Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Satın Alır Mısınız ?

MelekKehanet

Bilgili
9 Ağu 2023
934
0
0
Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Şimdiki Fiyatı Ile 399.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Hakkında yaklaşık 135 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Ürün Bilgisi

Bayan Sandalet_x000D_
• Dış Materyel:%100 Pu Deri ;_x000D_
• İç Materyal: %100 PU Deri;_x000D_
• Taban: Jurdan Taban ;_x000D_
• Topuk Ölçüsü: 1 Cm;_x000D_
• Üretim Yeri: Türkiye;

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Ürününün Satıcısı, Ccway Kadın Bağlamalı Sandalet Bej ürününü 399.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Kullanıcı Değerlendirmeleri
399.9 Tl ye satışta olan Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
135 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: harika çok rahat,ben 39 aldim tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 07 Kasım 2021
Beden: Beden:39
Satıcı: Ccway Shoes

Yorum: tam beden alabilirsiniz şık ayakkabi
İsim: t** v**
Tarih: 07 Temmuz 2021
Beden: Beden:37

Yorum: göründüğü gibi çok rahat 38 giyiyorum bir numara büyük aldım daha iyi oldu
Tarih: 11 Mayıs 2022

Yorum: bedeninizi alın.. iyiki almışım ayağımda ayakkabı yokmuş gibi rahat hafif ve yumuşacık 🙏🏻
İsim: n** s**
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:36

Yorum: ürüne bayıldımm resimde gözüktüğü gibi geldi çok rahat ve hafif benim ayağım ince uzun olduğundan kendi numarami aldim ve tam oldu. ayrıca hızlı kargo için çok teşekkürler
Tarih: 19 Temmuz 2021

Yorum: uzun yıllardan beri istediğim gibi bağlamalı bir sandalet bulamamıştım taki bu sandaleti görene kadar bayılldım sade ve şık duran bir sandalet bu renk de her kıyafete oluyor rahat düşünmeden alın derim sandalet ,terlik tarzı ayakkabılar da 36 giyiyorum bunda da 36 aldım tam oldu
İsim: h** ş**
Tarih: 27 Temmuz 2021

Yorum: tam bedeninizi alabilirsiniz çok rahat ve komforlu
Tarih: 26 Eylül 2021

Yorum: Çok çok güzel 36 numarası gelsin hemen tekrar alıcam
İsim: F** K**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Çok rahat bi sandalet çok beğendim ayakta da çok güzel duruyo
İsim: H** V**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: Resimde beyaz gibi gözüküyor ama değil rengi çok güzel, tok bir renk açık bej rengi. Her renkle olur. Tabanı da çok rahat, alacaksanız kendi numaranızı tercih etmelisiniz kesinlikle.
İsim: F** K**
Tarih: 09 Temmuz 2021
Beden: Beden:40

Yorum: Mükemmel! bugün giydim ilk kez. bayıldım resmen ayağımda yok gibi yumuşacık çok hafif bi ayakkabı kesinlikle alın aldırın bu fiyata en iyisi
İsim: E** T**
Tarih: 02 Temmuz 2021

Yorum: Gerçekten çok hoş bir sandalet kalitesini de beğendim diğer renklerini de almayı düşünüyorum
Tarih: 15 Temmuz 2021
Beden: Beden:38

Yorum: rengi ayni göründüğü gibi çok güzel bir renk bagciklari falan da kibar ve hoş tabanida fiyatına göre uygun uzun süre gider mi bilmiyorum ama beğendim tam.numara alabilirsiniz
Tarih: 07 Temmuz 2021

Yorum: Özenli kargo yapılmış. Ürünü çok beğendim. Rengi, duruşu çok güzel. Normalde 38 numara giyiyorum. Botlarda 39 numara oluyor. Ayaklarım ince uzun ve kemikli bir yapıdadır. 38 numara tercih etmiştim tam oldu. Çok minicik topuk ayakkabıdan taşıyor gibi ama çok az olduğu için değişim yapmak istemedim. Genel olarak tam istediğim gibi bir ayakkabı tarzıDevamını Oku
İsim: D** Ş**
Tarih: 13 Ağustos 2021

Yorum: Çok uzun zaman oldu alalı daha kullanıyorum. Çok güzel ve zarif bir sandalet.
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Bence çok güzel ayak numaram büyük olmasına rağmen çok güzel durdu😍
Tarih: 27 Temmuz 2021

Yorum: Tam numaranızı alın beklediğimden daha iyi geldi
İsim: Ü** G**
Tarih: 27 Temmuz 2022

Yorum: ultra beğendim çok hafif çok rahat tam bedeninizi alabilirsiniz kessinlikle öneririm
İsim: Asuman a.
Tarih: 12 Ağustos 2021

Yorum: Kızıma aldım çok güzel
İsim: N** K**
Tarih: 30 Temmuz 2022

Yorum: Komşunun kızına aldık beğenerek kullandı
İsim: R** A**
Tarih: 05 Şubat 2022

Yorum: Çok beğenerek aldığım bir üründü beklediğimden daha rahat teşekürler 🙏🏻
İsim: H** E**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok begenerek aldim gayet şık duruyo
İsim: s** t**
Tarih: 02 Şubat 2022

Yorum: ürün güzel paketlenmişti tam zamanında geldi ancak kalıp olarak dar ben 40 numara giyiniyorum normalde ama bu sandalet küçük geldi
İsim: Selin F. A.
Tarih: 27 Ağustos 2021

Yorum: Çok rahatlar çok beğendim
İsim: M** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim. çok rahat ve şık duruyor
Tarih: 08 Mayıs 2022

Yorum: ayakta çok güzel duruyo çok beyendim
İsim: Ş** S**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: Gelir gelmez denedim ve bayıldım gerçekten çok şık ve güzel görünüyor her kıyafetin altına gidiyor fakat ayağımdaki 37 numara keşke 38 alsaymışım bu tam oldu ama 38 daha iyi görünürdü parmakların cok cıkmasından hoşlanmadım 38 olmadıgı icin değiştiştiremiyorum
İsim: Ş** S**
Tarih: 15 Temmuz 2022

Yorum: Çok şık duruyor
İsim: M** H**
Tarih: 27 Aralık 2021

Yorum: çok tereddüt ederek aldım fakat ayakta güzel ve zarif duruyor.
İsim: e** a**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Inanılmaz rahat ve şık bir sandalet ayağım taraklı açık ayakabilarda 40-40 buçuk, kapalı ayakabilarda 41 giyerim normalde. 40 numara gayet güzel oldu tam oturdu. 47 liraya aldım ben. Bu da ekstra bilgi olsun alacaklara.
Tarih: 10 Temmuz 2021

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Ayın 28inden önce gelir mi
Cevap: Merhaba , siparişiniz sistemimize düştükten 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri(tam kapanma günleri) iş gününden sayılmıyor efendim. Saygılarımla

Soru: Mereba 38 numara ne zaman olacak
Cevap: Merhaba, bu modelimiz çok satan ve sürekli stokları güncellenen modellerimizden bir tanedir. yakında stoklar güncellenecek fakat mahçup olmamak adına tam zaman veremiyoruz. Saygılarımla

Soru: 38 numarası ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, bu modelimiz çok satan ve sürekli stokları güncellenen modellerimizden bir tanedir. yakında stoklar güncellenecek fakat mahçup olmamak adına tam zaman veremiyoruz. Saygılarımla

Soru: Bu ürünün beyazı tekrar gelir mi acaba?
Cevap: Merhaba, bu modelimiz çok satan ve sürekli stokları güncellenen modellerimizden bir tanedir. yakında stoklar güncellenecek fakat mahçup olmamak adına tam zaman veremiyoruz.

Soru: 38i ne zaman gelir?
Cevap: Merhaba, bu modelimiz çok satan ve sürekli stokları güncellenen modellerimizden bir tanedir. yakında stoklar güncellenecek fakat mahçup olmamak adına tam zaman veremiyoruz.

Soru: 38 ne zmn gelicek uzun zamandır bekliyroum

Soru: merhaba, 38 numara giyiyorum,fakat uzun süredir bekliyorum ektu rengin 38 numaraaı stoklanmıyor. 39 alsam beni rahatsız edərmi acaba?
Cevap: Merhabalar 36 numara 23 cm, 37 numara 23,5 cm , 38 numara 24 cm, 39 numara 25 cm, 40 numara 26 cm'dir.

Soru: uzun zamandır bekliyorum 38i ne zaman gelir acaba artık almaktan vazgececgim
Cevap: Merhabalar stokları ön göremiyoruz maalesef takipte kalabilirsiniz.

Soru: stoklar ne zaman guncellenecek

Soru: Vizon rengi ile bej rengini degistirir misiniz siparis verdim dun
Cevap: Merhabalar, biz değişiklik yapamıyoruz efendim siparişi iptal edip tekrardan oluşturabilirsiniz

Soru: görseldeki kac numara acaba
Cevap: 38 numaradır efendim

Soru: Iade işlemlerinde kargo ücreti kesintisi yapılır yazıyor gönderdiğiniz kağıtta
Cevap: Merhaba, Trendyol alış verişlerinizde kargo ücreti kesintisi yapılmamaktadır efendim.

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba, sistem otomatik atıyor. 3 farklı kargo ile gönderiliyor. Trendyolexpres, yurtiçi ve sürat.

Soru: bej rengin numaraları yok eklenecek mi acaba

Soru: 39 numara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba şu an imalatta çok yakında stoklar güncellenecek efendim. Saygılarımla

Soru: merhaba hangi kargo şirketi ile gönderiyorsunuz
Cevap: Merhaba, sistem otomatik atıyor. 2 farklı kargo ile gönderiliyor. Trendyolexpres ve yurtiçi kargo .

Soru: Bağlamalı sandalet bej 38 numara ne zaman gelir şuan stokta yok ama

Soru: 27sinden önce gelir mi
Cevap: Merhaba , siparişiniz sistemimize düştükten 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Cumartesi, pazar ve resmi tatil günleri(tam kapanma günleri) iş gününden sayılmıyor efendim. Saygılarımla

Soru: Merhabalar çok beğendim ama 39 numarası tükenmiş görünüyor ne zaman gelir?

Soru: siyah ve beyazın 36 numarası ne zmn gelir?

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej Detay Resimler

Kadın Bağlamalı Sandalet Bej En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü