Kadın 7-8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Alanlar Memnun Mu ?

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Güncel Satış Fiyatı 460.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Hakkında yaklaşık 47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Teknik Detaylar

RENK:füme siyah_x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN FAYDALARI_x000D_
Esneklik:4.0_x000D_
_x000D_
Harekete geçin! Özel tasarımıyla tüm hareketlerinize eşlik eder._x000D_
_x000D_
Teri dışarı atma özelliği:3.0_x000D_
_x000D_
Hızlı kuruyan ve nefes alan kumaşıyla antrenman esnasında kuru kalın! _x000D_
_x000D_
Opaklık:Var_x000D_
_x000D_
Gönül rahatlığıyla spor yapın! Esnediğinde bile iç göstermez._x000D_
_x000D_
_x000D_
ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ_x000D_
_x000D_
ÜRÜN BİLEŞİMİ:Ana kumaş: 13.0% Elastan, 87.0% Polyester_x000D_
_x000D_
KULLANICI TALİMATLARI:_x000D_
_x000D_
BAKIM TAVSİYESİ:İlk kullanımdan önce yıkayın.Benzer renklerle birlikte yıkayın._x000D_
_x000D_
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ_x000D_
spor seviyesi: başlangıç seviyesikemer çeşitleri: esnek kemerkesim: sıkılıkçift taraflı: çift taraflı değilcep: cepsizana bileşen: polyestertarz: düzcep sayısı: cepsizuzunluk türü: 7/8kemer yüksekliği: yüksek belsağlamlaştırılmış bölge: güçlendirilmiş alan yokhamilelik: gebeler için uygun değilultraviyole önleyici: UV korumasız_x000D_
_x000D_
TEKNİK BİLGİLER_x000D_
Antrenmanı bir de bu dar kesim fitness taytı ile deneyin! : Yoğun egzersizlerde bile rahat olun!Bu fitness taytı, vücudunuzu saran kesimiyle ne kadar zorlu olursa olsun her hareketinize uyum sağlar.Vücut şeklinizi ön plana çıkarmakla kalmaz:her hareketi kolaylıkla yapabilir, her yerde rahatlıkla spor yapabilirsiniz.Kavrama sağlayan yüksek belli tayt : Egzersiz sırasında yukarı doğru toplanmayan tayttan güzel ne olabilir?Rahat ve yüksek bel kemeri sayesinde bu tayt en zorlu hareketlerde bile belinizi doğru şekilde destekler.%100 nefes alabilen bileşenden üretilen, rahat fitness taytı : Boyu kısalttık, ama özellikleri azaltmadık:Bu taytın kumaşı, bileşeni sayesinde hem yumuşak dokulu, hem de nefes alan bir yapıya sahiptir.En yoğun antrenmanlarında bile şüphe götürmez rahatlık!Ürünler satılmadan önce mi test edilir? : Aynen öyle! Size memnuniyet ve güvenlik sağlamak için kumaşlarımızın %100'ü laboratuvarlarda sıkı testlerden geçirilmiştir. Kendi aramızda "İşkence Testleri" olarak adlandırdığımız renk dayanıklılığı, yıkamaya karşı dayanıklılık, terin dışarı atılması gibi testler uyguluyoruz. Ya sonra? Hepsi bu kadar mı? Hayır, henüz bitmedi. Sizin gibi sporcular da kıyafetlerimizi test ediyor. Sizi dinleyip görüşlerinizi analiz ediyoruz ve olması gereken değişiklikleri yapıyoruz. İşte, spor kıyafetiniz hazır! _x000D_
_x000D_

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Ürününün Satıcısı, Decathlon Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 ürününü 460.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Kullanıcı Değerlendirmeleri
460.0 Tl ye satışta olan Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
47 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Harika tayt. Bir tane sipariş verdim, arkasından bir tane daha. Kilo 63(doğumdan sonra) boy 165 S beden iyi oldu.
İsim: K** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Şubat 2024
Satıcı: DECATHLON

Yorum: Çok iyi ama bir beden büyük alınabilir
İsim: N** M**
Tarih: 10 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: harika bir tayt bir beden küçük tercih edebilirsiniz
İsim: Y** A**
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Aşırı aşırı rahat
İsim: R** Y**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: Esnek rahat kullanışlı bir ürün
İsim: G** D**
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: harika decathlon kalitesi tam beden alabilirsiniz
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Haziran 2023

Yorum: vücudu çok guzel toparlıyorum.muhtesem
İsim: **** ****
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Harika yumusacik
İsim: G** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: bugüne kadar giydiğim en rahat tayt, boyu da tam istediğim gibi oldu, boyum 1.60, bilegimin az üstünde durdu
İsim: C** P**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Esnek oldugu icin bir beden kücük aldım toparladı müthis❤‍🩹
İsim: A** A**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: urun cok rahat ancak ben ic gosterme konusunda emin olamadim. Ağ kismini da pek sevememedim. 1.73 90 kiloyum 'M aldim sıkı dursun diye ama L alsam da bol olurdu gibi. Bu yuzden mi ic gosteriyor bilmiyorum ama siz kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: a** t**
Tarih: 03 Kasım 2022

Yorum: Ürünün dokusu çok hoşuma gitti, tüp mide olduğum için zayıflıyorum diye M beden almıştım 79 kiloyum basenliyim, oldu yine de ama taytımı zorlamak istemiyorum sanırım bi 4-5 kilo sonra rahat rahat giyeceğim.
İsim: R** Ö**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Severek giyiyorum çok rahat 😌
Tarih: 11 Kasım 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: Biraz toz topluyor onun haricinde güzel bir ürün ama uzunu daha kaliteli ayrıca bir beden büyük alın normalde 38 giyiyordum 40 aldım
İsim: Z** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Harika tavsiye ediyorum
Tarih: 05 Mart 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: 2 YILDIZ VERİYORUM ÇÜNKÜ ÖZENSİZ BİR PAKET HATTA GİYİLMİŞ ÜRÜN DENENMİŞ NERDEN ANLADIM KATLANMAMIŞ BİLE NEYSE DEDİK, BAYA BİR ESNEK TAM BEDEN ALIN YADA SIKI OLSUN DERSENİZ BİR KÜÇÜK BEDENİ DE ALINABİLİR. BUNLARIN DIŞINDA SIKINTI YOK ÜRÜN İNCE İÇ GÖSTERİYOR DEMİŞLER GAYET GÜZEL RAHAT BİR KUMAŞI VAR İÇ FALAN GÖSTERMİYOR. SÖYLEYECEKLERİM BU KADAR.
İsim: Melike Ö.
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim hem toparlıyor
İsim: M** A**
Tarih: 26 Mayıs 2023

Yorum: Sevdim güzelçok kaliteli
İsim: T** T**
Tarih: 28 Temmuz 2024
Beden: Boy:187cm

Yorum: Tam beden kargo hızlı geldi ürün gayet güzel
İsim: H** Ü** G**
Tarih: 10 Şubat 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: 100 puan olsa 100 puanı hallediyor
İsim: Fatime Z. H.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü
İsim: E** G**
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir tayt alın aldırın
İsim: B** E**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Stoklamaya devam fiyat performans 10 numara 👍🏼
İsim: E** E**
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: sporda çok rahatım kullanımı güzel, kedim olduğu için çok fazla tüy topluyor malesef sadece
İsim: N** E** G** Ç**
Tarih: 13 Temmuz 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: Çok güzel
İsim: N** A**
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: begendik eyvallah
İsim: M** Y** K**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: esnek değil rahat olması için 1 beden büyük alınmalı
İsim: M** A**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Sert çok kumaşı sevmedim
İsim: A** S** ç**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzel ama iç gösteriyor çok az
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: yazıldığı gibi yüksek bir beli yok normal urın resımde armalı alakası yok ondada bilgini olsun, yumuşak ve rahat sadece bı para yada olsun o kadar
İsim: M** u**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: 178 boyundayım 80 kiloyum kaç beden almam lazım
Cevap: Merhaba sporsever, XL beden tercih edebilirsiniz. Sporla kalın!

Soru: Manken boyu nedir? 1.60 için boyu nerede olur?
Cevap: Merhaba sporsever, bilek ile diz arasında kalmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: toparlayicı özelliği var mı parlak mi mat mı
Cevap: Merhaba sporsever, bu taytın bazı ince dokunuşları var. Bileşeni sayesinde esnektir ve vücudun şeklini alır, bel kemeri geniş ve rahattır. Mat bir üründür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: S beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba sporsever, Trendyol mağazamız üzerinde ne yazık ki kısıtlı stok ve ürün modeli satışımız bulunmaktadır. Maalesef stok girişi ile ilgili net bilgi iletememekteyiz. Dilerseniz diğer ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: merhaba 153 boy, 50 kiloyum. kaç beden almam lazım ve selülitleri gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba sporsever, S beden tercih edebilirsiniz. Özel tasarımıyla tüm hareketlerinize eşlik eder. Esnediğinde bile iç göstermez. Sporla kalın!

Soru: merhaba efendim cep var mı tayt larda
Cevap: Merhaba sporsever, ürünün cebi bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Ürün toparlayıcı özelliği var mı?
Cevap: Merhaba sporsever, toparlayıcı özelliği bulunmamaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: Biraz toparlasın istiyorum o yüzden toparlayıcı özellik benim için çok önemli. Toparlayıcı mıdır?
Cevap: Merhaba sporsever, spor yaparken maksimum rahatlık sağlaması için tasarlanmıştır. Bileşeni sayesinde esnektir ve vücudun şeklini alır, bel kemeri geniş ve rahattır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: 160 boy 80 kg kaç beden alınır
Cevap: Merhaba sporsever, 2XL beden tercih edebilirsiniz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba S beden ne zaman stoğa gelir?
Cevap: Merhaba sporsever, Trendyol mağazamız üzerinde ne yazık ki kısıtlı stok ve ürün modeli satışımız bulunmaktadır. Maalesef stok girişi ile ilgili net bilgi iletememekteyiz. Dilerseniz diğer ürün modellerimizi inceleyebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sporla kalın! Spor Danışmanınız Eyşan.

Soru: merhaba 170 boy 64 kiloyum. hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Merhaba sporsever, M beden tercih edebilirsiniz. Sporla kalın!

Soru: Merhaba 150 cm 40 kg için xs olur mu?
Cevap: Merhaba sporsever, XS beden tercih edebilirsiniz. Sporla kalın!

Soru: manken uzerindeki beden nedir
Cevap: Merhaba sporsever, manken üzerindeki beden belirtilmemiştir. Size en uygun bedeni önerebilmemiz için yaş, boy ve kilo bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sporla kalın!

Soru: merhaba ben bir kaç ay önce bir tayt almistim etiketinde FCA 100 W CAPRI BLACK yazıyor item: 4215468 seri no: 000001825559 ürünü bir aydan fazladir hiç bir magazada bulamıyorum xl bedenini bu ürün o mu acaba değilse online olarak ne yazip bulabilirim bu bilgiyi yazincada cikmadi
Cevap: Merhaba Sporsever, Trendyol Decathlon mağazamızın arama butonuna 8614950 kodu yazarak aradığınız ürünü bulabilirsiniz. Sporla kalın!

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 Ürün Resimleri

Kadın 7/8 Fitness Taytı - Siyah - Fle 100 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü