Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı En Düşük Fiyat Nerede ?

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Anlık Fiyatı 181.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Kullanıcılar Memnun Mu?

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Hakkında yaklaşık 263 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Teknik Detaylar

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Ürününün Satıcısı, Slipcat Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı ürününü 181.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Yorumlar Ve Değerlendirmeler
181.0 Tl ye satışta olan Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
263 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok şık tam beden alın
İsim: T** Ş**
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: TERLİK SOKAĞI

Yorum: güzel yumuşak 36 37 giyiorm, 37 aldım tam oldu. pembe olan terliği hediye göndermişler teşekkür ederim
İsim: b** k**
Tarih: 13 Şubat 2024
Beden: Beden:37

Yorum: gayet güzel tam oldu
İsim: k** m**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: iki çifte aldım gayet güzel tam numaranızı alınız
İsim: S** K**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: anneme aldık çokk beyendi
İsim: **** ****

Yorum: Çok rahat çok şık tam fp ürünü kaçırmayın derim 😊
Tarih: 01 Mart 2024
Beden: Beden:38

Yorum: guzel buyuk geldi bi beden küçük alınmalı
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: anneme dugun hediyyesi olarak aldim cok begendi
İsim: c** q**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: 10 numara 5 yildiz, anneme aldim cok begendi
İsim: A** A**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: cok güzeller hediye için ayrıca teşekkür ederim
İsim: A** K**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: fiyat uygun babet de güzel hızlı teslimat oldu hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim
İsim: F** U**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: sorunsuz ulaşdı hədiyyəniz içində təşəkkür ederim
İsim: Q** S**
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: tesekkur ederim nazik hediyeniz icin cok begendim
İsim: P** K**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: rahat ve şık beğendim
İsim: H** B**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: çok rahatlar beklediğimden guzel geldi
İsim: N** S**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Beğendim güzel duruyor
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: Çok beyendim, hediyyeniz için de ayrica tesekkurler😍

Yorum: çok beğendim teşekkür ederim
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: çox iyi biz beyendik almaqa deyer sizde alin rahat rahat kullanın
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: içi yumuşacık güzel duruyor
Beden: Beden:36

Yorum: Hediye olarak aldım güzel bir model
İsim: F** H**

Yorum: Çok güzel teşekkür ederim
İsim: Ö** V**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: cok güzel ve cok zarif tavsiye ederim. ilk basta biraz tutkal kokuyor ama sonra geçiyor
İsim: M** T**
Tarih: 16 Nisan 2024

Yorum: Çok rahat çok güzel açılır diye bi numara küçük aldım buçuklu giyorum tam oldu
İsim: S** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: bu satıcıdan 5 adet ayakkabı aldım.hepsi çok güzel ve tam numara
İsim: A** K**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Cox xoşuma gəldi

Yorum: kardesime aldim beyendi
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: aşırı rahat bir ayakkabi
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: çok iyi çok rahat kəndi ölçünüzü alın
İsim: A** S**
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Hediye için teşekkürler güzel ürün
İsim: M** T**
Tarih: 07 Şubat 2024

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ürün esnekmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Esnek değildir efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: giyildikce genişlermi
Cevap: GİYDİKÇE AÇMA YAPABİLİR EFENDİM

Soru: Kalıpları nasıl acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 40 numara gelecekmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Bu hafta gelir efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: iceri babetimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Hem ev hem dışarda kullanabilirsiniz efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Ürünün taşları dökülüyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yapıştırmadır efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: ev için mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. evet efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: kalıplar darmi yoksa genismi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Kaliplari nasil acaba

Soru: foto nasıl ekleniyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz . uygulamadan yorum kısmına ekleyebilirsiniz efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: dişaridw giyilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Hem evde hem dışarıda kullanıma uygundur. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Anneme alıcam kilolu olduğu için kalıplar enlemesine dar geliyor geniş mi kalıpları

Soru: 37 numsra taban uzunlugu kac cm

Soru: Merhaba ; ev içn mi acaba yoksa dışar ayakkabısı mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. hem evde hem dışarda tercih edebilirsiniz efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Bu ürün ev terligimi disaridada giyilirmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. hem evde hem dışarda giyebilirsiniz efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba 36 numarası ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. stoklar dün güncellendi efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: ev terliğimi bu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. ev ayakkabısı efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 40 numara ayakkabı giyiyorum 40 numara babet ayağımı sıkar mı acaba

Soru: merhaba ayakkabıyı ayrı ayrı kişilere hediye alcamda acaba ayrı ayrı kutuya koya bilirmyiiz bide hediye pembe terlikleride ayrı ayrı kutu yapa bilirmisnz acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tabikide özenle paketlenip gönderim sağlanacaktır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba, numara olarak tam kalıp yorumu yapmışsınız ama çok kararsız kaldım genellikle 39 no giymeme rağmen bazı firma kalıpları farklı olabiliyor 40 giydiğim de oldu. Ayakkabı iç ölçüsü 39 no göre kaç oluyor bilginiz var mı?
Cevap: MERHABA EFENDİM ÜRÜN İÇ ÖLÇÜLERİ İLE ALAKALI NET BİLGİMİZ YOK FAKAT ÜRÜN TAM KALIPTIR.

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı Resim Galerisi

Kadın Babet Hafif Rahat Taban Ortopedik Süet Anne Ayakkabısı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü