Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle En Ucuzu Nerede Bulunur

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
634
0
0
Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Alanlar Memnun Mu?
Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Mevcut Fiyatı 609.0 Tl'den Satılmaktadır.

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Ürün Detayları

Vooka Çiftli TV ve PC Uyumlu 2.4G Gamepad Joystick Oyun Konsolu _x000D_
Oyun tutkunları için özel olarak tasarlanmış olan Vooka Çiftli TV ve PC Uyumlu 2.4G Gamepad Joystick Oyun Konsolu, size ve arkadaşlarınıza eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor. İster TV'nizde ister bilgisayarınızda oynayın, bu gamepad seti her iki platformda da mükemmel uyum sağlar. _x000D_
Özellikler: _x000D_
Gelişmiş Kablosuz Bağlantı:2.4G kablosuz teknolojisi sayesinde, oyun sırasında kablo karmaşasına son verin. Geniş kapsama alanı ile oyun keyfinizi özgürce yaşayın. _x000D_
Çift Gamepad:İki adet gamepad ile birlikte gelen bu set, arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte eğlenceli oyunlar oynamanızı sağlar. Rekabeti kızıştırın ve en sevdiğiniz oyunlarda beraber eğlenin. _x000D_
TV ve PC Uyumlu:Hem televizyon hem de bilgisayar ile uyumlu olan bu gamepadler, çeşitli cihazlarda kullanılabilir. USB dongle ile kolayca bağlanarak hemen oynamaya başlayın. _x000D_
Ergonomik Tasarım:Uzun süreli oyun seansları için ergonomik olarak tasarlanmış olan gamepadler, el yorgunluğunu minimize eder ve rahat bir tutuş sağlar. _x000D_
Hassas Kontroller:Yüksek hassasiyetli joystick ve tuşlar, oyun sırasında hızlı ve doğru tepkiler verir. Bu sayede, oyunlarda daha fazla kontrol sahibi olabilirsiniz. _x000D_
Kolay Kurulum:plug-and-play özelliği ile, karmaşık kurulum işlemleriyle uğraşmadan hemen oynamaya başlayabilirsiniz. USB dongle'ı cihazınıza takın ve oyun dünyasına dalın. _x000D_
Neden Vooka Gamepad Tercih Etmelisiniz? _x000D_
Kalite ve Dayanıklılık:Vooka, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile bilinir. Uzun ömürlü gamepadler, size uzun süreli oyun keyfi sunar. _x000D_
Geniş Uyumluluk:Farklı platformlarla uyumlu olan bu gamepad seti, çeşitli oyun cihazları ile sorunsuz çalışır. _x000D_
Kullanıcı Dostu Tasarım:Kullanım kolaylığı sağlayan ergonomik ve estetik tasarım, her yaş grubundan oyuncular için idealdir. _x000D_
Vooka Çiftli TV ve PC Uyumlu 2.4G Gamepad Joystick Oyun Konsolu ile oyun dünyasına adım atın ve unutulmaz oyun deneyimlerinin keyfini çıkarın. Hemen satın alın ve oyun keyfinizi zirveye taşıyın _x000D_
_x000D_
_x000D_

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Ürününün Satıcısı, VOOKA Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle ürününü 609.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Ürünü Kullananların Görüşleri
609.0 Tl ye satışta olan Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: güzel ama benim laptopa uymadı.....
İsim: mehmet f. m.
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Eylül 2024
Satıcı: KAPALIÇARŞI

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Merak Edilenler Neler?

Soru: kalem pillemi çalışıyor ayrıca win 11 ile uyumlu değilmi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet efendim

Soru: Kasaya takılan usb bitane geldi tek usb 2 kolu kontrol edecek
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet

Soru: PC uyumludur Bluetooth aparatı olmadan bağlantı kurabilir miyim
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , PC uyumludur apartı olmadan çalışmaz efendim

Soru: merhaba taşınabilir sinema projektörü ile uyumlu olan hangi joystick modelleri var?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , bluetoothlu olanlar efendim

Soru: kollar pilli mi yoksa şarjlı mi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ,Pİlli efendim

Soru: satın aldığımız ürün bluetooth aramasında görünmüyor. cihazdan kaynaklı bir sorun olabilirmi?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Başka cihazda deneyebilir misiniz efendim

Soru: merhaba talep ettiğimiz renk geliyor değilmi
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , evet

Soru: titreşim yoktur sanırım özellikler de bu bilgilerde eklerseniz iyi olur
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Düzeltme yapılır efendim

Soru: iki adet USB mı var resimde bir adet varda
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Kutu içersinde gerekli apartlar mevcuttur efendim

Soru: merhaba, taşınabilir sinema projektörü almıştım sizden, onunla da uyumlu mu?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: mortal kombat 11 oynuyorum ayari nasil yapacagim herhangi bi bir video varmi ayari nasıl yapacagimi bilmiyorum
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , oyun ayarları üzerinden efendim

Soru: tablete bağlanıyormu
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , malesef efendim

Soru: Xbox 360 uyumlumudur lütfen test edip öyle cevaplayın
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , mlaesef efendim

Soru: bende bir usb dongle geldi iki koluda oyunda bir kol olarak gosteriyor yani ikiside p1 olarak geciyor suan sourunu cozemiyorum yardimci olurmusunuz?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , oynadığınız oyun nezdinde ayar yapmalısınız efendim

Soru: ürüne uygun elimizde telefon tutucu da mevcut mu otg desteği var telefonun ? telefon tutucu ürün satışı mevcutmu ?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz , Maalesef efendim

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle Görsel Galerisi

Joystick Gamepad Çiftli TV PC Uyumlu Oyun Konsolu 2.4G Gamepad Double Joystick Doungle En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü