Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Alınmaya Değer Mi?
Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Şu Anki Fiyat Aralığı 343.31 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Teknik Bilgiler

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Ürününün Satıcısı, Katusa Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası ürününü 343.31 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Yorum Ve Değerlendirmeler
343.31 Tl ye satışta olan Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Üniversite için aldım, aldığımda hiç yorum yoktu içine 16 inç laptopum sığdı. Ayrıca kumaşı ve işçiliğine bayıldımmmm ❤
İsim: m** d**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:37 x 42
Satıcı: NOWLA

Yorum: çok beğendim çok kaliteli geldi paketleme de çok güzeldi hiç çizik yok tertemiz geldi
İsim: D** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024
Satıcı: KATUSA

Yorum: büyüklüğü ideal derisinin renginin canlılığını ve kalitesini çok beğendim ellerinize sağlık
İsim: E** A**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: rahmin ettigimden büyükmüş
İsim: G** A**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Fotoğrafta göründüğü gibi geldi boyutu gayet güzel hediye için teşekkürler
İsim: R** A**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: çok güzel yumuşacık resimdekiler aynı ürün
İsim: B** E**
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: Çok kötü gerçekten resimdekiyle alakası yok çok dandik bi kumaşı var saplar ve önündeki açma kiliti bi iki kullanmaya bozulacak gibi rengi de bi garip iade
İsim: A** Ç**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: çok güzel geldi teşekkürler tahmininden daha büyük hediye için teşekkürler
İsim: Z** d**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: rengi fotoğrafta gördüğünüz gibi değil daha bordoya kaçan bir renk ama çok şık duruyor
İsim: S** D**
Tarih: 03 Eylül 2024

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Ürüne İlişkin Sorular

Soru: yavrulu demişsiniz yanında çanta mi geliyo
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba sapı kaç cm acaba
Cevap: 29 cm efendim

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası Ürün Resimleri

Kadın acı kahverengi yavrulu metal toka detaylı omuz çantası En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü