Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Bu Ürünü Almalı Mı ?

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
520
0
0
Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Güncel Fiyatı 194.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 216 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Detaylı Açıklama

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Slipcat Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı ürününü 194.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürünü Kullananların Görüşleri
194.5 Tl ye satışta olan Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
216 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: annem için aldım 40 numara tam kalıp
İsim: **** ****
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: Beden:40
Satıcı: TERLİK SOKAĞI

Yorum: Anneme almıştım, çok beğendi. Tam kalıp
İsim: N** T**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: anneme aldım cok begendi cok şık indirimdeyken aldım tavisye ederim
İsim: l** ç**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:38

Yorum: anneme aldım çok beğendi
İsim: M** Ş**
Tarih: 13 Mayıs 2024

Yorum: Çok rahat ve şık bir ürün paketleme gayet güzeldi
İsim: E** Ş**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Gayet güzel ama bir numara küçük olabilir çünkü giyilince hemen genişliyor
Tarih: 28 Nisan 2024

Yorum: Anneme aldım. Fiyatına göre iyi bir ayakkabı.
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel ve şık duruyor
İsim: Y** A**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: bəyəndim ..
İsim: K** A**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: güzel görselin aynısi normalde 37.5 giyiniyorum 38 büyük oldu biraz
İsim: Z** K**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: güzel rahat
İsim: F** Y**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Annem için almıştım. Çok beğendi kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: s** t**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: çok çok rahat kesinlikle tavsiye ederim
İsim: f** m**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel çok rahat tam beden
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Nisan 2024

Yorum: aşırı güzel alın aldırın ve gayette güzel paketlenme yapılmıştı.
İsim: e** n** a**
Tarih: 05 Mayıs 2024

Yorum: Çok iyi ayakkabı anneme aldım
İsim: Emel D.
Tarih: 18 Haziran 2024

Yorum: beyendim.rahat
İsim: Firuz R.
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: duruşu çooook güzel çok beğendim kendi numaranızı alabilirsiniz rahat bir babet
İsim: G** Y**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: Bayram için almıştım rahat oldu
İsim: D** I**
Tarih: 15 Nisan 2024
Beden: Beden:41

Yorum: güzel hafif
İsim: f** g**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Tam fiyat performans bir numara büyük alın
İsim: A** Ş**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: ilk defa bukadar rahat bi babet aliyorum iki renginide aldim harika
İsim: a** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 11 Eylül 2024

Yorum: rahat ve güzel
İsim: m** n** a**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: tabani rahat ama uç kismi cok dar ayaginiz genis bir yapidaysa almayin
İsim: E** E**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok rahat
İsim: E** K**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: güzel geldi çok beye dim tam ayağma oldu
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Üç çift ayakkabı aldım fiyatına göre gayet güzel ve rahatlar satıcıya teşekkür ederim teslimatta hızlıydı sadece ayakkabının tokaları demir zannediyordum plastikmiş o kadar da olacak :) Alın aldırın.. :)
İsim: B** A** ü**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Anneme aldım beğendi rahat
İsim: S** S**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Walla çok güzel ayakkabı stradivarustan aldığımla aynı kalitede bu fiyata kaçırmayın ayaklarım büyük ve taraklı çok yumuşak ve rahat oldu
İsim: Ş** D**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Görünüşü, duruşu çok güzel ama bir numara büyük alınsa daha güzel olur.
Tarih: 06 Ağustos 2024

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba efendim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Kalıbı nasıl? ayakkabı da 38 giyiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. dar kalıptır normal ayak numarasının 1 beden büyüğünü tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: kalipi geniş mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: ürünün neden 36 numarası yok kalıplar da tamsa ben nasıl alabilirim?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Dar kalıptır efendim 37 bedenden başlamaktadır üretimi. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: ürünümüz sağlam ve hızlı gelsin lütfen
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tabikide özenle paketlenip gönderim sağlanacaktır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba 37,ne zaman,gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. stoklar günceldir efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba. ayakkabı dar kalıp mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. dar kalıptır normal ayak numarasının 1 beden büyüğünü tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: tam kalıp mıdır kalıpları dar mıdır
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba not yazabiliyor musunuz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz yoğunluktan ötürü not maalesef yazamıyoruz Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: kemik çıkıntısı var ayağıma rahat gelirim acaba yumusakmidir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. yumuşaktır efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: daban sessizmi yoxsa sesli?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sessiz taban değildir efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba taba olan ayakkabı paylaşmış müşteriniz ayakkabıdaki toka farklı ürün görseldekiyle aynı geliyor demi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. evet efendim görseldeki ürün geliyor Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Kolay gelsin tam beden mi alalım teşekkürler

Soru: ürün sertmî esnekmî yanî ayagı vururmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Yumuşak yapıya sahiptir Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba bu ayakkabıdan almayı düşünüyorum gri şeritli gönderir misiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. ŞUAN GRİ ZİNCİRLİ MEVCUT EFENDİM Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Dediğiniz gri zincirli hangisi oluyor aynı model mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. aynı model efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhaba hediye olarak alınacak not yazmanız mümkün mü?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz yoğunluktan ötürü not maalesef yazamıyoruz Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Merhabalar ürünün kenarlardan genişleme olur mu zamanla
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. bedeninizi alırsanız sorun olaz efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Genis kalip mi aceba annem icin alacagim ayagi biraz tarakli olur mu

Soru: Merhaba iyi günler acaba ayakkabı ortopedik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. yarı ortopediktir efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Detaylı Resimler

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü