Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Alınır Mı ?

Gulfidan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
581
0
0
Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Güncel Fiyatı 404.5 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Memnuniyet Durumu Nedir?

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Hakkında yaklaşık 477 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Açıklama Ve Özellikler

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri ürününü 404.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Kullanıcı Geri Bildirimleri
404.5 Tl ye satışta olan Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
477 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Spor yaparken giymek için aldım. Gayet rahat kumaşı kaliteli 172 boy 63 kilo m beden aldım. Üzerime rahat bir şekilde oldu. Herkes tam bedenini alabilir. Lavanta, gri, lacivert ve siyah renklerini aldım. Bu gidişle mağazanın tüm ürünlerini yavaş yavaş alacağım. Hepsi çok güzel.
İsim: S** P**
Tarih: 20 Nisan 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: Gayet rahat beğendim.42/44 beden olduğum için XL aldım fakat L alsam da olacakmış almak isteyen arkadaşlar bilgilendirmiş olayım.
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok rahat ve kaliteli. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Birgül K.
Tarih: 27 Nisan 2022

Yorum: ÇOK BAŞARILI TAM BEDENİNİZİ ALINIZ
İsim: P** B**
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: cok begendim. Ben 1 beden kucuk aldim, tam oldu! fiyati da gayet uygun! Kalitesi fena degil ama fiyati da ona gore..
Tarih: 12 Ağustos 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün 1 günde elime ulaştı çok beğendim tereddüt etmiştim ama iyiki almışım çok rahat bedeninizi alın 1.61 boy 64 kilo m beden aldım
İsim: N** T**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Xs aldım gayet rahat ve hoş
İsim: G** A**
Tarih: 16 Mart 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: Ürünüm geldi çok güzel paketlenmiş çok rahat tam Kendi bedeninizi alın ben ilk sipraisden sonra iki değişik rentende sipariş verdim katilesi muhteşem teşekür ederim
İsim: ş** k**
Tarih: 10 Haziran 2022

Yorum: Yumusacik ve cok rahat kendi bedeninizde alabilirsiniz
İsim: S** S**
Tarih: 06 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Rengi çok güzel gri mavi aynı görseldeki gibi, dokusu da iyi çok beğendim. 1.70 63 kiloyum M beden süper oldu. Başka renklerini de almayı düşünüyorum.
İsim: E** T**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: cok begendim tam bu havaya uygun bisiklete binerken giymek icin almistim boyu da cok ideal ayni foto da girundugu gibi 1.63 boy 53 kilo s beden aldim rahat hareket ediyorum
İsim: g** e**
Tarih: 09 Haziran 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Harika tüm renklerini aldım 73 kiloyum l beden tam oldu
İsim: B** A**
Tarih: 27 Ağustos 2021

Yorum: harika cok begendim tavsiye ederim tam uzerine oldu
İsim: f** d**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: Bayıldım tayta iyiki bu markayı kesfetmisim hic bu kadar güzel beklemiyordum,boyum 1.62 kilom 58 M beden tam oldu.
İsim: n** c**
Tarih: 19 Ağustos 2021

Yorum: harika ve kullanışlı bir beden küçük alın bedeninizden bence
İsim: m** b**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: Cooook rahat 65 L beden aldım tam oldu
İsim: E** E**
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir kumaşı var 1.60 boy 60-61 kiloya m beden aldım tam oldu boyu da bileğimin 4-5 parmak üstüne geldi çok beğendim 4 renginden de aldım
İsim: F** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Eylül 2022

Yorum: Taytın kumaşı gerçekten çok güzel ince ve esnek. Ayrıca çok rahat. Yan taraftaki cepleri çok kullanışlı. Paketlemesi güzeldi, işini severek yapan bir firma belli. Kesinlikle tavsiye ederim. Kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Ş** K** K**
Tarih: 06 Ağustos 2021

Yorum: 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: H** B**
Tarih: 05 Ekim 2021

Yorum: Cok guzel. Bir beden küçük aldım
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: anneme aldık yapısı ve duruşu güzel.Tam bedeninizi alın
İsim: B** B**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Bir beden küçük alınabilir çok güzel
İsim: E** Ö**
Tarih: 29 Mart 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem bir kalitesi var. 160 boy 58kg S beden aldim. tam istediğim gibi oldu. teşekkürler
İsim: İ** ç**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Şortunu ve bra sını aldım mutlaka deneyin bu markayı
İsim: G** K**
Tarih: 16 Eylül 2022

Yorum: cok çok kaliteli bir ürün tam bedenimizi alın
İsim: H** Y**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: nefis bir tayt tam bedeninizi alın ben 4 renk aldim
İsim: P** G**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: urun kaliteli, 70 kiloydum, L beden aldım. gayet güzel oldu, tavsiye ederim
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: Kızıma aldım çok beğendi. Tam bedeni oldu
İsim: G** M**
Tarih: 19 Mayıs 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: Toparlayıcı bir tayt ancak bur beden küçük alınabilir.
İsim: Ö** G**
Tarih: 26 Ağustos 2021

Yorum: Aşırı kullanışlı 59 kg m beden aldım
İsim: B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2023

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: iç gosteriyormu
Cevap: Merhabalar. Ürün iç göstermeyen opak bir kumaştan imal edilmiştir.

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Merhabalar. Polyester ve elastandan imal edilmiştir

Soru: merhaba spor südyenlerinizin bazılarını çok beğendim bunlar acaba havuzda giyilirmi...teşekkkürler
Cevap: merhaba , havuz için uygun değildir

Soru: Parlak kumaş mı
Cevap: Merhabalar. Mat bir kumaştan üretilmiştir.

Soru: mrb renk antarist mi açık gibi geldi grimi
Cevap: Merhabalar. Antrasit renge sahiptir

Soru: Merhaba Lütfen güncelleyin artık. Alıcaz bedenleri yok
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Füme istediğim taytı lacivert gönderdiğiniz için teşekkür ederim ☺
Cevap: Merhabalar. Bize sipariş soruları üzerinden ulaşabilirseniz arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: marhaba 170 boy ve 80 kg ne size iyi bana ?
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Spor için uygun mu nefes aldırıyor mu
Cevap: Merhabalar. Evet spor için uygundur. Nefes alan bir dokuya sahiptir

Soru: dalgic kumasmi acaba yani yada nefes alan bi bi kumasmi
Cevap: Merhabalar. Toparlayıcı, esnek ve nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir.

Soru: 160 82 kilo hangi beden almalı
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: merhabalar boy ölçüsü nasıl acaba
Cevap: Merhabalar. Standart bedenlemenin 3/4'ü referans alınmıştır.

Soru: Merhaba trend yok express ile mi çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar. Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: takım olarak mı satılıyor alt üst
Cevap: Merhaba, takım olarak satılmamaktadır. Ürün açıklamasında da belirtildiği üzere sadece kapri tayt olarak satılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: stoklar ne zaman güncellenicek acaba xl beden
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: engelli kızım 20 yas hasta altı bezi kullanıyor rahatsız olurmu spor taytlar alıyorum genelde kullanıcı yorumları güzel
Cevap: Merhabalar. Rahat bir üründür. Ürünü elinize aldığınızda en doğru yorumu sizin yapacağınızı düşünüyoruz

Soru: merhabalar sizden iki tayt siparişi verdim. ancak ürünlerden birinin bedeni yanlış geldi. Paketinde xxl yazıyor ama içinden çıkan ürün m beden değiştirme olasılığınız var mı? ürünleri size göndersem xl olanla değiştirebilirmisiniz?
Cevap: Merhabalar. Bize sipariş soruları üzerinden ulaşabilirseniz arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar, en yakın indirim tarihi hakkında bilgi verir misiniz, tam sepetteyken fiyatlar arttı maalesef
Cevap: merhaba , trendyol kampanyalarında indirim yapılır şimdilik bizlere gelen bilgi yok

Soru: Merhaba sizden tayt capri aldım iki adet biri şort gelmiş değişim yapar mısınız

Soru: 115 basen kac beden olur ?

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri Detay Resimler

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Diz Altı Kapri Tayt Capri En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü