Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Alınmaya Değer Mi ?

Nil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
528
0
0
Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Güncel Fiyatı 550.46 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Teknik Detaylar

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Pembe Potin Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı ürününü 550.46 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Yorumlar Hakkında Bilgi
550.46 Tl ye satışta olan Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
15 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Bayıldım aşırı rahat yumuşacık ayağımdan çıkarasım gelmiyo diğer renklerini de alıcam
İsim: N** Ç**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Pembe Potin

Yorum: Tam numaranızı alın yumuşacık çok rahat
İsim: **** ****
Tarih: 08 Temmuz 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok rahat bir ayakkabı tam kalıp fiyatına göre de kaliteli bir duruşu var
İsim: Ö** Ş**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Gerçekten mükemmel bayıldım internetten ayakkabı almak risklidir ama bu ayakkabı tam oldu tam 39 giyiyorum benim ayaklarım taraklı değil biraz dar ona göre taraklı ayaklara nasıl olur bilmiyorum
İsim: B** Y**
Tarih: 24 Mart 2024
Beden: Beden:39

Yorum: rahat ayakkabı
Tarih: 01 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: babet çok şık. ayağıma hiç vurma sıkma yapmadı gayet rahat. birkaç kez giydikten sonra biraz daha genişledi ve çok esnek bir yapıda olduğu için ön kısımdan kırılma yaptı. bir yıldızı onun için kırıyorum. yoksa rahatlığı ve ayakta duruşu çok güzel
İsim: İ** K**
Tarih: 12 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ogretmenim .Butun gun ayakta duruyorum , ayakkabilar cok rahat bütün gun hic rahatsiz etmedi. Diger renklerinden de alacagim.
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: bayıldım çok güzeller ve çok rahatlar
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: Çok beğendim aşırı rahat
İsim: H** Ç**
Tarih: 26 Temmuz 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok güzel ayakkabı tavsiye ederim
İsim: N** Ş**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: ayakkabı çok güzel ama ufak bir defosu var o yüzden iade edip yeniden sipariş vereceğim
İsim: T** Y**
Tarih: 13 Temmuz 2024

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Merak Edilen Konular

Bilgi Yok

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı Detaylı Resimler

Kadın Babet Siyah Nubuk Tokalı Hafif Rahat Taban Şık Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü