Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Sevim

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
570
0
0
Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Fiyatına Göre Alınır Mı?
Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Güncel Satış Fiyatı 124.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Memnuniyet Oranı Nedir?

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Hakkında yaklaşık 52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Detaylı Bilgi

%100 Pamuk Nefes Alan Sifir Bisiklet Yaka Standart Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-shirtBEDEN ÖLÇÜLERİ: S: En 50 cm Boy: 72 cm, M: En 522 cm Boy: 72 cm, L: En 54 cm Boy: 74 cm, XL: En 58 cm Boy 74 cm, XXL: En 60 cm Boy: 76 cm 3XL: En 62cm Boy 76cmKUMAŞ: Uzun Süre Tüyleyenme yapmayan 1.Sınıf Pamuk iplikten üretilmiştir.BASKI: Subazlı kanserojen maddeler içermeyen boyalarla emprime baskı olarak basılmıştır. Sitedeki yapıştırma baskılardan değildir. Tersten 30 derecede yıkarsanız uzun süreli kullanabilirsiniz..YIKAMA: 30 derecede Tersten Yıkanmalıdır ve ütüleme işlemleri tersten yapılmalıdır.TEMİZLEME: Kuru temizleme yapılamaz.KURUTMA: Kurutma makinesinde kurutulmaz.Asarak kurutunuz.

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Ürününün Satıcısı, Teenage Millionaire Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir ürününü 124.9 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Hakkında Yapılan Yorumlar
124.9 Tl ye satışta olan Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsin rengi gorundugu gibi geldi
İsim: s** ö**
Tarih: 12 Temmuz 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: Millionaire

Yorum: Tam kalıp pamuklu terketmez iyi ürün teşekkürler
İsim: Ayşe F. G.
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: bol değil bol isteyen bi beden büyük alsın aşırı güzel iki üç renk da alcam
İsim: E** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Üründe iki farklı renk olarak 3 adet sipariş ettim fakat iki adet gönderildi asistanla görüşüp yenine göndereceklerini söylediler ve ürün ayrı kargoyla geldi fakat gelen ürün ile görseldekinim alakası yok ve tişörtler çok ince içleri belli oluyor iadeyle uğraşmadım
İsim: E** A**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: fiyatına göre gayet güzel
İsim: A** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: bi tık dar olabiliyor bedene göre ama kumaşı fiyatına göre ideal çekme solma yapmadi bir kere yıkadım sadece
İsim: Nergiz B.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Beklendiği resimde görüldüğü kalitede değil
İsim: H** L**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Ağustos 2024

Yorum: İlk yıkamada bu hale geldi kesinlikle önermiyorum rengi güzel ama tek yıkamada bu hale gelen bir ürün, her rengini almıştım hepsi aynı ayarda yıkandı sadece bu tişörtte renk atması var
İsim: R** D**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: kesimini hiç beğenmedim ama rengi çok güzel
İsim: B** Ö**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü 124 TL ye aldım fakat iade ücreti 69TL olarak gözüküyor neden acaba? ürün naylon koton ya sa penye değil
İsim: Y** B**
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: performans ürünü kumaşı gayet ince içini gösterir fakat fiyatı indirimden alınırsa yazlık olarak değerlendirilebilir
İsim: **** ****
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: ürünün görselde alakası yok tam bir kandırmaca içi süngerli dayanıksız bi ürün göndermişler hayal kırıklığına uğradım
İsim: b** g**
Beden: Beden:S

Yorum: yeri güzel ama boy olarak çok uzun geldi
İsim: S** K**

Yorum: ürün çok iyi gayet güzel beğendim . boy 162, kilo 56 M beden aldım dar değil rahat geniş durdu.
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: S beden almama rağmen çok büyük oldu
İsim: C** U**
Tarih: 27 Temmuz 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel ama bı beden büyük alınmalı
İsim: D** ö**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Rengi güzel ama dar kendi bedeninizi alın
İsim: A** K**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: Güzel bir renk
İsim: S** A**
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: kaliteli alabilirsiniz
İsim: Ş** Y**
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: biraz kalın ama güzel geniş kalıp kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: y** U**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Kumaş kalitesi çok güzel kesinlikle iç göstermiyor.
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: rengi ve duruşu tam fotoğraftaki gibi yıkadım hiçbir sorun olmadı Hatta devamını Stok yapıyorum
İsim: N** A**
Tarih: 30 Temmuz 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: fiyat performans ürünü
İsim: D** m** Y**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: s istedim ama sanki biraz büyük gibi onun dışında giyilebilir ürün kalitesi gayet iyi
İsim: İ** K**
Beden: Boy:163cm

Yorum: Özelliklerinde yazıldığı gibi %100 pamuklu çıkmadı, sentetiği çok fazla, somon renginde olanlar %100 pamuklu, beden ölçüleri de standartlardan küçük.
İsim: N** K**

Yorum: 3’ü 1 arada olarak aldığım tshirtlerin 3’ü de doku ve duruş olarak birbirinden farklı. %100 pamuk yazıyor ama hiç sanmıyorum. Yazık.
İsim: B** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel ancak fotoğraftaki gibi tok bir görüntüsü yok rengi çok daha açık bir mavi
İsim: S** K**

Yorum: Güzel ürün.
İsim: B** Ü** A**
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: ürünü sevdim ama omuzunda dikiş hatası var
İsim: Ş** T**
Beden: 12 Temmuz 2024

Yorum: Fp ürünü idare eder
İsim: M** T**
Beden: Beden:XL

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Merak Edilenler

Soru: pttyle gönderim yapıyormusunuz benim ilçem Beytüşşebap il şırnak pttyle gelrimj
Cevap: Anlaşmamız Trendyol Express ile efendim. Onuın gitmediği yerlere PTTKargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: bedenler arası kaç cm fark ediyor
Cevap: 2şer santim fark etmektedir efendim

Soru: Oversize istemiyorum 170 boy 75 kilo hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, L beden hafif salaş olur. XL beden tam salaş olur. Nasıl tercih ediyorsanız o bedeni alabilirsiniz efendim.

Soru: 165 boy 95 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba, XXL beden alabilirsiniz efendim.

Soru: 155 boy 70 kilo hangı beden almalıyım
Cevap: Merhaba XL alabilirsiniz efendim

Soru: merhabalar 1.64 boyum ve 56 kiloyum hangi beden olur
Cevap: Merhaba, S beden alabilirsiniz.

Soru: 1.70 boy 73 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, L beden alabilirsiniz efendim.

Soru: mrb hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Anlaşmamız Trendyol Express ile efendim. Onuın gitmediği yerlere PTTKargo ile gönderim sağlıyoruz.

Soru: 1.69 boy 80 kilo hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: Merhaba XL alabilirsiniz efendim

Soru: s beden ne zaman gelir ?
Cevap: Son stoklar tişörtlerde efendim

Soru: mankenin üzerindeki hangi beden
Cevap: S beden efendim

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir Detaylı Fotoğraflar

Kadın Bebe Mavisi %100 Pamuk Nefes Alan Bisiklet Yaka Regular Fit Normal Kesim Baskisiz Basic T-Shir En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü