Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Fiyatına Göre Alınır Mı

Gulhan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
592
0
0
Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Şuanki Fiyatı Ne Kadar 849.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Memnuniyet Oranı Nedir?

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Hakkında yaklaşık 31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Teknik Bilgiler

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Ürününün Satıcısı, Maybax Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu ürününü 849.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Kullanıcı Geri Dönüşleri
849.9 Tl ye satışta olan Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
31 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: gayet güzel bu fiyata iki kol bilgisayara bağlayıp rahatlıkla oynuyorum
İsim: **** ****
Tarih: 29 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KZL Teknoloji

Yorum: Gerçekten çok kaliteli.Memnun kaldım tavsiye ederim.
İsim: Hasan H. C.
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Çok kaliteli. Tavsiye ederim.
İsim: Ö** E**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Düşündüğümden güzel ve başarılı.
İsim: A** G**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel hediye aldım
İsim: İ** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve ince düşünülmüş sürpriz hediye ile beraber elime ulaştı… teşekkürler 🙏 (Bluetooth bağlantısı için buradaki ürünün fotoğraflarını dikkate alın çünkü kendi kitapçığında açıklama yoktur…)
İsim: A** R**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: gayet güzel bir ürün, 2 cihazda laptop a kablosuz bluetooth üzerinden bağlanıyor ve sorunsuz çalışıyor. Şarjı yaklaşık 4 saat civarı kullanım sonunda bitti. 2 ürün almıştım fakat birtanesi tochpad ve şarj ile ilgili sorunu var.
İsim: Mustafa Ş.
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Ürünler çok hızlı geldi. Aktivasyon konusunda sıkıntı yaşamadım, bilgisayara bağlantısını Bluetooth üzerinden yaptım. Aynı zamanda telefona da bağladım ve bazı oyunlarda kullandım. Şuan oyun oynama konusunda yazı yazmam için erken.
İsim: İ** B** M**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: begendim güzel ürün
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: keske daha önceden alsaydım o kadar eğlenceli ki oyun oynamak🫶🏻 kollar kusursuzz rahat teşekkürlerr
İsim: i** v**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Hızlı ve sağlam bir şekilde elimize ulaştı.Kullanımı kolay ve tutuşu rahat. Bu tür kol arayanlar için ideal.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: şarj aletini koymamışlardi ama hemen gönderdiler tskler
İsim: F** M** Ş**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten çok güzel.
İsim: A** B**
Tarih: 23 Eylül 2024

Yorum: oğlum çok mutlu oldu😍
İsim: S** İ**
Tarih: 22 Eylül 2024

Yorum: Ürünü alacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Bluetooth olarak en az 5.0 olması lazım. Joystickle birlikte buluetooth 5.1 dongle 1 aldım, alırken ucuza kaçtım ve malesef çalıştırmadı. Sonra biraz daha pahalı olanından buldum. Şuan aynı anda 2 joystick bağlanıyor. Şimdilik sıkıntı yaşamadım. Aldığım buluetooth un resmini de attım. Pc içinDevamını Oku
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: Ürün harika tavsıye ederım maus ped içinde tskler
Tarih: 21 Eylül 2024

Yorum: hiç düşünmeden alın derim. oldukça kaliteli . orjinallerine daha büyük rakamlara vermeye gerek yok.
İsim: H** G**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: güzel bir sıkınıtısı yok
İsim: M** S**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: Beklediğimin çok üzerinde yorumlara güvenerek aldım ve fiyatının gayet üzerinde bir ürün malzeme kalitesi olsun kullanım olsun her şeyiyle on numara bir ürün teşekkürler.
İsim: M** K**
Tarih: 16 Eylül 2024

Yorum: cok guzel bir ürun. tv baglanmiuor denmis sorucevaplarda ama bluetoot la baglandik.alacaklarin bilgisi olsun. kaliteli bir ürün simdilik
İsim: Ş** Ü**
Tarih: 15 Eylül 2024

Yorum: Kollar gayet kaliteli. Bilgisayarda ekstra programa ihtiyaç duymadan kullanabiliyorum.
İsim: B** C**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kol cidden paranın hakkını veriyor Fc24 de ayar yapmadan direk girebildim..
İsim: T** Ş**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ve kaliteli ben bu kadar beklemiyordum titreşim hoparlörü gerçekten çok iyi bu özelliklerin olacağını hiç düşünmemiştim en sondaki fotoğrafta parmağımla göstermiş olduğum yerde mause özelliği bile var alacak arkadaşlar hiç düşünmesin alsın bu ürünün aynısını izmirde sordum tanesine 1000 TL fiyat çekti belki o satıcı yüksek fiyat çeDevamını Oku
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: ben telefona bagladığımda direk calışmadı uygulama indirmek zorunda kaldım bence mükemmel bir şey tavsiye ederim fiyat performans olarak kabul edilebilir
İsim: G** D**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Ürün tek kelimeyle harika alacak arkadaşlara özelliklerini söylüyorum Üst kısımda mouse özelliği var mouse olarak kullanabiliyorsunuz o alanı bu gamepadi alırken öyle birşey yok diyordum. Titreşim özelliği var fc 24 ETS forza gibi oyunlarda titreşim özelliği çok iyi hissediyorsunuz malzeme kaliteside beni tatmin etti bu fiyata böyle bir gamepad alDevamını Oku
Tarih: 05 Eylül 2024

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Sıkça Sorulan Sorular

Soru: fc24 uyumlumu
Cevap: Merhaba uyumludur

Soru: merhaba 2 konsol mu geliyor
Cevap: Merhaba evet iki adet geliyor

Soru: tv uyumlumudur
Cevap: Merhaba hayır uyumlu değil

Soru: şarjlı mı ?
Cevap: Evet şarjlı

Soru: 2 adet mi gönderiyorsunuz. not 9 pro telefona bağlanır mı
Cevap: Merhaba iki adet gönderiyoruz Bluetooth üzerinden uyum sağlar

Soru: 2 adet mi geliyor ve Bluetooth özelliğiyle telefona bağlanıyor mu
Cevap: Evet iki adet geliyor Bluetooth üzerinden telefona bağlanır

Soru: Bağlantı veya tuş atama için uygulama gerekli mi
Cevap: Hayır gerekli değil

Soru: merhaba mi box tv kutusuna uyumlumudur
Cevap: Merhaba uyumlu değil

Soru: İKİ KİŞİ PES 24 OYNİYABİLİRMİYİM
Cevap: Merhaba evet tanıyabilir

Soru: Xbox cihazlara bağlanır mı acaba?
Cevap: Merhaba hayır

Soru: ikisi aynı anda kablosuz olarak bilgisayara bağlanırmı
Cevap: Merhaba evet bağlanır

Soru: merhaba 2 tane alirsam laptola baglayib 2 kisilik pes oynamak mumkunmu ?
Cevap: Merhaba iki adet bağlayıp iki kişi oynayabilirsiniz

Soru: Kablosuz Bluetooth ile masaüstü pc olur mu?
Cevap: Merhaba bilgisayarınızda Bluetooth özelliği varsa bağlanır yoksa kablolu kullanabilirsiniz

Soru: usb dongle bağlantı var mı
Cevap: Merhaba evet var

Soru: Bilgisayara bağlamak için kabloları siz mi gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba evet biz gönderiyoruz

Soru: üzerindeki mikrofon ve touchpad çalışıyor mu ?
Cevap: Merhaba ikisi de çalışıyor

Soru: televizyon uyumlu
Cevap: Hayır uyumlu değil

Soru: Laptopda fc24 oynamak için uygun mudur
Cevap: Merhaba uygundur

Soru: bilgisayara kabloyla bağlamak için kablo geliyormu 2 adet
Cevap: Evet iki adet kablo geliyor

Soru: Bluetooth suz bilgisayara bağlayabiliyot muyuz kablosuz usb aparatı ile ?
Cevap: Usb aparatı yok Bluetooth üzerinden bağlan

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu Detaylı Fotoğraflar

Kablosuz Bilgisayar Oyun Kolu Wireless Joystick PC Laptop Tablet Mobile Playstation4 Uyumlu En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü