Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Fusun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
507
0
0
Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Güncel Fiyatı 199.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Hakkında yaklaşık 173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürün Açıklaması

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Slipcat Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı ürününü 199.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Kullanıcı Değerlendirmeleri
199.9 Tl ye satışta olan Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
173 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: bir beden büyük aldım rahat oldu güzel şık duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mayıs 2024
Beden: Beden:41
Satıcı: TERLİK SOKAĞI

Yorum: İyikide almışım çok rahat ☺
İsim: G** Ö**
Tarih: 24 Nisan 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Annem için aldım kendi numarasını sipariş ettik tam oldu
İsim: K** Ç**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: kendi ayak numaranızı alın . fiyatına göre rahat şık. bsğendim
Tarih: 22 Nisan 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Annem için aldım tam fiyat performans ürünü. Rahat ve yumuşak göründüğü gibi geldi beklediğimden kaliteli bile.
İsim: B** D**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: bayıldım resimdeki gibi ve yumuşak sert değil güzel durdu
İsim: A** A**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Gerçekten çok rahat çok şık.
İsim: Y** D**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: Annem için aldım beğendi bir beden büyük alın
İsim: e** ş**
Tarih: 14 Temmuz 2024

Yorum: Bayıldımmmmmmm tam bir fiyat performans ürünü yumuşak bir ayakkabı kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: E** M**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel paketlemeye kadar herşey mükemmeldi
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: anneme aldım rahat olduğunu söyledi
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: beğendim tam numaranizi alin
İsim: Ş** A**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel ablama aldım aşırı tatlı oldu fiyatı uygun satıcıya teşekkürler
İsim: C** M**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: anneme aldım gayet hoş duruyor
İsim: G** G**
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: bi numara büyük aldım kalıbı küçük yorumlarından etkilemerek. bnce tam ayağınızı alın bana baya büyük geldi.
İsim: m** A**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Ürün güzel geldi fiyata göre iyi teşekkür ederim sorunsuz geldi tek sorun kutusu hasarlı olması
İsim: D** D**
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel güzel ve kaliteli herşey için tşk ederiz😊
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: cok beyendim, rahat. tam kalip.
İsim: G** E**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: anneme aldım çok güzel tavsiye ederim
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Çok hızlı geldi ve yumuşacık. Bu fiyata rahatlığı ve yumuşaklığına inanamadım
İsim: Y** T**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: güzel geldi.
İsim: E** G**
Tarih: 23 Nisan 2024

Yorum: Bir numara büyük alınmalı
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: tam istediğim gibi geldi bir numara küçük alınmasını tavsiye ederim
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Annem için aldım çok beğendi kalıpları tam kendi numaranızı alabilirsiniz
İsim: K** Y**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: ürünü anneme aldık tam kalıp zarif bir ayakakbı
İsim: P** V**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: 40 numara aldın annem için umarım güzel olur dıştan güzel ama kalıbı dar gibi
İsim: E** K**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: Kaynişime aldım cok begendi
İsim: A** Y**
Tarih: 09 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel çok beğendim
İsim: Sevket E.
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Çok rahat tam kalıp
İsim: H** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Çok beğendim zaten tüm seçeneklerini aldım teşekkür ederim hepsi de güzel geldi
İsim: Ş** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Mayıs 2024

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Giyildikçe açılma yapıyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. dar kalıptır normal ayak numarasının 1 beden büyüğünü tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: tam kalıp mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Topuğu var mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz . düz taban efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Ürünün kalıbı dar ise 40 numara alıcam normalde 39 lütfen mutat yanıtı vermeyin sorduğum soruyu yanıtlayın hiç bir müşterinin sorusunu yanıtlamamışsınız mutat kopyala yapıştır yapmışsınız
Cevap: MERHABA EFENDİM ÜRÜN TAM KALIPTIR. NORMAL AYAK BEDENİNİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ.

Soru: dar mı kalıbı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. dar kalıptır normal ayak numarasının 1 beden büyüğünü tercih edebilirsiniz. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 36 beden neden yok
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.üretim 37 numaradan başlamaktadır. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhaba ürün kulandıkca acılma olurmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ayak yapınıza uyum sağlar efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: 43 numara var mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 41 bedene kadar mevcuttur efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Neden 36 si mevcut degıldır
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. üretim 37 bedenden başlamaktadır. ürün dar kalıptır. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: Kalıp dramı genişmiş acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz tam Kalıptır Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: İyi günler ben 37 buçuk numaram kaç numara almam lazım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 38 beden tercih edebilirsiniz efendim Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: ustekki Gold mu ben normalde 38 giyiyorum bana olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz evet Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: selam efendim 36 bedeni varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. üretim 37 bedenden başlamaktadır efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Soru: merhabalar, ayakkabının kalıbı dar mı? geniş mi ? bilgi ala bilirmiyim? Normalde 39 ölçü uygun , ama ayak biraz etli onun için bilgi almak zorundayım.

Soru: Merhaba ürün kalıp olarak dar mı taraklı ayağım spor ayakkabı 38 giyiyorum, 38 almalıyım 39 mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Öncelikle Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz . sivri burun oldugu için dar kalıptır. büyük nuamra tercih edebilirsiniz efendim. Sevgilerle, Mağazamızı Takipte Kalın!

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı Ürün Görselleri

Kadın Babet Toka Detaylı Şık Rahat Ortopedik Günlük Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü