Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Alınır Mı

Cemre

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
634
0
0
Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Güncel Fiyatı 344.69 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Hakkında yaklaşık 106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Ürün Detayları

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Ürününün Satıcısı, TOLGSHOES Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı ürününü 344.69 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Kullanıcı Geri Bildirimleri
344.69 Tl ye satışta olan Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok güzel çok kibar ben spor ayakkabı da 37 numara giyiyorum ama 36 numara sipariş verdim tam oldu
İsim: R** İ**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:36
Satıcı: TOLGSHOES

Yorum: Ben 38 giydiğim için 38 aldım taraklı ayağım olmasına rağmen ayakkabı oldu ama taraklı ayağı olanlar ben tam kalıpta rahat edemem derse bir beden büyük alabilirler
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ocak 2024
Beden: Beden:38

Yorum: hem uygun fiyatlı hemde çok güzel bir ayakkabi yanında kahvede yollamışlardı teşekkürler
İsim: Z** E**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: güzel begendim tam oldu
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Beden:41

Yorum: Ürün çok güzel tam ayak numaranızı alabilirsiniz çorapsız bile tam oldu , satıcıya çok teşekkür ederim güzel notu için renk için bal köpüğü renginin açık tonu olarak düşünebilirsiniz
İsim: S** H**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:39

Yorum: cok guzel teşekkür ederim hizli geldi paketleme iyiydi yaninda kahve ve seker hediyesi cok inceydi cok teşekkür ederim birini oğlum hemen aldi oda ayri sevindi ayakkabilar rahat ben yorumlara bakip 40 numara aldim ama 39da olurmus da bilek bagi oldugundan tutuyo iade etmeyeceğim hayirli isler bol kazançlar
İsim: G** U**
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Beğendim güzel
İsim: g** d**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ben rahat giyeyim diye bir numara büyük aldım iyiki de öyle yapmışım. İnsallah sağı solu açılmaz ayakkabının. Yoksa çok güzel ☺
İsim: Z** Y**
Beden: 13 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli bir üründür çok rahat paketleme müthiş
İsim: Y** p**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok güzel çok rahat tam numaranızı alabilirsiniz
İsim: D** C**
Tarih: 30 Nisan 2024

Yorum: Kargo paketleme özenli güzeldi sorunsuz elime ulaştı. Sipariş verdim gün kargoya verildi kargo hızlıydı. Çok şık ve güzeller
Tarih: 26 Nisan 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Ürün çok güzel fiyatına göre gayet kaliteli tam numaranızı alabilirsiniz
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Merhabalar, normalde böyle ayakkanıları kendiöe pek yakıştırmam ama çok zarif durduğunu düşünüyorum çok beğendim twşwkkür ederim (numaram bana oldu)
İsim: N** N** B**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: hızlı bir şekilde elime ulaştı fiyat performans ürünü özenli paketlemesi vardı satıcıya ilgisi için teşekkürler
İsim: H** s**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: anneme aldım ve çok güzel çok beğendi
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: tek kelimeyle harika bir ayakkabı tereddütsüz alabilirsiniz
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel tavsiye ederim kahve içinde teşekkürler
İsim: s** a**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: çok iyi beğendim paketleme sağlam teşekkürler
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: gerçekten rahat bir ayakkabı
İsim: B** F**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: ben çok beğendim çok şık duruyor
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: çok rahat ve kullanışlı bir ayakkabı
İsim: H** İ**
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:41

Yorum: satıcının ilgisi çok iyi üründe harika
İsim: H** Ş**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: güzel rahat beğendim
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Aşırı rahat ayakkabı
İsim: H** Ç**
Beden: 23 Haziran 2024

Yorum: güzel bir ayakkabı beğendim
İsim: f** t**
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: ürün göründüğü gibi gayet şık ve güzel.
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: SSon derece rahat ve hoş bir ayakkabı. Çok kibar duruyor fakat sıkmasın diye ayak numaramdan bir nunara büyük aldığım için bol geldi. 🤷🏻‍♀️Ayak numaranızı almanızı tavsiye ederim. Değerli satıcımıza hızlı ve özenli gönderimi için teşekkür eder hayırlı bol kazançlar dilerim 🙋🏻‍♀️🍀
İsim: E** K**
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Rahat bir ayakkabı
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: çok rahat bir ayakkabı
İsim: ibrahim ö.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: kargo hızlıydı sorunsuz geldi, güzel
İsim: E** t**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Merak Edilenler Neler?

Soru: Kalıbı nsl
Cevap: MERHABA BUÇUKLU VE TARAKLI AYAKLARDA TERCİHİNİZİ BÜYÜK NUMARADAN YANA KULLANMANIZI ÖNERMEKTEYİZ. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 41 numara ölçüleri nedir
Cevap: MERHABA 35 NUMARA EN 7,5 BOY 22,6 36 NUMARA EN 7,9 BOY- 23,2 37 NUMARA EN 8,2 BOY 24,1 38NUMARA EN 8,4 BOY 24,5 39 NUMARA EN 8,6 BOY 25,4 40 NUMARA EN 8,7 BOY 26 41 NUMARA ENİ 8,8 BOY 26,3 42 NUMARA EN 8,9 BOY 26.9 43 NUMARA 9,3 BOY 27,9

Soru: efendim benim cuma günü düğünüm var şimdi versem cikisirmi ve görselde görüldüğü gibi kaliteli mi bı sıkıntı olurmu hemen yırtılma falan
Cevap: MERHABA MAALESEF YETİŞMEZ EFENDİM

Soru: Sorun değil estağfurullah insanlık hali, olabilir küçük sorunlar sadece krem rengi olana çok ihtiyacım olduğun için, teşekkür ederim.
Cevap: NEZAKETİNİZ İÇİN BİZ TEŞEKKÜR EDERİZ EFENDİM.

Soru: hafif açılma olur mu
Cevap: MERHABA YANLARINDAN ESNEME YAPAR EFENDİM

Soru: Mrb topuk boyu kaç cm acaba
Cevap: MERHABALAR İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN TOPUK BOYU 5 CM OLARAK TESPİT EDİLMİŞTİR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: spor ayakkabıyi 39 giyiyorum topuklu ve bu modele kaç numara olur
Cevap: MERHABA BUÇUKLU VE TARAKLI AYAKLARDA TERCİHİNİZİ BÜYÜK NUMARADAN YANA KULLANMANIZI ÖNERMEKTEYİZ. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: topuk boyu kaç sm?
Cevap: MERHABA TOPUK BOYU 5 CM EFENDİM

Soru: 41 numara stoklarınız ne zaman yenilenir acaba?
Cevap: MERHABALAR EN YAKIN ZAMANDA STOKLARIMIZA GİRMİŞ OLACAK , GELİNCE HABER VER BUTONUNA BASARAK HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALİŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: 38 ne zaman gelir
Cevap: MERHABALAR EN YAKIN ZAMANDA STOKLARIMIZA GİRMİŞ OLACAK , GELİNCE HABER VER BUTONUNA BASARAK HABERDAR OLABİLİRSİNİZ. KEYİFLİ ALİŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: Merhaba topuk kaç cm
Cevap: MERHABALAR İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNÜN TOPUK BOYU 5 CM OLARAK TESPİT EDİLMİŞTİR EFENDİM. KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

Soru: merhaba daha kisa topu varmı

Soru: stoklar ne zaman güncellenecek acill 38 numara

Soru: bu ayakkabının 38i ne zaman gelir acil

Soru: kolay gelsin 26/27 cm ve taraklı ayak için kaç numara önerirsiniz kolay gelsin
Cevap: MERHABA 35 NUMARA EN 7,5 BOY 22,6 36 NUMARA EN 7,9 BOY- 23,2 37 NUMARA EN 8,2 BOY 24,1 38NUMARA EN 8,4 BOY 24,5 39 NUMARA EN 8,6 BOY 25,4 40 NUMARA EN 8,7 BOY 26 41 NUMARA ENİ 8,8 BOY 26,3 42 NUMARA EN 8,9 BOY 26.9 43 NUMARA 9,3 BOY 27,9

Soru: Topuk boyu kaç cm

Soru: ben 38 oluyoda üç kısımları dar oluyo

Soru: Bej rengin 40 numarası ne zaman gelir acaba?

Soru: çok özel bir gün var 38 numara ne zman stokta yenilenecek

Soru: 42 numaranın stoğu gelecek mi acaba

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı Ürüne Ait Resimler

Kadın Bej Deri Topuklu Yeni Klasik Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü