Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Deniz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
517
0
0
Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Şuanki Fiyatı Ne Kadar 482.47 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Ürünün Detayları

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Pembe Potin Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı ürününü 482.47 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Kullanıcı Geri Bildirimleri
482.47 Tl ye satışta olan Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: Çok güzel ama bir beden büyük alınmalı
İsim: E** T**
Tarih: 19 Haziran 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: Pembe Potin

Yorum: Bi numara büyük alın.36 numara giymeme rağmen dar oldu .İade edeceğim .
İsim: E** Y**
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: çok güzel ve rahat alınabilir ürün
İsim: s** b**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Beden:40

Yorum: bayıldım çok kaliteli bir numara büyük alınabilir
İsim: m** i**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Ürün elime sağlam ulaştı.Fotoğrafta göründüğü gibi.Kendi numaranızı alabilirsiniz.
İsim: E** A**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Bir numara büyük alırsanız iyi olur kalitesi güzel ve çok şık bir babet
İsim: t** ç**
Tarih: 09 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok beğendim
İsim: Z** H**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: urunu gorur gormez cok beyendim, tam beden ala bilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: model olarak çok şık bir babet yalnız arkadaki lastiği hiç esnemiyor biraz daha esneme payı olsaydı daha iyi olurdu
İsim: A** Ö**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: ürün görsel olarak çok güzel şeker bi ayakkabı fakat benim ayağıma küçük geldi. bu arada paketlemesi ve kargolama süreci gayet iyiydi teşekkürler
Tarih: 30 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: bayıldım çok rahat bir kalıp bir numara büyük almama rağmen kibar duruşlu 🫠🥰
İsim: m** m** b**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: cok guzel cok begendim insallah uzun sure kullanırım ayakta çok şık duruyor
İsim: d** e**
Tarih: 08 Temmuz 2024

Yorum: Çok zarif duruyor beğendim fakat lastik kısmı biraz daha esnek olsaydı daha rahat olurdu uzun süre kullanımda kopma olabilir
İsim: S** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Mayıs 2024

Yorum: Daha bir kere giydim onundeki parmak boslugunda yuruyus kaynakli hafif iz olustu ama begendim iyiki bir numara buyuk almisim yoksa olmazmis
İsim: ayşegül g.
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: ürün çok güzel ve rahat çok beğendim teşekkürler
İsim: S** B**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Bir numara büyük aldım. Önü ufak çaplı deforme oluyor giydikçe ama çok sıkıntı değildi.
İsim: E** B**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: ayakkabı biraz sert bi yapıya sahip
İsim: a** s**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: beklentimi karşılamadı
İsim: Z** K**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: fotoğrafta göründüğü gibi geldi ayağı taraklı olanlar 1 numara büyük alabilr. ben öyle yaptım rahat oldu.
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: Eksi puanlama olsa -5 yıldız vereceğim. Böyle bir rezilliği kabul etmiyorum. Ürünü bu şekilde nasıl gönderiyorsunuz!! Rezillik başka bir şey değil..
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: iki giyiste yandaki lastikleri koptu
İsim: G** e**
Tarih: 03 Temmuz 2024

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba 40 numarasi kaç cm uzunluk ve eni
Cevap: Yaklaşık 25.5 cm'dir, en bilgisi yoktur

Soru: Hangi kargo ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba öncelikle bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng Kargo ile çalışmaktayız. Trendyol Express'in dağıtım alanı dışındaki yerlere Mng Kargo ile gönderim yapılıyor. Adresinize göre hangi kargo şirketine verileceğini sistem kendisi belirlemektedir. Mutlu Günler...

Soru: ürün tabanı sert plastik mi yoksa yumusak tabanli mi
Cevap: Merhaba, tabanı yumuşaktır. Günlük kullanıma uygundur.

Soru: 37 ve 38 arasındaki fark ne olabilirde bir anda 38 i bu kadar fırladı
Cevap: ürünün stok durumuna göre kampanya yapılabilmektedir efendim numara bazında.

Soru: 39 numarası kaç cm
Cevap: yaklaşık 25 cm'dir.

Soru: 37 numara uzunluk nekadar acaba genelde yorumlarda 1 numara büyük alın yazılmış
Cevap: yaklaşık 23 cm'dir efendim.

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Görseller

Kadın Babet Beyaz Fiyonk Detaylı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü