Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Meltem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
574
0
0
Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Şu Andaki Değeri 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Hakkında yaklaşık 183 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Detaylı Açıklama

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Ürününün Satıcısı, Tight Lady Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört ürününü 199.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Kullanıcı Geri Bildirimleri
199.9 Tl ye satışta olan Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
183 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: tam beden alın. çok güzel bir ürün
İsim: Y** A**
Tarih: 02 Mayıs 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Serüven

Yorum: M beden aldım harika
İsim: C** V**
Tarih: 05 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: rengi çok güzel ve canlı. çok rahat ben bir beden büyük aldım.
İsim: Y** G**
Tarih: 06 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Çox beyendim🥰Tekrar başqa renglerinide alacsm.Boy .1.70kilom 82 XXL
İsim: **** ****
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Güzel beğendim
İsim: S** S**
Tarih: 29 Aralık 2023
Beden: Boy:63cm

Yorum: merhaba çok güzel bir rengi var aynı resimdeki gibi. x large girmeme rağmen large beden aldım tam oldu bir beden küçük alabilirsiniz. daha önce farklı renklerini de almıştım fiyatına göre gayet uygun
İsim: N** B**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: çok begendim diğer renklerini de alacağım rahatlıkla kendi bedeninizi alın
İsim: Ö** K**
Tarih: 10 Temmuz 2024

Yorum: ürünün rengi aynı görüldüğü gibi. Ben bedeni kullanici yorumlarına uyup 1 beden büyük aldım ama büyük ve uzun oldu kendi bedenimi alsam daha iyi olurmuş ama yazlık tişört diye iade etmeyecegim salaş tarz kullanirim
İsim: D** U**
Tarih: 10 Haziran 2024

Yorum: cok güzel yumusacık😊
Tarih: 02 Temmuz 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Gerçekten çoook çook iyi bedennde harika kalıp duruş renk kumaş herşey çok iyi
İsim: L** E**
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: bayıldım yaz için çok güzel rahat yumuşacık.
İsim: N** S**
Tarih: 29 Haziran 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel beğendim.2 rengini almıştım.ama diğer renklerinide alıcam.normalde xl beden giyiyorum fakat xxl aldım tam oldu bir beden büyük almanızı tavsiye ederim 💋
İsim: B** K**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kumaşı çok iyi yumuşacık kargo hızlı, paketleme özenliydi
İsim: Z** B**
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok beğendim tamda istediğim gibi oldu kesinlikle alınmalı👍
İsim: N** Ü**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Çok tarzzzzzzzz
İsim: N** T**

Yorum: ÇOK ŞIK
İsim: R** G** K**
Beden: Beden:3XL

Yorum: Cok guzel rengi ayni gorseldeki gibi cok canli
İsim: S** k** ç**

Yorum: Rengi çok güzel kumaşı ayrıca güzel tam beden alın
İsim: S** S**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Güzel fena değil
İsim: N** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Okadar güzelmiş ki sonrasında başka renklerinden de aldım. Tam beden aldım
İsim: Ş** H**

Yorum: güzel koltuk altları biraz daha açık olabilir di ek parça fazla kapatmış

Yorum: Gayet şık fiyat uygun
İsim: b** g**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: çok çok memnunum 140 kiloyum 3 xl bana bile güzel oldu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim
İsim: Z** T**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: çok şık tavsiye ederim
İsim: F** G** Ö**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel bir ürün aynen resimde görüldüğü gibi kendi bedeninizi alın. diğer renklerinden de alacagim.
İsim: S** Z**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel mutlaka alınmalı .kendi bedeninizi seçenbilirsiniz.
İsim: ZELİHA Ç.
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: fena değil
İsim: A** Ç**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: gayet iyi iki renk almıştım başka renklerini de alacağım kendi bedeni oluyor insanın teşekkürler 👍🏽
İsim: S** T**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ürün görseldekinin aynısı geldi çok güzel tam bedeninizi alın ben çok beğendim fiyat performans ürünü
İsim: S** A**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: ürün güzel bı ürün ama ben bir L birde s istemiştim ikisinide s göndermişler
İsim: g** Ö**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Sıkça Sorulan Sorular

Soru: crop tarzın da mi kısamı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürün Crop değildir, keyifli alışverişler dileriz 🤗🤗

Soru: kol altı cok belli ediyor mu
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün koltuk altında ilave ek parçası vardır bu yüzden koltuk altına çok fazla göstermemektedir, keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗🤗🤗

Soru: fotoğraflarfa göründüğü gibi mi? yani kol kısmı açık mı ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünün modeli fotoğrafta görüldüğü gibi birebir aynıdır. ilginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🤗❤

Soru: Merhaba 163 kilo 73 kac beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: boyum 164 kilom 84 kac beden almaliyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, ürünlerimiz tam kalıptır ve kumaşı yüksek kalite standartlarındadır, yıkama sonrası herhangi bir çekme yada renk verme gibi olumsuz bir durum yoktur bu sebepten kendi bedeninizi tercih etmenizi öneriyoruz. Keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz🙏🥰🌺 💝

Soru: 160 boy 85 kg hangi beden uygun??

Soru: boy 163 kilo 81 beden uygun

Soru: salam manken üstündəki hansı bedendir?? boy 170 kilo 72 hansı beden uyğun olar??
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz. XL beden sizin için tam olacaktır. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler ve sağlıklı günler dileriz

Soru: 3xl kaç kg ya uygun acaba

Soru: 1.70biy kilo 70 kaç beden olur

Soru: 107 kiloy kaç beden almam gerekir

Soru: merhaba boy 153 kilo 85 kaç beden Uygun acaba

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört Ürünün Detaylı Resimleri

Kadın %100 Pamuk Turuncu Vatka Görünümlü Koltuk Altı Parçalı Yarasa Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü