandıktan sonra en fazla ne kadar bekleyebilirim?
Cevap: Merhaba, saç diplerine masaj yapıp 1 saat sonra durulayabilirsiniz.

Soru: 100% doğalmıdır acaba
Cevap: Merhaba, ELDE EDİLİŞ YÖNTEMİ: Jojoba meyvelerinden soğuk sıkma yöntemi ile elde edilmektedir.

Soru: Saç dökülmesi için nasıl ve kaç damla kullanmalıyız
Cevap: Merhaba, saçlarınıza haftada iki defa masaj şeklinde uygulama yapabilirsiniz. 25-30 dk kadar beklettikten sonra durulama yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Yeni saç çıkarımı için hangi yagı önerirsiniz
Cevap: Yeni saç çıkarma için tek bir mucizevi yağ yoktur. Farklı yağların farklı faydaları ve etkileri vardır. Saç dökülmesinin nedenine ve diğer faktörlere bağlı olarak bazı yağlar diğerlerinden daha etkili olabilir. Jojoba yağı, saç dökülmesini önlemeye ve yeni saç büyümesini teşvik etmeye yardımcı olabilecek bazı faydalı özelliklere sahiptir: Saç derisini nemlendirir ve besler. Saç köklerini güçlendirir. Saç dökülmesini önler. Saç büyümesini teşvik eder. Jojoba yağını yeni saç çıkarma için kullanmanın birkaç yolu vardır: 1. Taşıyıcı yağ ile karıştırarak: 2 yemek kaşığı taşıyıcı yağ (badem yağı, zeytinyağı veya hindistan cevizi yağı gibi) 5-6 damla jojoba yağı Hazırlanışı: Taşıyıcı yağı bir kaseye koyun. Jojoba yağını ekleyin ve karıştırın. Uygulama: Karışımı parmak uçlarınıza alın. Saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. 15-20 dakika bekletin. Saçlarınızı yıkayın.

Soru: Merhaba ürünü saca nasıl kullanmam gerek
Cevap: Merhabalar, saça masaj yapılır 30 - 45 dk bekletilip yıkanabilir

Soru: organik mi?
Cevap: Ürünlerimiz %100 doğal ve saf olup organik sertifiakası bulunmadığı için organik diyemiyoruz.

Soru: Ürününüzde organic sertifikası bulunuyor mu
Cevap: Merhaba, Arifoğlu jojoba yağı organik değil doğal içeriklidir. Dilerseniz organik sertifikalı ürünümüz mevcuttur. Bioterra jojoba yağı linkini iletiyoruz. https://www.trendyol.com/bioterra/organik-jojoba-yagi-10-ml-p-162157455?boutiqueId=61&merchantId=123050&filterOverPriceListings=false&sav=true

Jojoba Yağı 20ml Resim Ve Fotoğraflar

Jojoba Yağı 20ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü