Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

RengarenkSes

Bilgili
9 Ağu 2023
248
2
0
Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Satın Alır Mısınız?
Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Şu Anki Fiyatı 199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Ürün Bilgisi

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Modafırsat Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Kullanıcı Geri Bildirimleri
199.9 Tl ye satışta olan Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
32 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Çok beğendim aslında tam kalipmis.Ben spor ayakkabilarda 38 babet tarzı ayakkabılarda 39 giydiğim için 39 almıştım.Ama bayağı rahat ve esnek bir ayakkabı imiş.38 de olurmuş yani.
İsim: E** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Modafırsat

Yorum: Çokkkkk güzel bayıldımmmmmmm
İsim: **** ****
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: çok kalitesiz ya fiyatida zaten ona gore ama ne biliyim biraz daha para verip iyisini alamak daha mantıklı zaten en fazla ne kadar giyilir bilmiyorum
İsim: H** A**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: cok guzel tsk ederim
İsim: O** m**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Şahane ayakkabılar çok beğendim kızımla bir örnek aldım 38 numara tam aldım ilk etapta olmaz dedim ama giyince açıldı geniş ve taraklı ise ayağın 39 tercih edin ama ben tam numara aldım çok beğendim tokası çok şeker ❤
İsim: Deniz k.
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Normalde babet çok tercih edip giyemem genelde hep sıkar ama çok bu çok rahat 40 numara giyiyorum spordada vs dede bundada 40 çok rahat oldu 3 renginide aldım
İsim: S** H**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Daha dün aldım bugün elime ulaştı. Gerçekten kaliteli ve aşırı havalı ben çok beğendim iki renginide aldım aşırı tatlı çok teşekkürler.
İsim: Polen K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: beyendim güzel TM numaranızı alın
İsim: G** s**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: güzel ve rahat bir babet teşekkür ederim 🥰🌺
İsim: Ş** O**
Tarih: 08 Nisan 2024

Yorum: farklı bi modelini anneme bunu da kendime aldım duruş olarak çok güzel ve aşırı rahat
İsim: İ** K**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: Rahat güzel bir ayakkabı
Tarih: 27 Mart 2024
Beden: Beden:37

Yorum: hızlı, tam kalıp, fiyat performans ürünü. uzun saatler giyilirse terletir
İsim: S** H** y**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Yumuşak bir ayakkabı. Giyildikçe yanlardan esneyip genişleyebilir.
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: bu urunden siparis ettim hala transfer merkezine gitmemis 18 martdan beri bekliyorum neden bu kadar ilgisizsiniz .
İsim: Leman İ.
Tarih: 24 Mart 2024

Yorum: tabani ince gunluk icin uygun
İsim: S** H**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: çok basit bir ayakkabı
İsim: f** k**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: göründüğü gibi ama kalıp bir yok dar
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: İstediğim gibi geldi beğendim 😊
İsim: C** G**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: ürün iyiydi ama küçük geldiği için iade ettim
İsim: Ö** E**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba 35 numara yokmu?
Cevap: Merhaba efendim bu üründe maalesef 35-36 üretilmiyor

Soru: Merhaba ayak numaram 26 cm bu model olur mu acaba
Cevap: Merhaba efendim. 36 no 23cm, 37 no 23,5 cm, 38 no 24cm, 39 no 24,7cm, 40 no 25,7cm dir. Mutlu ve sağlıklı günler dilerim:) Modafırsat Müşteri Memnuniyeti Ekibi

Soru: üstünde ki aksesur istediğimiz zaman çıkıyor mu
Cevap: Merhaba efendim ürün aksusarı sabittir

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı Resim Galerisi

Kadın Babet Siyah Tokalı Hafif Rahat Şık İş Ofis Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü