Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Tavsiye Eder Misiniz ?

Fadime

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
464
0
0
Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Satın Alır Mısınız?
Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Şu Anki Satış Fiyatı 574.19 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Hakkında yaklaşık 302 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Ürün Hakkında Bilgi

Kadın Ayakkabı Özellikleri 3 Cm Ayakkabı Hafif olması adım atmanızı kolaylaştırır. ; Yazlık veya mevsimlik olarak kullanım sağlayabilirsiniz. _x000D_
Dış Materyal: Kadınların vazgeçilmez ayakkabı modellerinden olan, iddialı modeli ile yeni sezonda da şık adımlarınızın ortağı olmaya hazır!_x000D_
Günlük kıyafetleriniz ile sokak modasında, ofis stilinizde ya da özel günlerinizde sizi zarif bir görünüme kavuşturacak Rugan Modelleri stoklardaki yerini aldı._x000D_
Taban: hazır taban Görseldeki kadın mankenin ayak bedeni 37 numaradır._x000D_
Ürün üretim ve imalat hatalarına karşı garantilidir. MADAM STİY markasına ait tüm ürünler 1.Sınıf kalite malzeme ve el işçiliği ile Türkiye' de üretilmektedir._x000D_
Topuk Boyu: 1 Cm. Brand: madam stiy_x000D_
Bu Topuklu Ayakkabı Günlük, Ofis, Düğün, Kına, Nişan, Mezuniyet Ve Özel Günlerinizde Kombinlerinizi Tamamlayarak Size Şıklığı Sunuyor._x000D_
Bir çok Rengi İle Stoklarda Olan Stilinize Zarafet Katacak Bu Topuklu Ayakkabı Modeli Şimdi Trendyol'a Özel İndirimlerle Sizi Bekliyor._x000D_
Kadın Klasik Topuklu Rahat Topuk Rahat Kalıp Günlük Kullanım_x000D_

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Ürününün Satıcısı, BAY ARMEDON Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm ürününü 574.19 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Yorumlar Ve Değerlendirmeler
574.19 Tl ye satışta olan Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
302 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Çok güzel ve kurtarıcı bir parça. Kendi numaramı aldım.
İsim: G** İ**
Tarih: 03 Şubat 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: MADAM STİY

Yorum: çok beğendim tam numaram oldu
İsim: Ş** D**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: çok güzel kibar ayakkabı beden olarak tam tercih edin büyük almaya gerek yok 37 numara ayağım var 37 aldım sıkma yapmadı
İsim: N** H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Şubat 2024

Yorum: biraz dar 1 numara buyu alinabilir
İsim: F** A** s**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: fiyatperforman ürünü ve rahat. bir değil iki numara bile büyük alınabilir. ben iade edip büyük numara alacağım
İsim: **** ****
Tarih: 30 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ayakkabi cok guzel cok kaliteli ama kalibi dar dediniz diye 40 mumara aldim buyuk geldi. iade edip 39 aldim cok hafif sıktı giydikce acilir. numaranizi alip acilmasi icin kaliba da koydurabilirsiniz
İsim: F** G**
Tarih: 30 Ekim 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: 1 numara büyük aldım tam geldi. ürün güzel
İsim: S** A**
Tarih: 24 Aralık 2023
Beden: Beden:40

Yorum: yengeme aldım kendisi çok beğendi
İsim: A** Ç**
Tarih: 29 Şubat 2024
Beden: Beden:42

Yorum: Ayakkabı kaliteli ve güzel fakat kesinlikle bi numara büyük alınmalı tam bedenimi aldım tam oldu ama rahat olmadı yürümesi uzun süre ayakta durmak sıkıntı olabilir iade edip bir büyük numarasını aldım
İsim: C** U**
Tarih: 23 Ekim 2023
Beden: Beden:42

Yorum: kalıbı çok küçük olmadı bı numara büyük alın
İsim: s** t**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok şık durdu anneme aldım çok ta kaliteli
İsim: R** t**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Ürün tıpkı göründüğü gibi görseldeki ile aynı annemi almıştım çok beğendik ama yorumları okuyup bir beden büyük aldım 38 numara büyük geldi iade Edip 37 alacağım
İsim: D** A**
Beden: 13 Ekim 2023

Yorum: çok beyendim Azerbaycana hizli çatdi,ayak kaln olanlar bir razmer buyuk alin
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: çok güzel, çok rahat bir ayakkabı. ayağım 38 39 arası bunda 39 aldım oldu
İsim: K** S**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: yorumlara bakarak bir numara büyük aldım anneme annler günü hediyesi çok kaliteli ve annem çok beğendi tavsiye ederim herkese
İsim: S** O**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel bir ayakkabı bir numara büyük alınmalı. küçük hediyeniz için teşekkürler
İsim: S** k**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Beden:40

Yorum: anama aldım hele gelmeyib,geldi ve beyendik
İsim: C** B**
Tarih: 20 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Anneme aldım, çok beğendik. Hızlı teslimat ve minik hediyeniz için teşekkürler 🥰
İsim: Ebru Ü.
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Anneme hediye almıştım. Çok beğendi. Gerçekten kaliteli bir ürün. Mağazada ayrı güzel, hediye peketi ve notumu unutmamışlar😊, çok teşekkür ederim...
İsim: S** Ç**
Beden: 20 Ekim 2023

Yorum: Kesinlikle 1 beden büyük alınmalı biz çok beğendik
İsim: B** T**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Harika çok rahat 1numara büyüğünü alın
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Beden:41

Yorum: anneme aldım beğendi tam oldu
İsim: A** Y**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel beğendik
İsim: C** K**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Ürün gayet güzel ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Yorumlara bakıp 1 beden büyük sipariş ettim ancak büyük geldi. Kendi bedenim olurmuş. İade etmek zorunda kaldım. 37 sipariş edeceğim.
İsim: T** I**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: bir numara büyük alın uyarısına uydum ve uyaran herkese teşekkür ederim. ayakkabı da güzel
İsim: E** A**
Tarih: 03 Haziran 2024

Yorum: aşırı kaliteli gözünüz kapalı sipariş verebilirsiniz
İsim: S** b**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Hem çok güzel hem çok rahat tavsiye ediyorum fakat bir numara büyük alın 😊
İsim: D** E**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Satıcının söylediği gibi bir beden büyük alınmalı çöm rahat çok sevdim
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: normalde 37 giyen ben 38 aldım çok hafif bol oldu ama 37 alsaydım biraz sıkabilirdi kalitesi rahatlığı çok iyi tarakli ayagi olanlar kesinlikle 1 numara büyük alsınlar
İsim: F** B**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: gayet güzel ve şık
İsim: e** C**
Tarih: 23 Eylül 2023

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 42 numarası gelirmi
Cevap: merabalar üretimden bekliyoruz gelicek önümüzdeki hafta içi

Soru: kilom fazla rahat giyebilirmiyim
Cevap: Merhabalar o na siz karar vereceksiniz

Soru: merhabalar tabanı rahat mi ayakkabının normalde 39 giyer anneme alacağım dar kalıp diyorsunuz numarayı kaç almam gereki sizce
Cevap: merhabalar rahat petli tabanlı ürünümüz 1.sınıf mazemeden üretilmiştir. 40 beden alabilirsiniz

Soru: taraklı ayaklar için uygun müdür
Cevap: Merabalar,1 beden büyük almanızı tavsiye ederim.

Soru: Hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz acil öğrenebilir miyim
Cevap: Merhabalar Trendyol Expres İle Gönderim Saglıyoruz

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar Trendyol Expres İle Gönderim Sağlıyoruz

Soru: Merhaba, ayağım 24,5 cm, kaç cm önerirsiniz?
Cevap: MERABALAR 40 NO ALABİLRSİNİZ

Soru: 36 sı gelir mi tekrar
Cevap: Merabalar üretimde bekliyoruz

Soru: Merhaba. Hangi kargoyla gönderiyorsunuz ?
Cevap: meraba trenyol express le gönderim saglıyoruzz.

Soru: ürünün alt tabanı kayganmidir
Cevap: Merabalar Hayır Kaygan Değil KaymaZ

Soru: Merhabalar ayakkabıyı giydiğimde topukları dönüyor. Yani; topuk çivi ile duruyor ama yürüdükçe topuk dönüyor ayrıca altında kusur var buna yapabileceğiniz bir şey var mı?İyi çalışmalar.
Cevap: Merabalar yani bu tür sikinlar olmuyor .

Soru: dönüş yaparsanz sevnrm
Cevap: Merabalar konu neydi

Soru: merhaba 36 numara ne zaman stoga gelecek lütfen gelsin
Cevap: Merabalar önümüzdeki hafta içi gelir inşallah

Soru: Merhaba tam topuk boyu ?
Cevap: Merhabalar Topuk Boyu 3 cm

Soru: ürün yürürken çok ses çıkarıyo mu
Cevap: Merhabalar,ürünümüz ses çıkarmaz

Soru: hangi kargo
Cevap: merbalar trendyol expres ile gönderim saglıyoruz

Soru: 40 ve 41 no arasındaki fiyat farkı neden bu kadar fazla?
Cevap: Merabalar kampanyalar dahil olmuyor sistem tanimlamlamiyor o yüzden fiyat farklı kalıyor

Soru: Merhaba istedigim ayakkabı modelinden farklı ürün gönderilmiş bana neden
Cevap: Merabalar kusura bakmayın yogunluktan yanlışlıkla size gelmiştir.dilerseniz iade edebilirsiniz .

Soru: Merhaba hangi kargo ile çalışıyor sunuz
Cevap: Merabalar Trendyol Expres İle Gönderim Saglıyoruz

Soru: hangi kargo ile çalışmaktasınız
Cevap: Merabalar Trendyol Express ile gönderim saagloyoruz

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm Fotoğraf Ve Görseller

Kadın Ayakkabı Siyah Cilt Kısa Topuklu Klasik Ayakkabı Günlük Kısa Topuklu Abiye Ayakkabı 3 Cm En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü