Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Nihal

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
547
0
0
Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Şu Anki Değeri 412.72 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Hakkında yaklaşık 103 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Detaylı Açıklama

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Ürününün Satıcısı, armonika Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 ürününü 412.72 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Yorumlar Ve Değerlendirmeler
412.72 Tl ye satışta olan Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
103 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Yorumlara bakarak bir beden büyük aldım.Tam bedenimi de alabilirmişim.Güzel bir elbise.Tam yazlık.
İsim: V** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2024
Beden: Boy:162cm
Satıcı: ARMONİKA

Yorum: Çok güzel tam bedeninize göre alabilirsiniz
İsim: T** I**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: 54 55 kilo arasıyım modelin beden ölçüsüne bakarak S beden aldım tam geldi. Ben çok beğendim
İsim: D** F**
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Bir beden büyük almanızı tavsiye ederim.Çok şık bir elbise
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2024
Beden: Beden:L

Yorum: çok güzəl ürün. 61 kq M beden tam oldu
Tarih: 24 Mayıs 2024
Beden: Beden:M

Yorum: çok güzel bir elbise tam beden alinmalo
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: çok teşekkür ederim güzel bir elbise
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Göğsünüz büyükse bir beden büyük tavsiye ederim. Üst kısmı bi tık dar normal bedene göre. Güzel elbise güzel fiyat. Şık.
İsim: E** E**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Anneme aldım dar geldi
İsim: S** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2024

Yorum: satcıya tşkler elbise çok güzel ama bana dar geldi bir büyük beden alacam
İsim: B** B**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: yazdandir üstümden çıkarmadım neguzel bir elbise rahat sık
İsim: n** b**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Fotoğrafda göründüyü gibi tamda
İsim: z** h**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Viscon kumaş çok kaliteli değil ama günü kurtarır fiyat performans ürünü
İsim: T** T**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel ve kullanışlı bir elbise, fiyat ve kalite uyumlu.
İsim: N** a**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: 😇🤪🤭 çok güzel
İsim: L** Ç**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Fiyatına göre kumaş kalitesi çok daha iyi .tam yazlık renkleri çok canlı
İsim: E** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: kumaşııı mükemmel
İsim: Z** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Boy:152cm

Yorum: Rengi olmadı bana. İade.
İsim: N** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: z** o**
Tarih: 24 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: kalıp cok dar.dikişleri cok özensiz.kargo şeffaf poşette geldi cok özensiz buldum
İsim: z** k**
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: Herkesin bence dolabın olması gereken parça
İsim: M** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: m istedim s beden geldi ama tam oldu kumaşı çok güzel ben çok begendim
İsim: B** K**
Tarih: 18 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok tatlı renkleri var çok beğendim
İsim: S** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: kesimi kumaşı çok güzel ama renk tonlarını begenmedigim için iade ettim
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: esnek değil dolayisiyla bir beden büyük alın.
İsim: F** B**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: Elbisenin kesimi güzel ancak bel lastiği dar ve sıkıyor. 60 KG ya M beden aldım, lastiği rahatsız ettiği için iade ettim.
İsim: C** C**
Beden: 14 Ağustos 2024

Yorum: elbise güzel ama kırışıktı utuledim. utulerken farkettim ufak kesik izi varmış etiket koymuşlar farkedilmesin diye galiba.yada defolu ürün olduğu belli.bel kismi lastigide kumaştan ayrılmış geri iadeyle uğraşmak istemediğim için iade etmiyorum ama parama yazık bidaha bu saticidan almam. resmen defolu ürün satıyorlar.
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: kiz kardesime aldim, dokusu guzel yazlik bir urun sadece biraz yukari dogru cekiyor gibi ama sorun degil guzel bir urun
İsim: B** Y**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok beğendim, deseni, kumaşı, modeli harika
İsim: h** h**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok güzel tavsiye ederim
İsim: M** b**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Merak Edilen Konular

Soru: elbise fermuarlimi
Cevap: merhaba fermuarsızdır, rahatça üstten gyilebilir

Soru: Ic gosteriyor mu?
Cevap: iç göstermemektedir

Soru: Kumaş şifon mu
Cevap: Merhaba ürün kumaş içeriği %100 Viskon dur

Soru: Kesim olarak A kesim mi?
Cevap: Çok geniş değil efendim etek kısmı

Soru: elbisenin omuzdan boyu kaç cm.dir
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba, Elbisenin tesettür modeli de mevcut mu? Tesettür elbiseleri de dükkanınızda görmek isteriz. Ürünlerinizi severek kullanıyorum. İyi çalışmalar diliyorum.
Cevap: Merhaba konu ilgili üretim planlama birimine aktarılmıştır

Soru: Merhaba 158/58-60 kiloya kaç beden önerirsiniz acaba
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: viskon kumaş mı acaba
Cevap: evet viskon kumaştır

Soru: ürün astarlı mi
Cevap: merhaba astarsızdır iç göstermez

Soru: 165boy 60 kilo hangi beden olur acaba

Soru: ürün boyu nedir
Cevap: Merhaba, ürünümüzün henüz ölçü tablosu hazırlanmamıştır. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Manken üzerindeki S bedendir.

Soru: merhaba boy 1.60 kilo 76 kaç beden uygundur ve modeli darmi
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: elbisenin tam uzunluğu nedir
Cevap: Merhaba, ürünümüzün henüz ölçü tablosu hazırlanmamıştır. Manken 173 boyunda 55 kg dır. Manken üzerindeki S bedendir.

Soru: xl 46 bedene tekamül edermi acaba 95 kiloyum

Soru: merhaba 1.57 boy 67 kg hangi beden olur aceba teşekkür ederim

Soru: 1.58 boy 82 kilo kaç beden olur

Soru: merhaba,44 numara L bedenmi?
Cevap: Merhaba, XL(42) beden tercih edebilirsiniz.

Soru: 60 kilo 158 boy kaç beden almam lazım

Soru: Merhaba astarı var mı iç gösteriyor mu
Cevap: astarsız iç göstermez efendim

Soru: merhaba 85 kiloya xl uyarmi
Cevap: Merhaba, ürün görseldeki ile birebir olup mankendeki S bedendir. Kalıbı tam kalıp olduğundan dolayı, kendi kullandığınız bedeni tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 Ürünün Fotoğrafları

Kadın Bej Miden Elbise Kruvaze Yaka Omuzu Fırfır Detaylı Beli Lastikli Midi Boy ARM-24Y001020 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü