Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 En Düşük Fiyat Nerede ?

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Tavsiye Eder Misiniz?
Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Şu Anki Fiyatı 1499.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Kaç Kişi Memnun?

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Hakkında yaklaşık .

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Detaylı Açıklama

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Ürününün Satıcısı, Derimod Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 ürününü 1499.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Kullanıcı Geri Dönüşleri
1499.99 Tl ye satışta olan Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Sandalet rahat ve şık.36 numara aldım ancak yarım numara büyük geldi.
İsim: E** Ç** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2024
Satıcı: Derimod

Yorum: Cok rahat kullanışlı 38 giyiyorum kendi numaramı aldım tam oldu
İsim: N** T**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Çok rahat ve çok şık bir ayakkabı
İsim: D** s** E**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: Kalıbı geniş 36 numara 23 cm ayağıma büyük oldu 35 numarası da yok
İsim: Ş** A**
Tarih: 21 Temmuz 2024
Beden: Beden:36

Yorum: İki renginide aldım. Çok rahat
İsim: Y** B**
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: Türk üreticilerden rahat ayakkabı bulmak çok zor ama buldum! 🥰Teşekkürler, Türkiye'de aldığım en iyi sandaletler, herkese tavsiye ederim.
İsim: Anastasiia L.
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Güzel çok rahat bir ayakkabı ama duruşu biraz kaba. Bide taban rengini çok sevemedim
İsim: E** G**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Çok rahat ve hafif bir ayakkabı ilk giydiğimde vurur gibi oldu ama sonrasında alıştı ayağımda yokmuş gibi
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: ayağın taban cukuru dolmadigi için çok zor yurunuyor ayakkabı kalitesi çok güzel ama ergonomik olarak yanlış tasarlanmis
İsim: Z** Ç**
Beden: 23 Ağustos 2024

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba bu ürün hakiki derimi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz hakiki deridir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Topuk boyu kaç santim
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün topuk boyu 3 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Bu ürün ortapedik tabanlı mı acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ortopedik değil fakat rahat tabana sahiptir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Hi, what is the heel height, exactly?
Cevap: Dear Customer, Heel height is 3 cm. Best Regards

Soru: Merhabalar . Kalıpları büyük çalıştığınız ayakkabıların 35 numarasını da çalışsanız bizi mutlu edersiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: merhaba taban kısmı acaba ne renk?
Cevap: Değerli Müşterimiz, taban kısmı açık krem rengindedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 Detay Resimler

Kadın Bej Bantlı Kalın Tabanlı Deri Sandalet 24sfd350318 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü