K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Alınır Mı ?

PeriYolcu

Bilgili
9 Ağu 2023
313
2
0
K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Alanlar Memnun Mu?
K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Şu Andaki Fiyatı 340.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Hakkında yaklaşık 2705 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Detaylı Açıklama

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Ürününün Satıcısı, Loris K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm ürününü 340.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Kullanıcı Yorumları Nasıl?
340.0 Tl ye satışta olan K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2705 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: kokusu çok güzel indirimlerde stokladigim Bi ürün
İsim: **** ****
Tarih: 04 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: LORİS PARFUM

Yorum: 222 ve 248i aldim ikisine de bayildim. ozellikle 248i bundan sonra bittikce alirim. 222 daha agir ama rahatsiz etmiyor 🤍 kargo da asiri hizliydi ve paketleme cok ozenliydi 🫶🏻
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Kargom elime ulaştı. Çok teşekkür ederim bayıldım 2 adet aldım kokusu muhteşem herkese tavsiye ederim kargolama paketim de çok özenli bir şekilde paketlenmişti gönül rahatlığıyla sipariş vere bilirsiniz.
İsim: D** T**
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: kokusuna çok güzel stok yapacam alin aldirin
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Çok severek kullanıyorum stokluyorum resmen
İsim: S** B**
Tarih: 01 Haziran 2023

Yorum: bayıldımm rengi o kadar canlıki kumaş kalitesi falan harika yalnızca bir beden küçük alınmalı bence bu yüzden iade edip yenisini sipariş verdim m->s
İsim: Ş** D**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Tereddüt ederek almıştım ama kokusuna bayıldım. Tam kadınsı bir koku. Kalıcılığıda çok iyi. 222 yi de ablama aldım oda harika🫶
İsim: İ** Ç**
Tarih: 27 Kasım 2022

Yorum: Her zaman kullandığım parfüm k248 şahane bir kokusu var herkes durdurup parfümümün markasını soruyor iki tane sipariş ettim anneme ve kendime ve 130 liraya geldi sipariş ettiğim günden hemen sonraki gün elime ulaştı teşekkürlerrr
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Tam benim kokum diyebilirim
İsim: f** d**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: beğendim vanilyamsı bi koku tam kış parfümü sıcak bi 035’le birlikte aldım ikisinden de çok memnun kaldım 💖
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Muhteşemm vazgeçemiyorum her indirimde stokluyorum
İsim: neslihan k.
Tarih: 19 Ekim 2023

Yorum: Çok beğendim minik hediyeniz içinde teşekkür ederim 🙏
İsim: M** K**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Gerçekten çokk güzeller ben iki tane aldım ikiside gerçek bi muadil kesinlikle 248 numaralı koku ilk başta bi traş losyonu kokusu verdi tenime sıktıktan sonra dakikalar içinde aldım o harika kokuyu ve kalıcıklıkları çook çok iyi ben pinpirikli bir insanım ve çok beğendim saatlerdir buram buram kokuyorum duş aldım hala bileklerimden koku geliyo bundDevamını Oku
İsim: A** E**
Tarih: 28 Eylül 2022

Yorum: harika bi koku cidden kaliciligi da harika cok begendim sabah sıkıp cikiyorjm aksam gelince annem cok guzel kokuyosun diyor
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: Denemeye değer ben cok begendım her zaman elımın altında olmalı bu koku
İsim: A** T**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: Öneri üstüne aldım kokusunu çok beğendim
İsim: E** O**
Tarih: 29 Aralık 2022

Yorum: lorisden başka koku kullanamıyorum ürünüm yine cok güzel paketlenmisti 170 204 ve 248 numaralı ürünlerini aldım en cok begendigim 248 oldu kokusuna bayıldım parfümlerin kalıcığı zaten mükemmel tavsiye ediyorum gercekten cok güzel
İsim: b** s**
Tarih: 24 Kasım 2022

Yorum: Enn sevdiğim koku severek kullanıyorum. İndirimden 2 şişe almıştım
İsim: E** T**
Tarih: 16 Şubat 2022

Yorum: efsane kokuyor hiç tereddüt etm eden alın derim
İsim: s** A**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Öylesine almıştım denemek için aşırı hoş bi kokusu var stok yaptım tavsiye ediyorum
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: sürekli kullanıyorum harika stok yapılması gereken ürün
İsim: S** Y**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Akşam sipariş verdim ertesi gün öğlen elimdeydi 💖 Kokusuna diyecek bir şeyim yok zaten . Dişi bir kadınsanız ve ya olmak istiyorsanız hypnotıc ve bu parfüm tam sizlik
İsim: D** d**
Tarih: 01 Aralık 2022

Yorum: Çok beğendiğim bir koku. Severek yıllardır kullanırım. indirimden aldım stok yaptım. tavsiye ederim
İsim: A** O**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel bir parfüm beğenerek kullanıyorum aynı kokunun erkek için olanını da aldım ve 2.üründe indirimlerden faydalandı bu da çok ekonomik oldu mağazası İzmir Karşıyaka çarşı içindeymiş tesadüfen mağazaya girdim çok güler yüzlü ve ilgililer teşekkürler herkese tavsiye ediyorum
İsim: Sezer G.
Tarih: 02 Ekim 2022

Yorum: Dün sipariş verdim bugün elime ulaştı. Paketleme özenliydi ve sağlam bir şekilde elime ulaştı. Kokusu zaten daha öncede kullandığım için biliyordum. Çevremdeki herkes aşırı beğeniyor kokusunu. İndirim bulunca kaçırmamak için iki tane aldım. Tavsiye ederim :)
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: çok güzel paketlenmiş sürpriz içinde teşekkür ederim..kokusuna çok güzel teşekkürler
İsim: Ç** Ö**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Aşırı güzel kokuyorrr hemen stokladım düşünmeden alabilirsiniz
İsim: F** D**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Ürünler çok güzel geldi 🤩 çok özenli bir kutuda getirilmiş kokular müthiş, ikisini de beğendim ilk başta sıktığını kokuyu anlamıyorsunuz ama üstünden zaman geçtiğinde harika oluyor herkese tavsiye ederim 😇😇😇👍
Tarih: 06 Mayıs 2022

Yorum: Ürünler ve kargo paketleme çok güzeldi. Dün sipariş ettim 12 saat dolmadan kargomu teslim aldım teşekkür ederim
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: tek kelimeyle harika satıcıya çok teşekkür ederim..kargoda hızlıydı..Bir günde geldi ..
İsim: G** A**
Tarih: 07 Eylül 2023

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: merhaba sizde dolce Gabbana the one kadın parfümü varmı varsa kodunu öğrenebilirmiyim
Cevap: Merhabalar efendim. The One çizgisindeki Parfümümüz K-430. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: merhaba hangi kargo
Cevap: Merhabalar efendim. Aras Kargo ile çalışmaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: Calvin klein obsession kadın kodu var mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim. Obsessed çizgisinde Parfümümüz K-431. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: merhaba narcotic unisex çok seviyorum kodu nedir acaba
Cevap: Nish serisinde Exotic Blend Extract Perfume bunun en üst versiyonudur efendim. Esans oranı en az %35 ve yayılımı çok yüksek. Frequence serisinde ise K-269 olan ve yine aynı çizgide olan EDP mevcut. Bunda ise Esans oranı yaklaşık %20. Saygılarımızla,

Soru: Giorgio Armani My Way muadili kokunuz var mı? Teşekkürler .
Cevap: Merhaba, My Way çizgisindeki ürünümüz K-275. İkili alımlarda indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: Versace dylan blue women ve versace dylan purple kokularından var mı
Cevap: Merhabalar efendim, bu ürünler maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba calvın clein beauty parfümün muadili var mı no kaç ?
Cevap: Merhaba, maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: İssey miyake a drop dissey kodu nedir
Cevap: Merhabalar efendim, bu ürün maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: bana hafif bir koku onerirmisniz
Cevap: Merhaba, K-28, K-265, K-411 numaralı parfümlerimizi deneyebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, (Thierry Mugler) Angel’ın muadili var mı acaba?
Cevap: Merhaba, Angel çizgisindeki ürünümüz K-9. İkili alımlarda indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: merhabalar victoria secret pure seduction parfümün muadili var mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim, bu ürün maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Calven clain eternity moment muadili var mı
Cevap: Merhabalar efendim. Eternity çizgisinde olan Parfümümüz mevcut. K-69. Ikili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: Günaydın yeşil elma kokusu olan ama değil mi K-18..
Cevap: Merhaba evet efendim yeşil elma kokusudur.

Soru: Selamm cok tatli bir koku arıyorum var mi acaba? 🌸
Cevap: Merhabalar efendim. K-280 ve K-33 kodlu parfümlerimizi deneyebilirsiniz. İkili indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. İlginiz için teşekkür eder. İyi günler dileriz.

Soru: Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Aras Kargo ile çalışıyoruz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba gül esanslı kremsi bi koku arıyorum mevcut mu
Cevap: Merhabalar efendim. K-282 kodlu parfümümüzü deneyebilirsiniz efendim. İyi günler dileriz.

Soru: Arıana Grande cloud veya benzeri koku noktası olan parfüm varmı varsa no verir misiniz

Soru: Merhaba 071 bulamadım nerden bulabilirim
Cevap: Merhabalar efendim, stoklarımız yakın zamanda güncellenecektir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba Burberry classic muadili nedir
Cevap: Merhabalar efendim. Classic çizgisindeki ürûnümüz K-24'tür. Ikili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz ayrıca. Saygılarımızla,

Soru: Merhaba zadig voltaire this is her var mı acaba?

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm Resim Galerisi

K-248 Frequence Parfume Edp 50ml Oriental Kadın Parfüm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü