Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Şu Anki Satış Fiyatı 267.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Hakkında yaklaşık 308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Teknik Açıklamalar

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Ürününün Satıcısı, Pierre Cardin Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip ürününü 267.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Hakkında Yapılan Yorumlar
267.9 Tl ye satışta olan Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
308 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: çok güzel teşekkürler ☺, bende bir beden büyük tercih ettim, daha uygun oldu hediye için çok teşekkür ederim
İsim: B** T**
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Beden:42
Satıcı: Pierre Cardin Kadın İç Giyim

Yorum: kaliteli ve güzel, bir beden büyük aldım. Ayrıca hediye külot bırakılmış teşekkürler 😊
İsim: d** a**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Pierre cardin iç çamaşırlarına bayılıyorum, tavsiye ederim. Bir beden büyük alırsanız daha rahat olabilir.
İsim: N** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2022
Satıcı: Pierre Cardin Lingerie

Yorum: Ürün çok kaliteli bir beden büyük alınabilir hediye için teşekkürler
İsim: A** S**
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Bedenler çok dar, 2 değil 3-4 beden büyük alınmalı. Onun haricinde kumaş kalitesi çok çok iyi. Kargo hızlıydı. Satıcıya hediyesinden dolayı çok teşekkür ederim ama üzülerek iade
İsim: C** T**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: Normalde 34 beden olmama rağmen 36 bedeni anca oldu. Kalıbı tam bir beden 1 beden küçük. Tüm çamaşır markaları içinde modelini duruşunu en çok beğendiğim marka bu oldu. Düşük bel ve kumaşının kalitesi de harika. Ama dar pantolonlardan çamaşır izi belli olur bunu da belirteyim.
İsim: **** ****
Tarih: 21 Kasım 2023
Beden: Beden:36

Yorum: yumuşacık harika ürünler
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Harika bir ürün bir yıldır kullanıyorum bana mısın demedi. Tam beden almanızı öneririm. Fotoğrafta ojeyi ölçeklendirebilmeniz için ekliyorum.
İsim: U** c** g**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Çok beğendim bir beden büyük alınabilir Hediye için teşekkürler
İsim: Evin K. y.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Normal bedeninizden bir beden büyük almalısınız. Küçük diğer kesimlere göre.
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Boy:65cm

Yorum: Mükemmel , 54 kg yim ve S beden tam oldu
İsim: B** İ** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Ürün güzel beğendim.Hediyeniz için teşekkür ederim.
İsim: N** K**
Beden: 05 Eylül 2024

Yorum: Kalitesi çok güzel.Yorumlara bakarak 1 beden büyük aldım fakat tam bedende alınabilirmiş.Hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: Gülsüm Y. D.
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yıllardır aynı marka modeli alıyorum çok kaliteli ve güzel gerçekten. Satıcıya çok teşekkür ederim yanında 2 adet hediye çamaşır göndermiş.
İsim: G** A**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: esim cok memnun
İsim: A** İ**
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: Baya kaliteli
İsim: S** T**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Yumuşacık, kalitesi çok iyi uzun yıllardır kullandığım marka..satıcıya teşekkürler, hediye için de ayrıca çok teşekkür ederim.
İsim: M** G**
Beden: 14 Eylül 2024

Yorum: guzel tam beden alin
İsim: F** E**
Tarih: 17 Ocak 2023
Beden: Beden:44

Yorum: 36 beden aldım tam istediğim gibi geldi kaliteli. hediyeniz için çok teşekkür ederim☺
İsim: E** A**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Tam beden alabilirsiniz hediye için teşekkürler
İsim: B** Ç**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: begendim ama bi tik kucuk gibi bir beden buyuk alabilirmisim
İsim: a** i**
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: Yumuşacık çok kaliteli
İsim: G** Ö**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: kendi bedeninizde alın. gayet güzel iç çamaşırları.
İsim: Ç** Y**
Tarih: 19 Eylül 2021
Beden: Beden:34

Yorum: çok güzel.yorumlara bakarak bir beden büyük almıştım ama hiç gerek yokmuş. ama iade ile uğraşmıycam.hediyeniz içinde çok teşekkür ederim.
İsim: A** Ö**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Bir beden büyük alınabilir. Mükemmel rahat. Hediyeniz siparişimden güzel, teşekkürler 🙏
İsim: K** B**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok güzel, çok rahat ama kesinlikle 1 beden büyük alınmalı.
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:44

Yorum: Çok güzel çok teşekkürler. Bu markanın kalıbı dar oldugu için bir beden büyük aldım. Ürünle birlikte hediye göndermişler çok teşekkürler.
İsim: M** Y**
Tarih: 25 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: daha önce kullandığım bir ürün tam beden alabilirsiniz.hediye içinde ayrıca teşekkür ediyorum
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: kalıp dar .en az 2 beden büyük alınabilir. Rahat giymek isteyen varsa.kaliteli.
İsim: A** D**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: Güzel kullanışlı
İsim: Y** A**
Tarih: 01 Eylül 2024

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Merak Edilen Konular

Soru: nezamankargolanır
Cevap: Merhaba, bugün kargolanacaktır.

Soru: Kutulu ürünmü?
Cevap: Merhaba, Ürün kutusuz bir üründür.

Soru: ürün düşük belmidir
Cevap: Merhaba, ürünümüz normal bel bir modeldir.

Soru: 38 beden gelir mi
Cevap: Merhaba ürünlerimiz kampanya dahilinde ilerlediğinden dolayı stoklarda sıklıkla değişkenlik göstermekte dilerseniz ürünü favorilerinize ekleyerek güncel stok durumundan haberdar olabilirsiniz

Soru: xxl kac bedendir
Cevap: Merhaba, xxl bel ve bedene göre değişim gösterir XXL -56 Bedene denk gelmektedir.

Soru: merhaba 38 beden mideummu
Cevap: Merhaba s beden efendim

Soru: lazer kesim mi
Cevap: Merhaba , Ürünümüz lazer kesim değildir fakat , Kullanıcıya rahatsızlık vermemesi için etiket kısmında soğuk baskı kullanılmaktadır. Pierre Cardin 2050 paket slip modeli doğal içeriği, yüksek pamuklu yapısı ve günlük kullanımda hareketi kısıtlamayan kalıbıyla kullanım konforu sunmaktadır. Elastik kumaşı vücudu tamamen sarmaktadır.

Soru: 36 bedeni gelecek mi
Cevap: Merhaba efendim gelecek bayramdan sonra stoklar güncellenecek efendim

Soru: Merhaba yüzde kaç pamuklu?
Cevap: Merhaba ürün açıklamasında kumaş içeriği daha detaylı görebilirsiniz efendim

Soru: merhaba bikini slip kilot ile basic brief kilot arasında ne gibi bı fark var acaba ben sürekli bikini slip alıyorum ama siyahda 44 beden yok
Cevap: Merhaba model farklıdır efendim

Soru: 2050 ile 2057 kodlu ürünlerin farkı ne acaba
Cevap: Merhaba model farkıdır 2057 bato tarzında biraz daha yüksek bel

Soru: Ürünün ağ kısmı pamuk mu
Cevap: Merhaba ürün detaylarına göz atabilirsiniz efendim

Soru: 1.70 boy 120.kiloyum 46 beden uyarmi
Cevap: Merhaba, kalça ölçülerinizi rica edebilirmiyim.

Soru: Merhaba, kalıbı dar mı normal kalıp mı? Yorumlarda büyük beden alın yazılmış hep.
Cevap: merhaba efendim bir beden büyük alınması önerilir

Soru: Merhaba tüm paket içeriğin siyah olması için hangi ürünü satın almalıyım
Cevap: Merhaba efendim görsellerde komple siyah var siyah modeli seçmelisiniz efendim küs

Soru: hepsi siyah mı geliyor
Cevap: Merhaba efendim evet

Soru: merhaba bu urun sadece siyah mi?daha once sorulmus ama cevap olarak hem hepsi siyah hem de siuajlh beyaz ten denilmis.Ben hepsi siyah olsun istiyorun
Cevap: Merhaba efendim. Beyaz ve ten renkleri de mevcut. Bir paket set olarak siyah içermektedir.

Soru: neden fiyati bir anda bu kadar yükseltiyorsunuz bu haksızlık
Cevap: Merhaba, kampanyalar dahilinde satış yaptığımızdan fiyat sirkülasyonları görülmektedir. Dilerseniz ürünü favorilerime ekleyerek güncel fiyat ve stok bilgisinden haberdar olabilirsiniz.

Soru: paket içeriği karışık mı siyah mı tamamı. içerik kısmında siyah yazıyor hemen altında bir kac renk yazılmış
Cevap: Merhaba efendim siyah

Soru: farklı renk var mi pakette sadece siyah mı acaba
Cevap: Merhaba sadece siyah

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip Resim Ve Fotoğraflar

Kadın 5'li Ekonomik Paket Siyah 2050 No Show Pamuklu Bikini Slip En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü