Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Duygu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
509
0
0
Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Anlık Fiyatı 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.9 .

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Açıklama Ve Özellikler

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
199.0 Tl ye satışta olan Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.9

Yorum: elime ici kislik kalin polarli olmayan ürün gönderildi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2024
Beden: Beden:S/M
Satıcı: LAND MODA

Yorum: kalibi muhdesem.tam kislik bir esofman
İsim: x** S**
Tarih: 13 Kasım 2023
Beden: Boy:165cm
Satıcı: ÇİKOMM

Yorum: güzel beğendim
İsim: c** i**
Tarih: 06 Aralık 2023
Beden: Beden:L
Satıcı: MiMuStore

Yorum: Ben çok beğendim yapısı oldukça güzel aşırı bol olmadı aşırı dar da olmadı sevdim yani rengi de biraz daha koyu ama idare eder
İsim: Y** A**
Tarih: 06 Kasım 2023
Beden: Boy:166cm
Satıcı: CASUALSTYLE

Yorum: Güzel ürün
İsim: E** A**
Tarih: 22 Aralık 2023
Beden: Beden:M

Yorum: beden dar kalıp
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Beden:2XL-3XL
Satıcı: LAND MODA

Yorum: Gayet kalın ve güzel çok beğendim
İsim: H** B**
Tarih: 07 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok kötü hiç beyenmedin rengi çok farklı geldi bedenide küçük
Tarih: 05 Kasım 2023
Beden: Boy:65cm

Yorum: Orta kalitede bi ürün
İsim: A** S**
Tarih: 03 Kasım 2023
Beden: Boy:80cm

Yorum: Bu fiyata çok kaliteli ama gri ekru melanj sandım ben
İsim: S** T**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: beyenmedim
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: fotoda kj gibi değil ince ve iki yıkama da tiftiklencek bi kumaşı var idare eder fiyatına gore
Beden: Boy:157cm

Yorum: çok beklediğim gibi değil ama değerlendirilebilir
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: Beklediğim gibi gelmedi maalesef üzülerek iade ettim
İsim: D** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Kasım 2023

Yorum: ürünün rengi daha koyu geldi göründüğü gibi kalınlığıda yok
İsim: T** M**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: nasıl geldiğine bakar mısınız burdakiyle alakası yok ben hiç beğenmedim fotoğrafta ekledim bakmak isteyen bakabilir bence tercih etmeyin
İsim: z** m**
Tarih: 30 Ocak 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: Nebuchadnezzar

Yorum: Ürün inanılmaz kötü ve adi duruyoru bu paraya bu ürün alınmaz
İsim: D** V**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Sakın almayınnn ürün kumaşı farklı geliyor aynısı değil dikiş hatalarını bariz beli tavsiye etmiyorum
İsim: M** ç**
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzel ama rengi koyu geldi ama gayet güzel çok beğendim
İsim: S** Ö**
Tarih: 17 Kasım 2023
Beden: Boy:153cm

Yorum: Fiyatına göre bir ürün, çok kaliteli bir şey beklemeyin. İhtiyacı karşılar. Ürün özelliklerinde ne yazıyorsa aynısı geldi. Teşekkür ederim..
İsim: S** A**
Beden: Boy:170cm

Yorum: cok kötü geldi ürün .
Beden: Boy:161cm

Yorum: açık renk istemiştim koyu renk göndermişsiniz
İsim: D** h** ç**
Tarih: 27 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün güzel ama fotoğraf taki gibi değil rengi
İsim: N** B**
Tarih: 31 Ekim 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kesinlikle almayın bu ne ya gelen ürünün resimdekiyle alakası yok.
İsim: E** A**
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: ürün hatalı geldi
Tarih: 04 Kasım 2023
Beden: Beden:S

Yorum: çok kötü arkadaşlar renginin fotoğrafta göründüğüyle alâkası yok koyu gri eşofman göndermişler üç iplik diyorlar ama incecik bir şey poları çok kalitesiz çok pişman oldum fp ürünü bile değil.
İsim: A** Ö**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Ürünün görselle alakası yok kandırmayın insanları
İsim: Melike P. Y. K.
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Boy:170cm

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Merak Edilen Konular

Soru: 150 boy 45 kilo kaç beden ?
Cevap: MERHABA ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER DİLERİZ.SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIZ.S BEDEN UYGUNDUR EFENDİM.

Soru: 1.74 boy 62kg ?
Cevap: L tavsiye ederiz. İyi günler

Soru: Merhaba. Urun 3 iplik mi?
Cevap: Evet efendim 3 iplik şardonlu

Soru: 1.60 boy 1.49 kilo?
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Kaç iplik acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüz 3 iplik şardonlu kumaştan üretilmiştir. %90 pamuk kumaş yapısına sahiptir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.72 boy kg 102
Cevap: En büyük bedenimiz XL olup ölçüleri bel:78 basen:106 iç baçak boyu:73 dür efendim

Soru: XXL bedeni yokmu
Cevap: Malesef en büyük beden XL efendim

Soru: 163 boy 115 kilo
Cevap: 5xl .....

Soru: tüylenme yapar mı
Cevap: Hayır, gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Soru: 160 boy 50 kilo?
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba boyum 1.60 kilom 54 bedenden emin olamadım hangi bedeni alsam manken üzerinde durmuş gibi olur acaba ?
Cevap: MERHABA ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER DİLERİZ.SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIZ.S BEDEN UYGUNDUR EFENDİM.

Soru: Ürün görseldekinin aynısı mı?
Cevap: Evet efendim aynısı

Soru: Alan varmı aynısımı görseldikinin
Cevap: Merhabalar. Ürünümüz tamamen aynı ŞEKİLDEDİR. Kamera çekiminden dolayı elinize aldığınızda size 1 ton daha gri olarak görünebilir.

Soru: 165 boy 54 kilo hangi beden

Soru: iyi günler ürünün kumaşı kalın mı kışlık mı efendim
Cevap: MERHABA ÖNCELİKLE İYİ GÜNLER DİLERİZ.SİZLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN BURDAYIZ.Evet efendim kalın içi şardonludur

Soru: Ürünün boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar 94 cm

Soru: ürünün içini fotoğrafini görebilme şansım var mı
Cevap: Merhaba maalesef mevcut olan fotoğraflar ürün görselleridir.

Soru: fotoğraftakinin aynısı geliyor değil mi
Cevap: Evet efendim açık gri eşofman altı yüksek bel lastik paça

Soru: resimde görünen rengi göndermiyorsunuz galiba daha koyu gri göndermişsiniz yorumlarda öyle yazmışlar
Cevap: Merhaba ürünümüz Gri renktedir.

Soru: Merhaba fotoğraftaki ile aynı mı geliyor kalın mı yani
Cevap: Merhabalar efendim ürün kalın tam kışlık üründür. 3 iplik şardonlu içi polarlıdır. Keyifli alışverişler dileriz

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı Resim Galerisi

Kadın Açık Gri Kışlık Kalın Içi Polarlı Yüksek Bel Paçası Lastikli Basic Jogger Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü