Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Alınmaya Değer Mi

Gulizar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
913
0
0
Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Alanlar Memnun Mu?
Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Anlık Fiyatı 259.35 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Hakkında yaklaşık 1009 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Ürün Açıklaması

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Ürününün Satıcısı, Dominant Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 ürününü 259.35 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Ürün Hakkındaki Yorumlar
259.35 Tl ye satışta olan Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1009 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: yumusak rahat 55 kilo m beden
İsim: Ç** D**
Tarih: 28 Ocak 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Dominant

Yorum: Paketleme çok güzeldi ve yanındaki hediyesi için de teşekkür ederiz. Ürün göründüğü gibi gayet güzel ve kaliteli m beden tercih ettim ve güzel oldu tereddütsüz alabilirsiniz.
İsim: S** K**
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: çok çok güzel tam beden alın
İsim: E** D**
Tarih: 21 Aralık 2022
Beden: Beden:S

Yorum: 1 beden büyük almakta fayda var onun dışunda lastikleri dokusu gayet güzel
İsim: Z** Z**
Tarih: 18 Kasım 2022

Yorum: bir beden buyuk alina bilir.hediyye icin tesekkurler
İsim: E** B**
Tarih: 07 Aralık 2021

Yorum: İkinci ürün alışım kaliteli ve çok güzel tam beden
İsim: B** S**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: hızlı kargo hediyeniz için teşekkürler rahat bedeninizi alabilirsiniz ama geniş ve dahada rahat isterseniz bi beden büyük alabilirsiniz kumaşını da beğendim alınır
İsim: K** D**
Tarih: 09 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeni alın, 50 kg, 90 kalça, bel 67, 164 boy, M beden aldım teşekkürler
İsim: G** Ü**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: super on numara
İsim: S** S**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık ve kaliteli bence bir beden büyük almak çok daha mantıklı.
İsim: N** B**
Tarih: 19 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Rahat yumuşak tavsiye ediyorum
İsim: b** b**
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: çok beğendim iyiki almışım kumaşı da kalitesi de çok güzel rahatlıkla alabilirsiniz 50 kiloyum m aldım yıkanınca çekme falan olur mu bilmiyorum
İsim: **** ****
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Mutlaka 1 beden büyük alın, inanılmaz güzeller. Kumaşı yumuşacık, renkleri şahane👍
İsim: D** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Aralık 2022

Yorum: çok güzel yumuşacık kargo hızlı teşekürler
İsim: D** s**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Hepsi yumuşacık çok beğendim
İsim: s** ş**
Tarih: 20 Aralık 2022

Yorum: Bir beden büyük alın hatta iki beden büyükte alabilirsiniz 163 boy 57 kiloyum bir tık simit bölgem var m beden aldım ama rahat olmadı dar oldu
İsim: H** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Tam beden aldım oldu hediye için çok teşekkürler güzel paketlenmişti
İsim: E** V**
Tarih: 14 Aralık 2022

Yorum: kucuk oluyor 2 beden buyuk alin
İsim: Z** Ç**
Tarih: 27 Ocak 2023

Yorum: o kadar tatlılar ki anlatamam iyimi almışım bir beden büyük aldım 🌺🌺🌺
İsim: G** Y**
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Çok kullanışlı ve rahat bir ürün tam beden alabilirsiniz
İsim: M** D**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Dedikleri gibi 1 beden büyük aldım güzel geldi
İsim: E** B** S**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Yumuşacık ve insanın modunu yükselten bir eşy bence gününe göre seçmek :))
İsim: M** M** T**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Ben çok beğendim yerini duruşunu alınmalı. Tam bedeninizi tercih edin küçük soylemeyın.
İsim: r** F**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Rengi ve modeliyle çok tatlılar tam beden alabilirsiniz
İsim: E** S**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Çok sağlam tam beden alabilirsiniz
İsim: b** k**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Tam beden alınabilir
İsim: S** C**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Kızım İçin aldım çok çabuk elimize ulaştı fiyat kalite uygun hediye sabunlar kırımızı kese içinde gelmesi çok hoştu teşekkür ederim
İsim: h** s**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: kendi bedeninizi almanızı tavsiye ederim ,hediye için teşekkürler:)
İsim: B** Y**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: beyendim sadece biraz buyuk beden alın yarım size gibi😐ki yok
İsim: A** P**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: çok güzel kızıma aldım çok beğendi.küçük hediye içinde teşekkürler
İsim: H** E**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: tahmini kac qram
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, tam olarak sorduğunuz 1 adetin gramıysa tahmini gramı 23-25 gram efendim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: yüzde kaç pamuk?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, oranı %95Pamuk %5Likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: merhabalar polyester içeriyor mu etiket bilgisi var mı tşk
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, 5 adet düz renklerin oranı %95Pamuk %5Likralı 2 adet melanj renkler %65Pamuk %30Polyester %5likralı yumuşak dokuya sahip bir kumaştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: hangi kargoya veriyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Trendyol ekspress ve Sürat kargo ile gönderim sağlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Lastikleri sıkı mı?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, normal lastik efendim çok sıkı değil. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 7 külot dan istediğiniz renkleri gönderir misiniz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, görselde ki ürün birebir gönderilir efendim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: L bedenin kilo aralığını ogrenebilirmiyim
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: Merhaba iade yapabiliyor muyuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, paketi açılmış ürünler iade kabul edilmemektedir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba 61 kiloyum l olurmu nasl kumaşı
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: 168 boy kilo 80 kaç beden tercih edilmeli
Cevap: Merhaba, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Soru: Yakın zamanda indirime girer mi?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, yakın zamanda indirim yok efendim.

Soru: Merhaba ben kendi bedenimi bilmiyorum çamaşırları standart giyiyorum. 64 kiloyum bana öneriniz nedir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bedenlerimiz tam kalıptır, kendi bedeninizi satın alabilirsiniz. Kg boy endeksi her kişide farklı olacağı için bir öneride bulanamıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: merhaba kilom 84 boyum 170 basen 115 bana L olur mu

Soru: Merhaba bikini boy derken yani ne dusuk bel nede yuksek belmi diyorsunuz
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, evet efendim normal bel.

Soru: Diğer ürünlerinizde paket içeriği %95 pamuk grimelanj içeriği %65 pamuk diye yazıyor. Grimelanj nedir ve bu ürünün melanj içeriği nedir?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, melanj polyesterdir efendim kumaş oranı %60Pamuk %35Polyester %5likra karışımlıdır.

Soru: Ne zaman indirime girer?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, şu an net bir tarih veremiyoruz efendim, ürünü favorilerinize eklerseniz bildirim olarak size iletilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: mrb XL yok mu ?
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, maalesef yok efendim, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı mutlu günler dileriz.

Soru: yurtiçi ile gönderim yapacaksanjz alicam
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, satın aldıktan sonra sipariş üzerinden bize yazarsanız yardımcı olalım. Yurtiçi kargo ile gönderim yapabiliriz.

Soru: 1.68 58 kilo m , L hangisi olur bazıları bi beden büyük alın yazmıs ama
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, bu modelimiz tek beden M kaldı efendim, bizim önerimiz de M bedendir.

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 Ürün Görselleri

Kadın 7 Gün Çok Renkli Pamuklu Likralı Külot7'li Paket 37000-237 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü