Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Güncel Fiyatı 454.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Kaç Kişi Memnun?

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Hakkında yaklaşık 1141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Detaylı Açıklama

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Ürününün Satıcısı, LOS OJOS Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut ürününü 454.5 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Yorumlar Ve Değerlendirmeler
454.5 Tl ye satışta olan Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1141 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Ablam için aldım çok güzel çok rahat 60 kg 1.65 boyu s beden aldım tam oldu
İsim: B** A**
Tarih: 24 Mart 2023
Beden: Beden:S
Satıcı: LOS OJOS

Yorum: bayıldım...71 kg göre XL;tam olmuş.
İsim: A** Ç**
Tarih: 14 Ekim 2021
Beden: Beden:XL

Yorum: Normalde S bedenim, xs alabilirmişim. S bedenin paça boyu çok uzun geldi, tadilat yaptırdım. Ama yine de çoook kullanışlı, oysho muadili bir ürün. Öneriyorum.
İsim: S** C**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Hemen kargoya verdi.Ertesi gun elime ulasti.Kalitesi oldukca guzel ve hafif yokmus hissi veriyor.Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: e** k**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: harikalar spor için kullanıyorum herkese tavsiye ederim bedeninizi alin
İsim: N** B**
Tarih: 07 Mart 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Bir beden küçük alın
İsim: Z** Ş**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: 1.73 boy 67 kilo M beden aldım. Eğer bedeninizden küçük almıyorsanız çok toparlama olmayacaktır. İnce bir yapısı var ve inanılmaz rahat Bi eşofman altı 👍
İsim: İ** V**
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Kesinlikle herkeste olmasi gereken oarcalardan biri 3rengi var L beden kucuk geldigi icin iade edip XL aldim herkese tavsiye ederim
İsim: S** b** A**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Mukemmeel tam bedeninizi alin. Ara bendenseniz bir beden kucuk alin diger renklerinden de alicam
İsim: A** O**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: L giyiyorum normalde, yorumlara baktım M aldım. Hakketen oldu. Bir küçük beden alabilirsiniz.
İsim: S** J**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: 179₺ iken aldım indirimde tükenmişti. Aşırı rahat ve kullanışlı bi tayt. Ben antrenmanda da dışarıda da rahatlıkla kullanıyorum. Boyum 162 kilom yaklaşık 63 ve S beden aldım çok rahat oldu. Kalçayı çok güzel gösteriyor
İsim: H** E**
Tarih: 31 Aralık 2022

Yorum: Ay harikaaaaa hemen alın kendi bedeninizi
İsim: S** D** Y**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Bir beden büyük alınmalı.
İsim: D** A**
Tarih: 04 Haziran 2022

Yorum: Cok beğendim ama L beden büyük geldi sanirim kilo vermişim 😊kumaşı çok güzel paketleme gayet iyi
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ocak 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Tam bedeninizi alın duruş şahane daha önce de aldım çok memnunum kesinlikle alınmalı
İsim: A** S**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: çok rahat ve duruşu çok sık tam bedeninizi alın
İsim: B** a**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Çok beğendim bedeninizi aşın
İsim: M** Ç**
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: cok rahat ve şık. hem spor yaparken hem de disari çıkarken kullanıyorum. 1.75 boy 57 kilo small beden aldim boyu tam oldu
İsim: Y** K**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Bir beden küçük alayım dedim beli hiç esnek değil. Bence kendi bedeninizi alabilirsiniz. Üzülerek iade
İsim: I** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Mayıs 2023

Yorum: bu taytın siyahınıda aldım efsaneler kesinlikle kendi bedeninizi almalısınız
İsim: N** U**
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: Yumuşacık yokmuş gibi sankii çok memnunum kızlar hiç düşünmeyin, kendi bedeninizi alın✨💞
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Guzel tam beden
İsim: B** C**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Beden:XS

Yorum: kumaşı biraz ince , büyük geldiği için iade ettim, bir beden küçüğünü aldım tam oldu
Tarih: 09 Mart 2022

Yorum: Tam bedeninizi almanızı öneririm. Çok kaliteli ve rahat bir ürün
İsim: Didem Ü.
Tarih: 02 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Beden hatası var. Siyah ve gri M beden aldım. Siyah olan gri olandan 1 beden daha büyük
İsim: M** m** D**
Tarih: 11 Şubat 2023

Yorum: Bedeni biraz dar bir beden büyük alın
İsim: ö** ö**
Tarih: 12 Ocak 2022

Yorum: keşke 2022 alsaydım daha uygundu kaliteli ve güzel
İsim: E** T**
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: 70 kiloyum m beden aldim giyerken biraz zorlanıyorum ama çok rahat kullanmıyorum
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Siyahını aldım bayıldım bu rengi de aldım 54 kilo xs beden
İsim: S** Ş**
Tarih: 10 Mayıs 2023

Yorum: Çok güzel oldu. 163 boy 52 kiloyla xs aldım beden tam oldu. Esnek, yokmuş gibi hissi var. Fakat boyuma boyu biraz uzun oldu.
İsim: M** A**
Tarih: 30 Ocak 2023

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba ürünün bacak uzunluğu kaç cm? 178 im uygun mu?
Cevap: Merhabalar. Doğru beden seçimi için ürün imajlarının sonunda yer alan beden tablosunu referans almanızı rica ederiz.

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhabalar. Ürün iç göstermeyen opak bir kumaştan imal edilmiştir.

Soru: içi şardonlu mu?
Cevap: Merhaba, şardonlu değildir.

Soru: Renk görsel ile aynı mı
Cevap: Merhaba, gorseldeki renk antrasit rengidir

Soru: xs gelsin lütfennn
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Hamileler için uygun mu lastiği acaba
Cevap: Merhabalar. Medikal bir başlıkta yanıt vermemiz doğru olmayacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: Siyah rengi gelecek mi
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Siyahın stokları ne zaman yenilenecek

Soru: kumasi parlakmi acaba
Cevap: Merhabalar. Mat bir kumaştan üretilmiştir.

Soru: siyah rengini göremedim
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhabalar. Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: merhaba paça genisligi ne kadar
Cevap: Merhabalar. Bize sipariş soruları üzerinden ulaşabilirseniz arkadaşlarımız size yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Soru: 89 iç bacak boyumu XL
Cevap: Merhabalar. Tam boydur

Soru: Siyah rengi yok mu ?
Cevap: Merhaba, siyah rengi mevcuttur. İyi günler dileriz.

Soru: nerdeyse bu ürünün bütün renklerini aldim lutfen mor gibi renklerde üretinnnn bir de bazı ürünler pamuklanıyor dikkat edilsin lutfen...
Cevap: Merhabalar. Yakın dönemde stok girişi planlamıyoruz. Diğer modellerimiz için Trendyol mağazamızı inceleyebilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba siyahı gelir mi ?

Soru: sizden diz üstu tayt almistim cok memnun kaldim. ispanyol paca veya uzun taytlarla kisalarin beden kedimleri aynı mi acaba?tesekkur ederim🙂
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: Merhaba 1.70 boy 58 kilo için hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhabalar. Ürün ölçüleri ve doğru beden seçimi için ürün resimlerinin sonunda yer alan beden tablosunu referans alabilirsiniz. İyi günler dileriz

Soru: merhaba bu modelden gri renk üretimi yapmayı düşünüyor musunuz acaba
Cevap: Merhabalar. Kısa süre içerisinde stok girişi planlamaktayız. Gelince haber ver butonuna tıklayarak stok girişi olduğu anda haberdar olabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Soru: modelin boyu kaç
Cevap: Merhaba, 178cm dir

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut Ürüne Ait Fotoğraflar

Kadın Antrasit Yüksek Bel Toparlayıcı Çift Cepli Ispanyol Paça Tayt Bootcut En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü