Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Satın Alır Mısınız ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
597
0
0
Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Alınmaya Değer Mi?
Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Şu Andaki Fiyatı 89.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Hakkında yaklaşık 98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Ürün Bilgisi

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Ürününün Satıcısı, MEGOMEL Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot ürününü 89.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Son Yorumlar
89.9 Tl ye satışta olan Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
98 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: biraz dar bir beden büyük alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: MEGOMEL

Yorum: bedenler biraz kucuk gibi ben bi beden büyük tercih ettim ama likralı da aynı zamanda
İsim: Z** O**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Çok güzel ilk kez çok zayıf biri olarak tam olan bir dikişsiz külot buldum
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: bayıldım çok iyidi herkes alabilir
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Ürünler bence harika ben çok beğendim kötü yorum yapanları hiç anlamıyorum tereddütsüz alın
İsim: Gamzenur A.
Tarih: 13 Temmuz 2024
Beden: Boy:169cm

Yorum: cok rahatttt abiyelerin altına rahatlıkla giyilir
İsim: S** C**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok kaliteli çok beğendim, teşekkürler
İsim: G** N** Y**
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok rahat kendi bedeninizi alın izinin belli olmasını istemediğim çamaşırlarda kullanıyorum
İsim: G** A**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel tam istediğim gibi tam bedeninizi alın ben Large beden aldım
İsim: C** S** A**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: PENTİ KALİTESİNDE ÇOK GÜZEL
İsim: Ş** E**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Güzel beğendim sadece ben s benden aldım keşke m alsaydım tam olurdu teşekkür ederim
İsim: E** A**
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Beğendim güzel geldi
İsim: T** C**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: teşekkür ederim
İsim: S** A**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Fiyatına göre iyi yumuşacık kumaşı. Çok beğendim ama ortasında ek bir şey bekledim. Diğer lazer çamaşırlarda görmüştüm. Onun dışında bu fiyata iyi sayılır. Büyük beden aldım XL. bol olu ama aşırı değil, rahat oldu giyilir
İsim: c** ö**
Tarih: 14 Haziran 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: rahat ve esnek. kullanışlı bir kumaşı var. tavsiye ederim.
Tarih: 25 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: ürün çok kaliteli begendim
İsim: B** h**
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok rahat iz belli etmiyor
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: ağ kısmında normalde pamuklu bir kısım olur ama bunda yok maalesef paketi açtığım için de iade olmuyor çok sağlıksız bence, alınmamalı
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: çok güzeldi teşekkürler
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: Ürün güzel beğendim esnek kumaşı var kalitesi normal bu fiyata ideal ürünler alınabilir :)
İsim: G** E**
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: hatikaaaaaa
İsim: F** C**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: kullanışlı
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: güzel ben beğendim
İsim: H** S**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli ve hızlı geldi beğendim
İsim: n** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: kargo çok hızlı geldi, kaliteli görünüyor ama bedenler küçük gibi ama likralı
İsim: Ö** A**
Tarih: 26 Mayıs 2024

Yorum: iyi duruyor paketi açtığımda 2XL yazıyordu korktum ama herhangi bir sorun olmadı.🤌🏻
İsim: P** G**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: güzel kullanışlı
İsim: B** G**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: kilot kucuk geldi, beyemendim kendi bedenen buyuk almaga tevsiye ederem
İsim: O** G**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: yani rahat ama araya giriyor.. ve bence kalibi genis l bedenim l aldim fakat bol biraz belkide ondan tanga formuna dönüşüyor..bence bir beden küçük alın zaten oldukca esnek... bu arada terletme fazla yapmiyor sans verilebilir...
İsim: n** g**
Tarih: 04 Eylül 2024

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Merak Edilenler Neler?

Soru: likralı mı ...
Cevap: Evet efendim

Soru: pamuk oranı nedir
Cevap: %70 efendim

Soru: 152 boy 43 kg hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim S beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: Üç siyah set varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: Ürün yüksek bel mi? 1.62 63 kg beden öneriniz?
Cevap: Merhabalar efendim L beden uygundur tam yüksek bel değildir dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: silikon bandı var mı kaymaması için bel kısmında
Cevap: Yok efendim

Soru: Merhaba , 2xl kaç kilo beden için uygundur?
Cevap: Boy kilo nedir efendim

Soru: kardeşim için alıcam basen 106 hangi beden önerirsiniz boy:1,62 kilo:63
Cevap: Merhabalar efendim L beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: 160 boy 50 kg kaç beden olur
Cevap: Merhabalar efendim S beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: Marhaba beyaz pantalonlar için rahatlıqla kullanıma müsaiy mı?
Cevap: Müsait efendim beyaz olanı kullanabilirsiniz

Soru: Slm açıklamalarda renk siyah yazıyor ama görselde üç rengi de var üçlü paket olduğu için üç renkte gelecek mi yoksa tek renk mi
Cevap: Üç renk gelicek efendim

Soru: yüksek bel mi
Cevap: Normal bel efendim

Soru: gebeyim de ben. 80 kiloya hangi beden uygundur
Cevap: Merhabalar efendim 2XL beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: 160 boy 72 kg için hangi beden olur
Cevap: Merhabalar efendim XL beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: Yıkama durumu nasıl 30 derece de mi
Cevap: Evete efendim

Soru: bej rengi,iç gösteren bi elbise için izi belli olmasın diye almak istiyorum belli olur mu alttan
Cevap: İz belli etmez efendim

Soru: m meden ne zaman gelir
Cevap: Bu hafta gelicek efendim

Soru: 166 boy 65 kilo l ve m arasında kararsız kaldım hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar efendim M beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Soru: m beden ne zaman gelir
Cevap: Bu hafta gelicek efendim

Soru: 168 boy 63 kilo için hangi beden uygun?
Cevap: Merhabalar efendim L beden uygundur dilerseniz yorumlara bakarak oradanda karar verebilirsiniz Saglıklı günler dileriz 🙏

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot Ürün Resimleri

Kadın 3'lü Dikişsiz Lazer Kesim İz Yapmaz Likralı Bikini Slip Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü