Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Bu Ürünü Almalı Mı?
Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Şu Andaki Fiyatı 449.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Teknik Açıklamalar

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, schlank Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı ürününü 449.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Ürünü Kullananların Görüşleri
449.9 Tl ye satışta olan Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: bacakları uzun kişiler icin ideal kendi bedenimi aldım
İsim: b** ç**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Violessa

Yorum: Her rengini aldım yumuşacık
İsim: Gamze Y.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Haziran 2024

Yorum: 54 kg 1.65 boy s beden aldım, kumaşı aşırı kaliteli tavsiye ederim kızlar sadce. bı tık uzun geldi 💅
İsim: S** H**
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Bayıldımmmm Çok güzel kumaşı durusu efsane Tam bedeninizi alın Emeğinize Sağlık 💛💚🤗
İsim: H** G**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz bayıldım
İsim: G** N** K**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: ürün tam beden, kumasida durusuda güzel,ama paca boyu oldukça uzun boyum 1.63 ve yaptırmam gerekecek yan detaylar kısalacak ama yapacak bişey yok🙃
İsim: F** Y**
Tarih: 17 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzel ama saf pamuk kumaş değil. sadece pamuk oranı yüksek bir eşofman.
İsim: Pelin Y.
Tarih: 13 Eylül 2024
Beden: Boy:166cm

Yorum: kaliteli ürün 🫶🫶
İsim: s** h**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: çok güzel gayet rahat
İsim: **** ****
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: mükemmel bir ürün çok rahat
İsim: m** ş** g**
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: çok güzellll
İsim: Z** E**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: Kumaşı kalitesi çok güzel
İsim: F** N** I**
Tarih: 18 Mayıs 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Çok beğendim tavsiye ederim
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: Göründüğü gibi çok güzel , 170 boyunda 66 kg L beden aldım tam oldu , boyu biraz uzun sadece . Kumaşı çok gzl yazında rahatlıkla giyilir .
İsim: S** C** A**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kalitesini beğendim
İsim: A** F** A**
Tarih: 04 Temmuz 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün görünüm ve kalite olarak gayet güzel beğendim fakat boyumdan dolayı biraz uzun geldi kestirsem model bozulacak mecbır böyle giyeceğim beğendiğim için de iade etmek istemedim
İsim: D** Y**
Beden: 09 Mayıs 2024

Yorum: Ben sevemedim
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Yani idare artık giyilir
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bir eşofman zayıf gösteriyor basenliyseniz basenleri gizliyor sadece bir 65 boy için paçaları birazcık uzun ama sorun değil kestirseniz dahi yırtmacı gitmez model bozulmuyor yani yarım parmak kadar belki. Kalitesi harika öyle Uydurma bir malı yok çok güzel tok yani çok rahat
İsim: H** K**
Beden: 17 Temmuz 2024

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1.58 kilo 50
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Biraz bol olmasını istiyorsanız L beden tercih edebilirsiniz

Soru: Yaza uygun mudur
Cevap: Merhaba, evet ürün yaz ve bahar ayları için çok uygundur

Soru: 1.60 boy 65 kilo
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: 1.70 85 kilo hangisi uygun
Cevap: Merhaba, XL beden tercih edebilirsiniz

Soru: Stok yenilenicek mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız sürekli yenilenmektedir, net bir zaman vermemiz çok zor ancak haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz.

Soru: 168.58 kilo kaç beden
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz. Biraz basenli iseniz L beden tercih edebilirsiniz

Soru: 48 kilo 168 boy hangi beden almaliyiz
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba 1.68 boy kilo 60 hangi beden olacak
Cevap: Merhaba, L beden tercih edebilirsiniz

Soru: merhaba 1.70 50 kg hangi beden olur
Cevap: Merhaba, M beden tercih edebilirsiniz

Soru: S bedeni gelicek mi tekrar
Cevap: Merhaba, yakında stoklarımızda olacaktır. Mağazamızı takipte kalınız

Soru: 165 boy 68 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, XL beden tercih

Soru: 163 boy 62 kilo kaç beden uygun olur

Soru: merhaba 170 boy 52 kg hangi beden
Cevap: Merhaba, S beden tercih edebilirsiniz.

Soru: s bedenin boyu kaçtır
Cevap: Merhaba, 106 cm civarındandır

Soru: 163 boy 55 kilo hangi beden uygundur acaba
Cevap: Merhabalar, M beden tercih edebilirsiniz. Biraz bol olmasını istiyorsanız L beden tercih edebilirsiniz

Soru: boyum 1.70 boyunda kısalık sorunu olur mu uzun mu boyları rica etsem yardımcı olur musunuz🤗
Cevap: Merhaba, ürün boyu 105-107cm dir, kendi ölçünüze göre kontrol edebilirsiniz

Soru: boyum 1.40 boydan çok uzun olur mu
Cevap: Merhabalar, evet boydan uzun olacaktır.

Soru: 1.60 boy 56 kilo hangi beden almalıyım?

Soru: Merhaba lar boyum 1.65 kilom 55. Oversize dimasi, modeldeki gibi ayagi uzun durmasi icin kac beden almalıyım? Normalde S giyiniyorum.

Soru: 170 boy, 57 kiloyum kaç beden almam lazım sizce

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı Detaylı Fotoğraflar

Kadın Açık Gri Şeritli Yırtmaçlı Yüksek Bel Bol Paça Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü