Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Yasemin

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
284
0
0
Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 En Düşük Fiyat Nerede?
Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Şu Anki Satış Fiyatı 298.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Hakkında yaklaşık 462 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Ürün Tanıtımı

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Ürününün Satıcısı, Olalook Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 ürününü 298.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Ürün Hakkındaki Yorumlar
298.9 Tl ye satışta olan Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
462 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok rahat bir elbise Tam beden alınabilir
İsim: P** G** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Temmuz 2023
Satıcı: Trendyol - Olalook

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: M** D**
Tarih: 17 Haziran 2023
Beden: Boy:163cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Çok güzel tam beden alınabilir
İsim: m** ö**
Tarih: 01 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** A**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: üründen memnun kaldım.rahat,güzel,spor çok çok beğendim.elime 1 günde ulaştı.normalde m giyiyorum.l/xl aldim daha iyi oldu.tavsiye edilir.hayirli kazanclar🎊
İsim: H** Ş**
Tarih: 27 Haziran 2023

Yorum: Rengi güzel mankendeki gibi durmasını istiyorsanız büyük bedenini almanızı tavsiye ederim.
İsim: **** ****
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Beden:S/M

Yorum: Kalitesi gerçekten mükemmel ama yeni doğum yaptığım için ister istemez beden değişimi yaşadım bu yüzden bedenimi tutturamadım iade edicem ama gerçekten her konuda mükemmeldi kıyafet kargo teslimat hızı efsanesiniz hizmetiniz için teşekkür ederiz
İsim: B** A**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: terettut ederek siparis verdim bedebden dolayi.lxl aldim dokumlu salas oldu.bayildim.penyesi ince ve yumusacik.
İsim: N** Ç**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:L/XL

Yorum: Bir beden büyük aldım güzel oldu. Kumaşınıda beğendim
İsim: V** ö**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: rengi canlı acı kahve. penyesi güzel. kalıbı çok aşıro oversize değil. 1.65 boy 55 kg s.m beden aldım gayet iyi oldu kolları dökümlü durmuyo beden olarak istediğim salaşlıkta oldu içinde kaybolacak kadar bol değil.
İsim: S** Ö**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: L-XL söylemiştim S-M yazıyordu gelenin etiketinde, hangisi doğru bilmiyorum ama üzerime tam oturdu çok iyi durdu, bedenine dair ne yazık ki bir yorum yapamayacağım. Çok rahat, günlük kullanıma uygun, giy çık bir elbise.
İsim: Ç** N** K**
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: Oversize bir elbise.İç göstermiyor tam bir giy çık elbisesi.
İsim: Ö** C** E**
Tarih: 10 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Çok güzel çok rahat ben daha da bol olsun diye büyük beden aldım
İsim: H** K**
Tarih: 02 Temmuz 2023

Yorum: güzel kullanışlı ancak M beden giyiyorsanız xl alın.
İsim: S** F** K**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Çok beğendim incecik efil efil pamuklu bir kumaş , bende normal durdu bir beden büyük alsam salaş durur
İsim: P** K**
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Giy çık ütün
İsim: S** Ö**
Beden: 14 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmelll. Rahatına düşkün bir insan olarak bayıldım kumaşı çok rahat yakmayan kumaş . 60 kiloyum XL aldım tam bol salaş bir elbise oldu . Uzunluğu da ayak bileklerime kadar . Düşünmeden alın
İsim: G** G**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: güzel bir elbise
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: kumaş çok kalın ve kötü iade maalesef
İsim: G** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok hoşuma gitti ,çok rahat ve serin tutuyor. Tavsiye ederim.
İsim: E** H**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: rengi bedeni cok güzel...
İsim: Oya T.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Çok rahat
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Kumaşı dokusu güzel ama çok büyük olduğu için iade ediyorum
İsim: G** Ö**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Beş yıldızlık bir elbise değil yaka kısmı göründüğü gibi gelmedi kötü iade ile uğraşmak istemedim. İdare eder
İsim: H** M**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel kalıbı ve kumaşı
İsim: A** T** Ç**
Beden: 01 Eylül 2024

Yorum: Beklediğim gibi durmadı ama çok rahat duruşu çok fazla günlük rahat sma şık durmadı bende
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Görseldeki gibi ...tam bedeninizi alabilirsiniz tam istediğim gibi durdu tabii yıkanınca ve kullanımda nasıl olduğunu bilemiyorum
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Hamileliğimde giyebilmek için aldım. 163 boy, 64 kilo 6,5 aylık hamileyim xl aldım
İsim: Z** A**
Beden: 30 Ağustos 2024

Yorum: Kalitesi iyi fotodaki gibidir
İsim: E** C**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı yumuşacık boyu mankenle aynı fakat mankendeki kadar bol olmadı bende güzel beğendim
İsim: S** İ**
Beden: 27 Ağustos 2024

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Merak Edilen Konular

Soru: Ürünün kumaşı nedir ?
Cevap: Merhaba, ürün örme kumaştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kumaşta Naylon varmı?
Cevap: Merhaba, 70% Pamuk, 30% Polyester, örme kumaştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Siyah rengi var mi acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sirkülasyon sebebiyle net tarih belirtilememektedir. Şu anda üretimde değildir maalesef.

Soru: 1.70 boy 94 kiloyum xl olurmu
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mrb iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Acı kahve rengi iç göstermemektedir. Açık renkler az da olsa iç göstermektedir.

Soru: stoklariniz ne zmn güncellenir acaba.
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: astarı varmi iç gösteriyormu
Cevap: Merhaba, uygun iç çamaşırı ile tercih ettiğinizde sorun olmayacaktır.

Soru: İçine ne renk çamaşır giyilir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Uygun iç çamaşırı ile kullanıldığında sorun olmayacaktır.

Soru: merhaba s bedeni ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Sirkülasyon sebebiyle net tarih belirtilememektedir. Şu anda üretimde değildir maalesef.

Soru: 1.57 boy 65 kilo ya hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz, vücut ölçülerinizi göz önünde bulundurarak kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Acı kahve rengi iç göstermemektedir. Açık renkler az da olsa iç göstermektedir.

Soru: merhaba kahverenginin bedenleri guncelllenmis yenilendimi acaba bi seride dikisleri yamuktu
Cevap: Merhaba, yeniden üretilmiştir. İlginiz için teşekkür ederiz 🌸

Soru: Elbise kaç santim acaba?
Cevap: Merhaba, ürün boyu 120 cm'dir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: l-xl stok gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Olalook'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Stoklarımız haftalık olarak güncellenmektedir. Takipte kalınız.

Soru: s/m bedeni ne zaman yenilecek acaba ?

Soru: Merhaba, ürün yüzde yüz pamuk mu? Teşekkürler
Cevap: Merhaba; Materyal Bilgileri:%70 Pamuk %30 Polyester şeklindedir.

Soru: Merhaba kahve rengi elbisenin sm bedeni gelecek mi acaba

Soru: l xl kaç bedenle uyumlu
Cevap: 40-42 bedene uyumludur.

Soru: merhaba L .xl beden gelicekmi
Cevap: Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz.

Soru: L/xl bedeni gelcek mi tekrar

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 Ürüne Ait Resimler

Kadın Acı Kahve Yanı Yırtmaçlı Oversize Elbise ELB-19001880 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü