Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Alanlar Memnun Mu ?

Cigdem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,173
0
0
Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Satın Alır Mısınız?
Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Şu Anki Satış Fiyatı 699.99 Tl'den Satılmaktadır.

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Gerçekten İyi Mi?

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Detaylı Bilgi

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Ürününün Satıcısı, Pembe Potin Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet ürününü 699.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet En Son Yapılan Yorumlar
699.99 Tl ye satışta olan Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Ürünlerim geldi çok teşekkür ediyorum çok güzel şer yanlış 1 numara büyük alın
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: Pembe Potin

Yorum: fiyatına göre çok şık kendi numaranızı alabilirsiniz.
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Beden:36

Yorum: 10 numara 5 yıldız çokk şıkkk
İsim: A** A**
Tarih: 14 Haziran 2024

Yorum: ayakkabı güzel 38 numara vermiştim. 37 numara daha iyi olurdu.
İsim: N** D**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: yanlış ürün gönderildi iade ettim
İsim: C** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024

Yorum: muhteşem bir ayakkabı tam istediğim gibi. Çok şık duruyor kesinlikle tavsiye ederim
İsim: E** Ç**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:40

Yorum: güzeldi çok şık
İsim: n** ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: çok hoş ve rahat.
İsim: F** A**
Tarih: 17 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Böyle bir acı yok inanın rahat olduğunu düşünüyordum ama ayak parmaklarım mahvoldu.Keske hiç almasaydim
İsim: S** K**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: farklı desenli gönderilmiş. Ben ışıltılı simlı düşünerek sıparış verdim. Ciçek desenli gönderılmış? . Begendıgım ıçin iade etmiyorum. sııparış gonderılırken Biraz dikkat edilse ıyı olur.
İsim: N** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Temmuz 2024

Yorum: önünde pullar var günlük giymek icin almıştım pullar olunca iade
İsim: G** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: Farklı modelde ayakkabı gönderdiler
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Bilerek beş Yıldız verdim inanılmaz bir acı veriyor ayaklarım parmaklarım mahvoldu para da çöp asla giyinilecek bir Ayakkabı değil sadece görüntü var keşke almasaydım
İsim: S** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Merak Edilenler Neler?

Soru: kandiriyosunuz
Cevap: sorunuzu anlayamadık efendim.

Soru: mrb 39 no yok mu gelmeyecek mi
Cevap: Merhaba, 39 numarası şuan stoklarımızda bulunmamakta olup yakın zamnada tedariği planlanmaktadır.

Soru: içindeki parça kısmı hafif kızılı püsküllümü?
Cevap: sorunuzu anlayamadık?

Soru: merhaba topuğu ağır değil dimii? hafif günlük de giyilebilir mi?
Cevap: Merhaba, Evet hafif ve günlük kullanıma uygundur.

Soru: Topuk boy kaç cm
Cevap: yaklaşık 9 cm'dir.

Soru: merhaba kalıplarınız nasıl acaba bir beden büyük tercih edeceğim kalıba göre?
Cevap: Merhaba, kullanıcıların birçoğu bir beden büyük tercih etmelisiniz demektedir

Soru: Merhaba #9345575123 sevil Atasoy 38 numara Trendyol ekspres ile gönderilirse memnun olurum lütfen görseldeki taşlı olan sandalet aynı ayakkabı hatasız gönderilsin herkes farklı gönderilmiş yazılmış dikkat edilirse sevinirim güzel yorumlar yaparım teşekkürler
Cevap: merhaba, tamam efendim.

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet Detaylı Resimler

Kadın Bej Hasır Nakış Rahat Dolgu Taban Şık Günlük Sandalet En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü