Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Alınmaya Değer Mi ?

RenkliTablo

Bilgili
9 Ağu 2023
300
0
0
Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Mevcut Fiyatı 219.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Hakkında yaklaşık 723 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Detaylı Açıklama

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Ürününün Satıcısı, AFROGİYİM Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt ürününü 219.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Son Yorumlar
219.99 Tl ye satışta olan Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
723 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: çok beğendim ama ben normalde s tercih ediyorum bol olsun diye m aldım ama çok uzun kendi bedeninizi alının
İsim: n** b**
Tarih: 28 Kasım 2023
Beden: Boy:157cm
Satıcı: AFROGİYİM

Yorum: Bir beden büyük aldım salaş sevdiğim için taytlarımla giymek için çok şık bir parça
İsim: Y** G** M**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: çok güzel gerçekten üzerime tam oldu kalitesine bayıldım dikişleri de gayet sağlam çok beğendim tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Ağustos 2023
Beden: Beden:L

Yorum: efsane oversize sevdigim için bi beden büyük aldım m aldım efsane durdu ya cok kaliteli rengine bayıldım
İsim: v** u**
Tarih: 27 Ağustos 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Kendi bedeninizi alın
İsim: B** D**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:158cm

Yorum: taytlarla muhteşem duruyor 1 beden büyük tercih ettim
İsim: H** P** K**
Tarih: 09 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: duruşu çok güzel kızım için aldım bir beden büyük aldım oversize istediği için
İsim: H** K**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: fiyatına göre kumaşı iyi ne çok kalın ne çok ince dar bir kalıba sahip oversize dursun istiyorsanız en az 1-2 beden büyük alın
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: Salaş durması için bir beden büyük aldım güzel duruyor ben beğendim
Tarih: 06 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Üzerime tam oldu. Ürün kalitesi de gayet güzel. Diğer modellerden de almayı düşünüyorum.
İsim: F** S**
Tarih: 11 Eylül 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: Eşime aldım, ürün çok kaliteli, çok kısa zamanda elime ulaştı, çok teşekkür ederim
İsim: O** B**
Tarih: 15 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Ürün çok iyi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: e** s**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Kendi bedeninizi alin S bile buyuk super bi duruwu var
İsim: K** N**
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Boy:157cm

Yorum: M küçük olur diye aldım 100 kiloluk insan içine sığar
Tarih: 29 Kasım 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: aşırı iyi çok rahat ve sıcak kışın çok işime yarayacak :) bol dursun diye bilerek büyük beden aldım.
İsim: Fatma E.
Tarih: 13 Eylül 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: guzel ama bi benden küçük alın bence İçi hafif yünlü çok guzel çok beğendim
Tarih: 13 Aralık 2023
Beden: Beden:S

Yorum: XL dşye aldım ama L beden.. Salaş / bol durmadı..
İsim: Ö** K**
Tarih: 27 Aralık 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: fotoğraftaki gibi değil orta kalite bir ürün.
İsim: E** S**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: beklediğim den daha iyi geldi çok güzel
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: mükemmel aşırı sevdim ve mevsin lik o kadar kalın deil
İsim: G** k**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: çok çok güzel tam istediğim gibi
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: xl almıştım temiz geldi çok da rahat ve içi yumuşacık
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: beğendim bir yerinde bir şeyi yoktu içi yumuşak pamuklu bu fiyata bana göre çok iyi
İsim: K** k**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: fena defildi giydik ama çok bğr kalite beklemeyin
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: maalesef resimdeki gibi gelmedi iade ettim
Beden: Boy:158cm

Yorum: Güzel beğendim biraz ince
İsim: H** L**

Yorum: çok küçük bedeniyle alakasız
İsim: R** H**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı
İsim: N** C**
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün çok güzel mankendeki gibi içi yumuşacık kendi bedeninizi alabilirsiniz ben beğendim

Yorum: normal sweatshirt iste kötü değil
İsim: M** B**

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Ürüne Dair Sorular

Soru: 1.63 50 kilo?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz M beden uygun olur efendim

Soru: 3 iplikmi ?
Cevap: 2 şp efdndm

Soru: 165 boy 53 kilo owersize durmasını istiyorum hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: 165 boy 53 kilo owesize durmasını istiyorum hangi bedeni almaliyim
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: merhaba 1.67 boy 60-63 kilo arası salaş durmasını istiyorum hangi beden?

Soru: 1.67 boy 53 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: boy:170 50 kg bol durmasını istiyorum kaç beden uygun???

Soru: boy 161,kilo 46
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: 165 85 kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz XL beden uygun olur efendim

Soru: 1.50 35 kilo
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: 167 40kilo
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz S beden uygun olur efendim

Soru: unisex midir
Cevap: evet efendm

Soru: 157 boy 67kq?
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz M beden uygun olur efendim

Soru: 168 boy 55 kilo bol dursun istiyorum hangi bedeni önerirsiniz?

Soru: 1.64 kilo 67 oversize durmasını istiyorum hangi beden uygun

Soru: 155 43 kilo

Soru: 155 62 hangi beden olur?

Soru: merhaba boy 1.46 kilo 35 hangi beden uygundur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: merhaba görseldeki gibi ipli olarak gönderim sagliycaksanız hemen almak istıyorum bazı ürünlerin ipsiz olduğunu gördüm ürün nasıl acaba çok beğendim almadan önce sormak istedim 2 tane almak için 🙏
Cevap: sorun yaşamazsınız efendim

Soru: boy uzunluğu ne kadar
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden boy ölçüsü 72 cm-En ölçüsü 52 cm her beden arttıkça 2şer cm artmaktadır.

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt Resim Ve Fotoğraflar

Kadın Arlington American City State Baskılı Pamuklu Kapüşonlu Sweatshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü