Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Cansu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
617
0
0
Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Satın Alır Mısınız?
Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Şu Anki Değeri 240.13 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Hakkında yaklaşık 593 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Detaylı Açıklama

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Ürününün Satıcısı, Humaone Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 ürününü 240.13 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Kullanıcı Yorumları
240.13 Tl ye satışta olan Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
593 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Çok kaliteli ve rahat ben çok beğendim. Rahat etmek için bir beden büyük alın
İsim: e** h**
Tarih: 08 Kasım 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: HumaOne

Yorum: yüksek bel tam beden alabilirsiniz. kumaşı dokusu harika gerçekten yüzde 100 pamuk olduğu çok belli. diğer renklerini de alacağım. hızlı teslimat ve özenli paketleme için çok teşekkürler.
İsim: İ** k**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim,86 kiloyum 3xl aldım gayet güzel oldu.
İsim: **** ****
Tarih: 10 Şubat 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: 1.78 boy 67 kiloyum Xl beden aldım. İlk geldiğinde gözüme çok büyük göründü ama yıkama ve kurutma makinesine atınca çekti ve daha iyi oldu. Kumaşı yumuşacık ve çok rahat.
İsim: İ** Ç**
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: çok beğendim yaa bilmedigim bi marka olduğu için tereddüt etmiştim ama çok memnun kaldim 👍👍👍👍tavsiye ederim kendi bedeninizi alın
İsim: H** S**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: Yumuşacık
Tarih: 28 Ocak 2023
Beden: Beden:2XL

Yorum: Bir beden büyük alın diyenleri aldırmayın bedeninizi alın güzel beğendim
İsim: C** Ü**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: Bayıldığım bir ürün oldu. Pamuk olmasından dolayı tercih etmiştim ve pişman olmadım. Bedeninizi yada bir büyüğünü tercih edebilirsiniz.
İsim: N** S**
Tarih: 03 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Penyeleri muhteşem kaliteli.Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Ş** Ö**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: 85 kiloyum 3 xl aldım tam oldu pamuklu olduğu belli kulanirken ıslaklık hiç hissettirmiyor
İsim: h** b**
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Şahane ürün, güvenle kendi bedeninizi alabilirsiniz. Tam kalıp
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Çamaşır gerçekten güzel. Pamuklu olması çok iyi. Kullanmadan yorum yapmak istemedim. L bedenden başlıyor olması beni korkuttu acaba büyük gelir mi dedim ama tam iyi bedenim M ama L aldım. Elde yıkadım kuruttum ve denedim hemen. Dikiş yerleri sıkı görünüyor uzun vadede ne olur bilmiyorum. Ama yıkarken renk atmadı ve çekmedi. Makinede yıkanınca ne olDevamını Oku
İsim: E** S**
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürünün kumaşını beğendim. 68 kilo L beden aldım şuan tam oldu. Diğer yorumlardaki gibi çekme yaparsa bir beden büyük alınabilir. Kurutma mak. Atmayı düşünmüyorum bu yüzden. Ama genel olarak beğendim.
İsim: N** G**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: kaliteli ve yumuşacık ürünler
İsim: C** s**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Çok rahat bir ürün kardeşimede annemede aldım
İsim: N** y**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Kalitesi güzel. Xl aldım yıkayınca biraz küçüldü. Bu durumu göz önünde bulundurarak sipariş edin.
İsim: M** Y**
Tarih: 24 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel dokusu çok yumuşak tam bedeninizi alın
İsim: S** A**
Tarih: 02 Aralık 2022

Yorum: Cok rahat tavsiye ederim kendi bedeninizden bir beden kucuk alinabilir
İsim: H** V**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: Gayet güzel bir ürün çok beğendim yumuşacık bir penyesi var küçük hediye için de teşekkürler
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Kaliteli renkleri cok güzel begendim içinden haribo jelibon cıktı oglum cok sevindi cok tesekkür ederim ameliyat olacagım için büyük beden tercih ettim tam istediğim gibi
İsim: Ş** B**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: tam kalıp yumuşak
İsim: M** Ç** B**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: yeni geldi siparişim hediye için ayrıca teşekkür ederim çok güzel bir çorap anneme birde kendime aldım kargo paketlemeside güzeldi kumaşı güzel yumuşak pamuklu alınabilir rahatlıkla alabilirsiniz
İsim: M** D**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: cokkk iyiii kalitesi yumusacik
İsim: h** a**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: esnek dolgu söylendi ama hiç esnek değil XL giymeme rağmen XXL aldım küçük geldi hiç memnun kalmadım
İsim: S** ş**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Renkler kalite şahane annemede kendimede aldım, 3 kez sipariş verdim tam beden alabilirsiniz
İsim: A** T**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Gayet güzel ve tam bedenime oldu dokusu da çok güzel
İsim: Zeynep D.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Çok rahat ve kaliteli. Rahatlık için 1 beden büyük alın
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: kalitesi çok iyi 52 kilo L aldım zayıf olanlar için büyük olacaktır L beden 60 kilo civarına rahat olacaktır
İsim: G** K**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ben beğendim 27 haftalık hamileyim die xl aldım rahat oldu
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz güzel ürün
İsim: H** K**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 1.60 55 kilo
Cevap: Merhaba efendim, sizlere 'L' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Merhaba Efendim. Evet. Ürün yüksek beldir.

Soru: battal boy 4xl a eşit dimi birde
Cevap: Evet Efendim yaklaşık olarak öyledir.

Soru: 1.60 boy 84 kilo xL olur mu
Cevap: Merhaba efendim, sizlere '2XL' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: 165 53kg basen 90 hangi beden olur
Cevap: Merhaba efendim, sizlere 'L' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: ürün likralı mı
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz yüzde yüz organik pamuktan imal edilmiştir.

Soru: 1.68 1.69 boy 59 60 kilo için hangi beden olur

Soru: Ama sorun sizden kaynaklı ben ne yapabilirim etiketini söktükten sonra fark ettiysem?
Cevap: Etiketleri sökmeden kontrol etmeniz sizlerin sorumluluğudur efendim, maalesef bu konuda yapabileceğimiz farklı bir işlem yoktur. Fakat az önce belirttiğimiz gibi eksik ürününüz gönderilirken bir şekilde telafi etmeye çalışabiliriz.

Soru: merhabalar M bedeni varmı
Cevap: Merhaba efendim. Mağazamızda farklı ürünlerimizde M beden mevcuttur.

Soru: merhaba 1.68 boy 85 kilo için hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: Merhaba efendim, sizlere '2XL' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: kırmızı yerine siyah gönderir misiniz?
Cevap: Merhaba efendim, renk kombinasyonları sitede mevcuttur, hijyen sebebi ile isteğe bağlı renk değişimleri yapamıyoruz anlayışınız için teşekkürler.

Soru: Merhaba gerçekten %100 pamuklu değil mi bir de 168 boy 60 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhaba efendim ürünümüz yüzde yüz organik pamuktan imal edilmiştir. Sizlere L beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı tavsiye öncelikle tavsiye ederiz.

Soru: merhaba hangi kargoyla gönderim yapıyosunuz
Cevap: Merhaba efendim. 'Aras Kargo' ve 'Trendyol Ekspres Kargo' ile çalışmaktayız.

Soru: boy 169 kilo 110 kaç beden almalıyım.
Cevap: Merhaba efendim, sizlere '3XL' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: Pamuk- elastinmidir yoksa pamuk-likra?
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz %100 Organik pamuktan imal edilmiş olup sadece elastan kenarları %95 pamuk %5 elastan kullanılarak imal edilmiştir.

Soru: ben 105 kiloyum kaç beden almalıyım yüksek beden olacak
Cevap: Merhaba efendim, sizlere '3XL' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz.

Soru: hamileler için de uygun mudur
Cevap: Merhaba efendim. Evet uygundur.

Soru: 1.65 boy 47 kilo hangi beden almayalım
Cevap: Merhaba efendim, sizlere 'M' beden önerebiliriz. Fakat normalde kullandığınız bedeni almanızı öncelikli olarak tavsiye ederiz. Mağazamızda bulunan bikini model ürünlerimizde M beden mevcuttur.

Soru: merhaba ben yüksek bel bato yani yan taraflari kalin istedim ama aciklamada silip yaziyor neden
Cevap: Merhaba efendim. Ürünümüz Slip kesim olduğu için ek özelliklerde bu şekilde iletilmiştir. Ürünümüz orta yükseklikte bele sahiptir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürün S beden biri için uygun değil mi?
Cevap: Merhaba efendim. S beden için önerebileceğimiz modellerimiz mağazamızda 'Bikini' kalıp olarak mevcuttur. İnceleyerek ulaşabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 Detaylı Fotoğraflar

Kadın %100 Pamuk 5'li Yüksek Bel Fitilli Külot Taş, Vizon, Bordo Bt2-a9 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü